Bety.cz

URL:

http://www.bety.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

7,7 položek/den

Každý den jiná. Proměňte se v princeznu i dračici jen změnou účesu

10:01
Už vás nudí, jak na vás ze zrcadla každý den kouká stejná žena? Není nic snazčího než změnit účes! Nebojte, nemusíte hned navštívit svou oblíbenou kadeřnici, vsaďte na doplňky a pomocníky, které máte doma a kteří vás snadno promění třeba z něžné květinku v rockerku.

Extra výkon pro snazší mytí oken

10:01
Elektrický vysavač na okna od Viledy se dočkal dalšího vylepšení. Windomatic je nově vyzbrojen speciálním tlačítkem, kterým se zvyšuje jeho sací výkon. Je to další krok, jak zdlouhavou a fyzicky namáhavou práci, jakou mytí oken bezesporu je, ulehčit.

Tipy, jak odtrhnout svého potomka od obrazovky

10:01
Odborníci již dlouho upozorňují na skutečnost, že tloustneme. A zdaleka se to netýká jen nás dospělých – nebezpečně totiž tloustnou i naše děti!

Antikoncepce. Je v pořádku využívat ji k vynechání menstruace?

19:01
Menstruace je posláním všech žen, jenže mnohé by se tohoto „daru“ alespoň občas rády zřekly. Je to možné pomocí hormonálních prášků, aniž by z toho hrozily zdravotní následky? Jistě, jen musíte vědět, co vlastně užíváte!

Nakopněte se po rozchodu. Udělejte změny ve svém single bytě

17:31
Pokud patříte k ženám, jež právě prožívají smutné období po rozchodu či rozvodu, moc dobře víte, jak je důležité se pořádně odrazit ode dna a odstřihnout se od minulosti. Proč novou éru neodstartovat třeba v novém bytě?

Rychlá konzumace jídla zvyšuje riziko obezity více než pětkrát

16:01
Vychutnávat si každé sousto pokrmu se vyplatí nejen z hlediska hédonistického chuťového prožívání. Je to zdravé. Lidé konzumující svá jídla rychle a ve spěchu si totiž zadělávají na malér. Až pětkrát častěji jsou obézní, mají diabetes a vysoký krevní tlak.

Frustrace z vlastního šatníku. Co si mám vzít na sebe?

13:01
Ten pocit, že vůbec nevíte, co máte nosit, mnohé ženy znají po celá léta. Je vlastně jedno, jaké roční období právě je, pokaždé řešíte tu samou otázku: „Co si mám vzít na sebe?“ Už vás to nebaví, tak co s tím dělat…

Brokolice nebo houby. Co jíst, aby bacily nedostaly šanci

11:31
Podzim a s ním i období nejrůznějších zákeřných virů, bakterií a dalších „radostí“, které nás spolehlivě na pár dní vyřadí z běžného fungování, je v plném proudu. Spousta z nás proto hledá možnosti, jak svůj organismus co nejúčinněji chránit.

Ekologická kosmetika. Získejte za své odpovědi 2000 bonusových bodů!

20.listopadu
Používáte ráda ekologickou kosmetiku a drogerii, nebo je pro vás tento druh výrobků velkou neznámou a nemáte v něj důvěru? Věnujte nám prosím pár minut svého času a odpovězte na otázky týkající se ekologie.

V sedmadvaceti nastává první velká životní krize

20.listopadu
Zhruba kolem pětadvacátého roku života zažívají mladí lidé první velké úspěchy v kariéře. A najednou mají pocit, že jsou hvězdami, na které čeká celý svět. Jenže už za dva roky dojde k obratu. Vyplývá to z analýzy uživatelů profesní sociální sítě LinkedIn.

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

20.listopadu
Vánoce se nezadržitelně blíží a vy opět nemáte žádný nápad jak obdarovat maminku, strýce, tetičku? Všechno už mají, říkáte si a lámete si hlavu, co byste jim mohli letos nadělit a udělat jim radost? Pomůžeme vám v rozhodování a garantujeme, že si neuděláte ostudu a příbuzenstvo bude nadšené!

Vajíčka se v lednici kazí nejrychleji, když jsou ve dveřích v držácích od výrobce

19.listopadu
Zní to jako paradox, ale vajíčka se skutečně v rámci uložení v lednici kazí nejrychleji, když je nasázíme do držáku, který pro ně připravil výrobce. Tento se nachází v horní části dveří, často ještě za průhlednou záklopkou. Nejlepším prostorem pro jejich uchování je spodní zásuvka na zeleninu.

Smutná statistika. Týrání u nás zažívají desetitisíce dětí

19.listopadu
Týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí v Česku každoročně přibývá. V loňském roce bylo nahlášeno 9 416 případů (zdroj: MPSV). Odhaduje se, že skutečný počet je 10x vyšší. Ročně dokonce na následky špatného zacházení několik dětí zemře. Alarmující je, že fyzického, psychického a sexuálního násilí se přitom na dětech nejčastěji dopouští někdo z rodiny dítěte nebo z jeho nejbližšího okolí.

Muži mají orgasmickou bolest hlavy dvakrát častěji

19.listopadu
Sex je výborný lék na bolest. A pomáhá často také osobám s migrénami. Je dokázáno, že po sexu a kvalitním orgasmu mírný či střední záchvat migrény odeznívá. Ale orgasmus a sexuální divočení můžou vyvolat opačný problém – nepříjemnou bolest hlavy. Ta je přitom u mužů dvakrát častější než u žen.

Popáleniny se hojí rychleji, když si je člověk přivodí přes den

19.listopadu
Blíží se doba Vánoc, před nimiž mnoho lidí stráví několik nocí nad vykrajovátky a horkými plechy. Před rozsvícením stromečku se mnohým budou na dlaních hojit popáleniny, které si přivodí neopatrností při vytahování cukroví z trouby. A budou se hojit pomaleji, protože k nim došlo během noci. Popáleniny, které utrpíme mezi osmou večerní a osmou ranní, se totiž hojí pomaleji.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes