Petr Skácel

Vztahuje se k

Za podzemní parkoviště zaplatí Vsetín místo 30 přes 60 milionů

21.března » iDNES.cz
Proč vyjde vsetínskou radnici vybudování podzemního parkoviště u vlakového nádraží minimálně dvojnásobek původní částky? Starosta za tím vidí průtahy vyvolané opozicí, její zástupci naopak tvrdí, že město jde až příliš na ruku developerovi. Další ...

Za podzemní parkoviště zaplatí Vsetín místo 30 přes 60 milionů

21.března » iRegiony Impuls
Proč vyjde vsetínskou radnici vybudování podzemního parkoviště u vlakového nádraží minimálně dvojnásobek původní částky? Starosta za tím vidí průtahy vyvolané opozicí, její zástupci naopak tvrdí, že město jde až příliš na ruku developerovi.

Spořivý ČEZ filmaře nepotěšil

20.března » iUHLI.cz
Energetická společnost ČEZ se po 16 letech rozhodla ukončit spolupráci sMezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary.Prý musí šetřit.

Zavolat taxi, pronajmout auto či byt. Sdílené služby jsou v kurzu

18.března » iRegiony Impuls
Ve Zlínském kraji se stále častěji objevují služby jako Airbnb, Liftago nebo Autonapůl. Naopak Uber rozšíření do regionu v plánu nemá. Zlínský magistrát regulaci sdílených služeb nepřipravuje.

Zavolat taxi, pronajmout auto či byt. Sdílené služby jsou v kurzu

18.března » iDNES.cz
Ve Zlínském kraji se stále častěji objevují služby jako Airbnb, Liftago nebo Autonapůl. Naopak Uber rozšíření do regionu v plánu nemá. Zlínský magistrát regulaci sdílených služeb nepřipravuje. Další články k tématu: Teplice chtějí sdílet auta, zat...

Piráti plení poslední zelené ostrůvky

13.března » iUHLI.cz
Podpora Strany Zelených v posledních letech klesá. Poslední zbytky příznivců se jim navíc teď snaží sebrat Piráti, kteří si tak ale možná střílí gól do vlastní sítě.

Cvrček na másle, grilované saranče. Lidé ochutnávali hmyzí speciality

12.března » iRegiony Impuls
Desítky zájemců přišly ve Velehradě na Uherskohradišťsku na akci nazvanou Hmyz na talíři. Kromě degustace pochoutek byla k vidění dvouhodinová show zkušených hmyzích kuchařů Milana Václavíka a Davida Švejnohy.

Cvrček na másle, grilované saranče. Lidé ochutnávali hmyzí speciality

12.března » iDNES.cz
Desítky zájemců přišly ve Velehradě na Uherskohradišťsku na akci nazvanou Hmyz na talíři. Kromě degustace pochoutek byla k vidění dvouhodinová show zkušených hmyzích kuchařů Milana Václavíka a Davida Švejnohy. Další články k tématu: Brouci a červi...

Lidé v hlasování rozhodnou, kam půjde pět milionů z rozpočtu Zlína

9.března » iDNES.cz
Zlínská radnice dá pět milionů korun na investice, které vyberou přímo lidé žijící ve městě. Participativní rozpočet je mezi radnicemi v Česku populární a počet podobných projektů se každoročně zvyšuje. Další články k tématu: Radnice z rozpočtů za...

Lidé v hlasování rozhodnou, kam půjde pět milionů z rozpočtu Zlína

9.března » iRegiony Impuls
Zlínská radnice dá pět milionů korun na investice, které vyberou přímo lidé žijící ve městě. Participativní rozpočet je mezi radnicemi v Česku populární a počet podobných projektů se každoročně zvyšuje.

Bereme energetickou bezpečnost dost vážně?

6.března » iUHLI.cz
Ukrajinská plynová krize, které země čelila o víkendu poté, co Rusko bez varování zastavilo dodávky, znovu velmi hlasitě připomněla téma energetické bezpečnosti a soběstačnosti. Probudí to i české politiky?

Fanoušci těžby uhlí najdou ráj na jihu Polska

3.března » iUHLI.cz
Muzeum těžby uhlí je v současnosti největší a nejvýznamnější turistickou a kulturní institucí v polském Zabrze. Slezské město se nachází jen pár kilometrů od českých hranic.
Martin Jarolím - Ředitel firmy Cream

Tato informační stránka o Petr Skácel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Skácel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes