Nestor Šufrič

Vztahuje se k

Nový zákon prý zajistí Ukrajincům veřejné služby za „přiměřenou cenu“

15.listopadu » prvnízprávy.cz
Nejvyšší rada Ukrajiny přijala novelu zákona o bydlení a komunálních službách. Podle ministra pro místní rozvoj, výstavbu a bydlení a komunální služby Gennadije Zubkova nový zákon prý zajistí obyvatelům kvalitní veřejné služby za přiměřenou cenu.

Nový zákon zajistí Ukrajincům kvalitní veřejné služby za „přiměřenou cenu“

15.listopadu » prvnízprávy.cz
Nejvyšší rada Ukrajiny přijala novelu zákona o bydlení a komunálních službách. Podle ministra pro místní rozvoj, výstavbu a bydlení a komunální služby Gennadije Zubkova nový zákon zajistí obyvatelům kvalitní veřejné služby za přiměřenou cenu.

Poslanec Rady označil zákaz na vstup Samojlovové za malicherný a hanebný

Ukrajina vypadá „malicherně a hanebně“ kvůli rozhodnutí Bezpečnostní služby zakázat vstup do země ruské účastnici Eurovize Julii Samojlovové, míní poslanec Nejvyšší rady za Opoziční blok Nestor Šufrič. Příslušné prohlášení zveřejnil na svém účtu n...

Ukrajinský čokoládový král musel zavřít svou továrnu v Rusku

22.ledna » Echo24.cz
Ruskou továrnu, která patří pod Porošenkovu cukrovinkovou firmu Roshen, nakonec ukrajinský prezident neuhájil. Bylo oznámeno, že pobočka v městě Lipeck zavře poté, co několik let přežívala navzdory ruským sankcím i tvrdé kritice z Kyjeva. Tu si vy...
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Nestor Šufrič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nestor Šufrič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes