Ricardo Villalobos

Vztahuje se k

Time Warp oznámil časový line-up

20.března » RAVE.cz
V předprodejích zůstavají vstupenky z poslední vlny, VIP i Early Birds jsou již dávno vyprodány. Nyní německá halovka Time Warp odhalila i timetable. Kdy bude hrát Nina Kraviz, Adam Beyer nebo Sven Väth?

Nový UP Festival hlásí nové headlinery: vévodí jim Ellen Allien a Apollonia

9.února » Kultura21.cz
Svěží vítr mezi českými festivaly - UP zveřejnil další jména umělců, kteří se připojí k již tak působivému line-upu. Jde o taková jména jako třeba Ellen Allien, Apollonia, Praslesh, Bella Sarris, Molly, Anthea, Oshana, Topper, Janeret, Varhat nebo...

UP Festival hlásí nové headlinery: vévodí jim Ellen Allien a Apollonia

6.února » Týden.cz
Svěží vítr mezi českými festivaly - UP zveřejnil další jména umělců. Jde o taková jména jako třeba Ellen Allien, Apollonia, Praslesh, Bella Sarris, Molly, Anthea, Oshana, Topper, Janeret, Varhat nebo Brothers Black.

Paul Kalkbrenner, Sven Väth, Ben Klock nebo Adam Beyer vystoupí na Caprices Festivalu 2018

16.ledna » RAVE.cz
15. edice jednoho z nejznámějších švýcarských festivalů nabídne dosud nejsilnější line-up. Nebude v něm chybět ani Âme, Ricardo Villalobos, Dubfire nebo Monika Kruse.

Ellen Alien, Bella Sarris nebo Apollonia doplnili line-up pražského festivalu UP

16.ledna » RAVE.cz
V rámci druhé vlny odhalování umělců prvního ročníku pražského festivalu UP nechybí ani Praslesh, Molly, Anthea, Oshana, Topper nebo Brothers Black.

Na Výstavišti proběhne v květnu nový festival UP, potěší příznivce elektroniky. Vystoupí i Ricardo Villalobos

20.prosince » iREPORT.cz
První ročník festivalu UP se bude konat 11. - 13. května příštího roku na jednom z nejstarších významných pražských míst, na Výstavišti v Holešovicích. Slibuje silný start, příznivce elektroniky láká na jména jako jsou...

Nový festival UP přiveze na zahajovací ročník Ricarda Villalobose

13.prosince » Týden.cz
První ročník festivalu UP se bude konat 11. - 13. května příštího roku na jednom z nejstarších významných pražských míst, na Výstavišti v Holešovicích. Slibuje silný start, příznivce elektroniky láká na jména jako jsou ostřílený Ricardo Villalobos...

Nový pražský festival UP nabídne v roce 2018 Ricarda Villalobose

3.prosince » RAVE.cz
První ročník UP Music Festivalu proběhne 11. až 13. května v pražské holešovické hale. organizátoři nyní odtajnili první várku jmen z line-upu, na kterém nechybí Ricardo Villalobos, Magda, Sonja Moonear, Ion Ludwig, Barac nebo Luigi Tozzi.

Silvestrovský Hyte v Berlíně odhalil timetable

7.listopadu » RAVE.cz
V bývalém rozhlasovém vysílacím centru Funkhaus v Berlíně se uskuteční obří silvestrovská párty, na které nebude chybět Nina Kraviz, Adam Beyer, Ricardo Villalobos nebo Tale Of Us.

Tato informační stránka o Ricardo Villalobos zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ricardo Villalobos" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes