Bety.cz

URL:

http://www.bety.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

7,2 položek/den

I když jsou ženy silně znevýhodněny, stále žijí déle než muži

19:30
Ženy jsou postiženy větší mírou stresu, mají více chronických onemocnění, více depresí, více úzkostí a jsou častěji oběťmi násilí. Vydělávají méně a v mnoha zemích nemají stejná práva jako muži. Navzdory této nerovnosti pohlaví žijí déle. Ve všech zemích planety.

7 jídel pro mužské zdraví. Tyhle potraviny by měli mít v lednici

18:12
Zdravý životní styl je univerzální pro muže i ženy, ale to neznamená, že z některých potravin neprofitujeme více my a z některých naši drazí mužové. Co by nemělo chybět v jejich jídelníčku?

Jak se nerozejít? Posilte svůj vztah než bude pozdě

15:34
Udržet dlouhodobý vztah funkční a především šťastný dá pořádnou práci. Bohužel na to spousta z nás přijde, až když je pozdě. Aby taková situace nepotkala i vás, máme pro vás několik tipů, jež pomáhají vztah dvou lidí posílit.

Se změnou času nejlépe pomůže odpolední šlofík

14:16
Časový posun činí potíže většině lidí. A nejhůře na tuto změnu doplácejí lidé mající už tak problémy se spánkem. Podle britských vědců ale přivyknout letnímu času pomáhá odpolední dřímání. A lidé by si měli šlofíka dopřát i v práci. Obnoví mozkové funkce a zlepší výkonnost na konci pracovního dne. Bohužel ne každý zaměstnavatel je tomu nakloněný.

Kojení nezvyšuje IQ dětí, ale skutečně je prevencí hyperaktivního chování

11:39
Irští vědci tvrdí, že v rozsáhlé studii prokázali, že pozitivní vliv kojení na IQ dětí je mýtem. Jedinci, kteří jsou kojeni z lahve, nejsou ve srovnání s vrstevníky krmenými mateřským mlékem znevýhodněni. Nicméně co se opravdu podařilo prokázat, je fakt, že kojení působí jako prevence hyperaktivní poruchy chování u dětí.

Horoskop na duben 2017: Vztahy, zdraví a finance pro všechna znamení

10:20
Co chystají hvězdy v dubnu na Berany? Před čím by se měly mít na pozoru Lvi? Které znamení by se mělo soustředit na své zdraví a které čeká nová romantická láska? A koho budou mít hvězdy v následujícím měsíci prostě rády?

Jarní úklid neodkládejte. Je to vzpruha pro tělo i mysl

29.března
Nemůžete se letos „dokopat“ k jarnímu úklidu a odkládáte ho, jak jen můžete? Pak vás možná potěší, že takový úklid neznamená jen práci, ale že je vlastně prospěšný vašemu zdraví. Jak?

5 zajímavostí o single bydlení: Tohle vás čeká

29.března
Začínáte novou etapu života jako nezadaní? Poprvé se stěhujete do bytu, který kromě vás nebude už nikdo jiný obývat? Pak se připravte na zajímavou životní zkušenost. Takové single bydlení totiž znamená i spoustu překvapení, která by vás nejspíš nenapadla!

6 potravin pro krásnější pleť. Prospěje grep i mandle

29.března
Aby byla naše pokožka zdravá a krásná, potřebuje nejen péči zvenčí, ale především zevnitř. Ano, mluvíme o důležitosti zdravé výživy. Protože tím, co jíme, umíme pleti nejen pořádně zavařit, ale také ji povzbudit. Které potraviny by v našem jídelníčku neměly chybět?

TESTOVÁNÍ: Zdravá a krásná pleť díky přírodní kosmetice PRIODY

29.března
Stále více žen si vybírá kosmetické produkty, které nabízejí špičkovou kvalitu díky svému čistě přírodnímu složení. Pokud mezi ně patříte i vy, pak je pro vás jako stvořená kosmetika značky PRIODY. A právě její výrobky bude moci vyzkoušet 40 z vás!

Proč pořád nehubnu? Známe 10 důvodů

29.března
Jaro je prakticky v plném proudu, ve skříni už na nás vykukují lehké šatičky, dietu držíme už nějaký ten týden… A kila pořád nejdou dolů! Jak je to možné? Nejspíš za tím stojí některý z následujících důvodů.

8 vět, které bezdětné páry slýchají neustále

29.března
Některé páry se založením rodiny nijak nespěchají, jiné nemají nějakou dobu štěstí, a i když se o miminko snaží, nedaří se. Některé dvojice pak o dítěti ani neuvažují (ať už momentálně nebo z dlouhodobého hlediska). Ať už je ale důvod jakýkoli, jsou věty, které jejich okolí neustále opakuje a na které po nějaké době začnou být tito lidé tak nějak alergičtí.

Cindy Crawford: Jsem smutná z toho, jak mi lidé dokola předhazují věk

29.března
Modelka Cindy Crawford není z těch, které by se dokázaly smířit se stárnutím. Jednapadesátileté americké hvězdě totiž lidé na sociálních sítích často předhazují, že je viditelné, jak se od osmdesátých let změnila. Kolegyně Lindy Evangelisty a Christy Turlington to nese dost nelibě. A byla by ráda, kdyby s tím zmínění komentátoři přestali.

Urážky od partnera. Měly by se tolerovat?

28.března
ENJA RADÍ: Ač se o tom příliš nemluví, terapeuti mají s urážkami v partnerství mnoho práce. Nejeden manželský poradce, kouč či psychoterapeut uvádí, že ženy jsou často slovně atakovány svými protějšky, nicméně i mnoho mužů přiznává, že trpí stejným problémem. I je často partnerky uráží před přáteli i společností. Proč se k něčemu takovému uchylují?

Jste doma zavaleni plasty a papírem? Naučte se třídit odpad šikovně

28.března
Snažíte se poctivě třídit odpady a šetřit životní prostředí, ale zakopáváte doma o plastové lahve a papírové krabice se vám hromadí v předsíni? To vás k dalšímu třídění jistě příliš nemotivuje. Naštěstí už výrobci košů přicházejí s chytrým řešením, které nejenže donutí všechny členy domácnosti třídit, ale dokonce nebude hyzdit váš byt.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes