Bety.cz

URL:

http://www.bety.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

7,4 položek/den

Nástrahy pro dokonalou manikúru. Tyhle vám brání v krásných nehtech

20:05
Znáte to. Nalakujete si pečlivě nehty svým oblíbeným lakem a druhý den nevěřícně zíráte na jeho zbytky na svých nehtech. Vždyť jste přece investovala do dlouhotrvajícího laku! Možná ale za vaši nepovedenou manikúru nemůže samotný lak, ale spíš vy sama.

Zhubnout vám pomůže, pokud budete jíst pomalu. Poradíme vám, jak na to

18:56
Dnešní hektická doba se na našem zdraví a postavě podepisuje nejen mírou stresu a nedostatkem času k pohybu, ale také tím, že nemáme čas si pořádně vychutnat jídlo. A nejde přitom jen o naše chuťové buňky a gurmánské zážitky. Zhltnout hlavní pokrm na tři sousta v rekordně rychlém čase není nic, co by nám prospívalo.

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

18:56
Patříte mezi milovníky skutečně kvalitní kávy s nezapomenutelnou chutí? Pak jste jistě již zaznamenali novinku na trhu s tímto lahodným nápojem – L´OR Espresso Fortissimo. Třicet z vás si navíc bude moci tuto úžasnou kávu vychutnat v rámci testování! Jste mezi vybranými testerkami?

Mytí ovoce a zeleniny má svá pravidla, která je lepší dodržovat

17:47
Všichni víme, že ovoce a zeleninu, které přineseme ze supermarketu nebo trhu (a často i ze zahrady), musíme před konzumací omýt. To abychom zabránili nejrůznějším nečistotám, ale také chemikáliím, jimiž jsou plody ošetřeny, vstoupit na náš talíř. Jenže co když zeleninu a ovoce omýváte nesprávně?

Překvapivé věci, které zvyšují libido. Patří k nim i mašáž

15:29
Změna každodenní rutiny může zlepšit váš milostný život. Postačí vám k tomu třeba adrenalin, zinek či spánek! A jaká kouzla přináší masáž či zelený čaj?

Dvojí život v reálném a virtuálním světě působí deprese a úzkosti

13:20
Mladí lidé mají svým způsobem skutečně těžší život než jejich rodiče. A není proto divu, že je mezi nimi mnohem více trpících depresemi a úzkostmi. Viníkem jsou neustále zmiňované moderní technologie a sociální sítě. Nonstop přepínání mezi reálným a virtuálním světem a nepřetržitá touha uspět v silné konkurenci vyvolávají psychické problémy u pětiny dospívajících a mladých dospělých.

Dlouhodobé kojení snižuje u žen riziko vysokého krevního tlaku

11:09
Jak dlouho by se vlastně mělo kojit? Pokud se vám někdo snaží namluvit, že bohatě stačí pár prvních měsíců, možná ho ani neposlouchejte. Ukázalo se totiž, že čím déle tak budete činit, tím lepších hodnot krevního tlaku se v budoucnu dočkáte. No vážně!

Lidé, kteří se dokážou smát sami sobě, jsou šťastnější a společenštější

20.února
Umět se zasmát sám sobě znamená především mít zdravé ego a vztah ke svému já. Schopnost udělat si ze sebe legraci vyžaduje zdravé sebevědomí, ale nese to také plody. Podle španělských vědců jsou tito lidé obecně šťastnější a spokojenější, a navíc jsou ve společnosti oblíbenější, sami společnost více vyhledávají. Minimálně pokud je člověk Španěl.

Problém, o kterém se nemluví. Jak řešit bolestivé hemoroidy

20.února
Problémy s hemoroidy jsou velmi častým onemocněním. A přesto se o něm, na rozdíl od řady jiných chorob, téměř nemluví. A to je chyba. Nejenže se dají potíže s hemoroidy účinně řešit, ale lze jim i předcházet. Jak?

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a napijte se

20.února
Stres. Také tohle slovo skloňujete prakticky každý den? Nejste zdaleka jediní. A i když je prokázáno, že malá míra krátkodobého stresu může mít v určitýchsituacích na člověka pozitivní účinky, ten častý a dlouhodobý nám podle vědců škodí.

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uznávaná vizážistka Alena Klenot dokazuje, že věk je jen číslo

20.února
Jak si udržet vitalitu a zdraví po celý život? Jak z něj vytěžit maximum? Existuje spousta knih se „zaručenými radami“, jak omládnout a starat se o sebe. Málokterá z nich však vychází z natolik osobních a niterních zkušeností jako publikace Jsem příliš mladá, abych zestárla mezinárodně úspěšné stylistky a vizážistky Aleny Klenot. Pokud máte pocit, že svůj život jen přežíváte a nikoliv prožíváte...

Milování po šedesátce. Co je dobré o něm vědět

20.února
Sex nemá „dobu exspirace“. Není tedy vázán jen na určitý věk, po jehož překročení nás přestane zajímat. A i když jsme se dlouho tvářili, že milování po padesátce vlastně neexistuje, nemůžeme být dál od pravdy. Hrátkám mezi peřinami se s oblibou věnují i babičky a dědečkové!

Každodenní situace, které ničí naši pleť. Na tyhle pozor

20.února
Dodržujete snad všechny možné i nemožné zásady péče o pleť, dopřáváte své pokožce tu nejlepší dostupnou péči, vyhýbáte se chemikáliím v krémech, na talíř si pouštíte jen zdravou stravu... A při pohledu do zrcadla zjišťujete, že přes všechnu snahu vaše pleť nevypadá tak zdravě a mladě, jak byste si přála. Možná si ji sabotujete v některé z následujících situací.

Do nového bytu s malým dítětem. Jak mu změnu domova usnadnit

20.února
Stěhování. Ne nadarmo se říká, že je snad lepší vyhořet. I když je to samozřejmě jedna velká nadsázka, pravdou zůstává, že přesun do nového domova bývá pořádně stresující záležitost. Zvláště když se stěhuje rodina s malým dítětem. Pro ně může změna prostředí znamenat docela významnou zátěž.

Med. Zlatý poklad, který pomůže s únavou i lupy

19.února
Spousta z nás používá med jako zdravější alternativu klasického cukru. Ovšem byla by chyba tuto pochutinu podceňovat a přisoudit jí pouze roli sladidla. Med je po staletí využíván i jako přírodní lék na celou řadu neduhů. Od kterých obtíží dokáže spolehlivě ulevit?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes