Bety.cz

URL:

http://www.bety.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

7,4 položek/den

Těhotenské pověry, které vás děsí úplně zbytečně

12:02
Myslíte, že v dnešní internetové době již nemají babská moudra a „zaručené“ rady, jež se týkají těhotenství a snah otěhotnět, žádnou šanci na život? Pak budete možná překvapené...

Které 3 testerky vyzkoušejí robotické pomocníky úklidu iRobot?

10:54
Úklid, který za nás vyřeší roboti? Pro mnohé z nás úžasná představa! Vysávání či vytírání podlah už robotickým pomocníkům řada z nás svěřuje. A na vlastní kůži vyzkoušet, jak takový úklid vypadá, mají možnost i tři z našich testerek!

Příliš informací na profilech ničí kouzlo seznamování

9:45
Podle psychologů z Oxfordské univerzity a King’s College London nemá online seznamování budoucnost. Tedy to, které sází na sofistikovaně propracované profily s jasně definovanými zájmy a tím, co není člověk ochoten u druhého tolerovat. Čím pečlivěji je profil definován, tím menší šanci člověk má, že potká životního partnera, s nímž bude skutečně šťastný.

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a upravte jídelníček

21:31
V České republice trpí primární laktózovou intolerancí téměř 10-15 % obyvatel. Její výskyt roste s věkem a mezi příčiny patří buď vrozená laktózová intolerance, nebo nedostatečná aktivita enzymu laktázy. U dětí i dospělých je řešením omezení laktózy v jídelníčku.

Zatočte s kaloriemi. Tyhle sporty spalují víc než běhání

19:18
Chcete se ještě do léta zbavit nějakého toho kila a špíčku navíc? Pak bude nejlepší, pokud vsadíte na pohyb. Většinu lidí napadne jako první běhání, které je sice opravdu skvělým způsobem, jak se nadbytečných kilogramů zbavit a zpevnit postavu, ale není jediným efektivním sportem. Některé dokonce spalují kalorie ještě lépe!

Nočníkový trénink. Kdy je nejvyšší čas s ním začít

18:10
Vyměnit pleny za nočník. Zní to jednoduše, ale pro mnohé maminky i jejich dítka je to přímo revoluce. A tak mají především novopečené mámy z navykání dítěte na nočník obavy. Kdy začít? Jak začít? Pokud tyto otázky trápí i vás, poradíme vám!

Slunce, nebo stín? Užijte si beze strachu sluneční paprsky

15:53
Konečně se zdá, že se nám příroda rozhodla ukázat přívětivou tvář a vpustit do našeho života i pořádnou dávku slunečních paprsků. A i když většina z nás slunce vítá, není možné zapomenout na škodlivé UV záření, které společně s paprsky dopadá na naši pokožku a způsobuje nejen nevzhledné vrásky, ale i závažná onemocnění. Jde si užít slunce beze strachu?

Dovolte svému bytu opět dýchat. Zbavte se nepotřebných věcí

13:38
Také máte pocit, že vám doma všechno padá na hlavu, na nové věci nemáte kvůli těm starým místo a všude se hromadí nejrůznější zbytečnosti? Pak je na čase začít se od těchto předmětů odpoutávat – vyhodit je, prodat nebo je někomu darovat. Nevíte jak a kde začít? Poradíme vám!

Situace, kdy i mámy mohou sáhnout po sklence nebo čokoládě

24.května
Být mámou je nejtěžší povolání na světě – to vám potvrdí každý. A tak si občas některá z nás, když se konečně robátka odeberou ke spánku, pomůže nějakým povoleným dopingem.

Nejlepší sex života máme v šestačtyřiceti letech

24.května
Pokud se zeptá člověk pětadvacetiletého, kdy má člověk nejlepší sex života, nemůže odpovědět jinak, než že to bylo někdy v období do pětadvaceti. Když se ale zeptáte osob, které jsou už ve fázi stárnutí a pomalého útlumu, bude jejich odpověď věrohodnější. A pokud se někteří třicátníci bojí věku mezi čtyřicátým a padesátým rokem života, pak by jejich úzkost mohl utlumit fakt, že je čeká nejlepší...

Poznejte včas, že je třeba změnit zaměstnání

23.května
Občas je zřejmé, že vás práce ničí – netěšíte se do ní, s kolegy či nadřízenými máte spory, nic vás v ní nebaví… Jenže co když existují i jiné znaky, že vám práce zasahuje negativně do života víc, než je zdrávo?

Čeká vás divoká noc? Tahle jídla raději vynechte

23.května
Chystáte se na večírek či oslavu a je vám už dopředu jasné, že o alkohol nejspíš nebude nouze? Pak se nejspíš rozhlížíte po něčem, co byste zakousli, abyste alkoholické nápoje nekonzumovali na lačný žaludek. Jenže ne všechny potraviny se hodí. Kterým se raději vyhnout?

Za epidemii dny můžou slazené limonády, červené maso a brambůrky

23.května
Žádná jiná kultura světa netrpí tolik dnou jako ta Západní. Nemoc z přemíry dobrého, jak se jí někdy také přezdívá, je způsobena zhoubnou skladbou západního jídelníčku, na kterém dominují slazené perlivé limonády místo čisté vody, červené maso místo bílého a rostlinných bílkovin a smažené brambůrky či hranolky, které se z občasné pochutiny staly běžnou součástí jídelníčku.

Poprvé ve fitness centru: Vyzkoušejte to nejlepší pro své tělo

23.května
Odhodlali jste se po letech, či dokonce poprvé v životě k návštěvě fitness centra? Pak se může stát, že bez pomoci tamního personálu či zkušenějších přátel můžete být trochu ztracení. Na jaké lekce se zapsat a co vyzkoušet jako první?

Chladivá sprcha a maska. Tipy pro dokonalý dekolt

23.května
Zatímco o pokožku obličeje pečuje většina z nás svědomitě, na dekolt občas zapomínáme. Přitom i ten si zaslouží naši pozornost. Zvláště teď v létě, když jej vystavujeme v hlubokých výstřizích.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes