Bety.cz

URL:

http://www.bety.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6,5 položek/den

Ženy umí lépe rozeznat emoce druhých. Muži zase lépe odhalí chtíč

19:48
Schopnost rozpoznat emoční stav jiného člověka pouhým pohledem na jeho oči a oční okolí je vnímána jako projev vysoké sociální a emoční inteligence. Ženy jsou přitom v tomto obecně lepší než muži. Muži nad ženami vynikají jen v rychlém rozpoznání hněvu a chtíče.

Úklidové omyly: Co nečistíme tak často, jak bychom měli?

17:13
I domácnosti jako z reklamy na úklid občas skrývají malá špinavá tajemství. Třeba v podobě předmětů či koutů, na které při uklízení zapomínáme, ale které jsou přímo ideálním prostředím pro nejrůznější mikroby.

Kolik jídla skončí v odpadkovém koši?

15:56
Pětina světové produkce potravin skončí vniveč. Podle OSN je pětina vyrobeného jídla zničena vyhozením do odpadu či zbytečným přejídáním se obyvatel Západu. Tam lidé snědí o deset procent více, než potřebují ke své zdravé existenci. Devět dalších procent lidé nechají zkazit a vyhodí kvůli nadbytečnosti. Podle OSN by vyhozené jídlo mohlo nasytit miliardu hladových.

Jaro je za dveřmi! Připravte na něj i svůj domov

13:20
S jarem ve vzduchu končí čas odpočinku a dlouhých večerů u krbu či pod dekou. Řada lidí nyní zahajuje očistu těla, zahrádkáři pomalu vytahují rýče a řidiči připravují auta a motorky. Při jarním úklidu byste ale neměli zapomenout ani na váš dům či byt. Důkladnou revizí od sklepa až po půdu předejdete pozdějším vážnějším poškozením a díky malým opravám může vaše bydlení během jednoho odpoledne pr...

Intimita sexem nekončí! Jak ji prodloužit?

12:03
Zamyslete se. Co s partnerem či partnerkou uděláte poté, co se pomilujete? Políbíte se, otočíte na druhý bok a usnete? A není to trochu škoda? Proč neprodloužit chvíle té úžasné intimity, která mezi vámi panuje! Poradíme vám, jak na to.

6 maličkostí, které s příchodem dítěte nebudou jako dřív

10:46
Slýcháme to ze všech stran. Jen co nám do života vstoupí děti, už nikdy nebude náš vztah s partnerem/partnerkou stejný jako dřív, sex bude jiný, o spánku si budeme moci nechat zdát, bezstarostnost skončí… Ale nejen „velké věci“ se v našem životě změní!

Horoskop na týden od 27. února do 5. března 2017 od naší astroložky Anny!

10:46
Štíři, byste se rádi věnovali sami sobě, cítíte, že protějšek na tom v současné době není nejlépe a potřebuje, abyste tu byli pro něj. Berani, pokud budete věřit v dobrý konec, můžete si být jisti, že se jej dočkáte. A co čeká ostatní znamení?

Co když to mezi vámi skřípe? Proveďte cvičení na odbourání stresu

24.února
Šestý smysl, nebo snad rovnou napjatá a nepřátelská atmosféra, vám dost silně signalizují, že v ráji se objevily problémy. Hádky, nedorozumění, neochota naslouchat, laxnost vůči problémům? Tady to chce pořádnou terapii. Ne, nemusíte za ni utrácet. Odbourat partnerský stres se můžete pokusit sami!

Nejčastější chyby při krmení koček. Neděláte je také?

24.února
I když jsou kočky oproti psům ve stravování vybíravější a nesní jen tak ledacos, tak je při jejich krmení důležité dodržovat určitá pravidla a podávat jim vhodnou stravu. Často se ale na našich kočičích miláčcích při krmení dopouštíme nevědomých chyb, které mají za následek nejen zdravotní, ale i výchovné problémy.

Jak rychle ubrat kalorie? Známe sedm snadných způsobů

24.února
Všichni víme, že pro shazování přebytečných kilogramů je dobré začít tím, že snížíme svůj denní přísun kalorií. Jenže jak? Kde se vlastně takové přebytečné kalorie schovávají? Víme to!

Děti, které si s jídlem hrají, ho nakonec snědí nejvíce

24.února
Jen málokdo může říct, že celý život jedl vždycky všechno. S věkem se vybíravost v jídle snižuje, paradoxně právě děti potřebují pro svůj vývoj vyváženou stravu. A tak je dospělí často nutí i do potravin a pokrmů, které nesnášejí. Nezřídka se slovy: „Nešťourej se v tom jídle, není to na hraní!“ To je ale velký omyl, podle vědců z Anglie totiž děti, které si s jídlem hrají, sní nakonec nejvíce.

Problematická pleť v dospělosti: Jak o ni pečovat?

24.února
V pubertě se spousta z nás při pohledu do zrcadla utěšovala tím, že snad alespoň v dospělosti budeme mít od otravných pupínků pokoj. Jenže dospívání už máme dávno za sebou a některé dny se do zrcadla díváme se stejným povzdechem jako kdysi. Jak s pupínky zatočit?

Jak na život bez dluhů?

24.února
Každý se může někdy ocitnout v situaci, kdy nutně potřebuje finance a nemá vlastní úspory. Mnoho lidí se tuto finanční potřebu rozhodne řešit půjčkou. Většina Čechů si sebevědomě myslí, že si umí vybrat výhodnou půjčku, kterou zvládne splácet. Jenže realita je jiná. Skoro polovina Čechů má v současné době úvěr, ale ne všichni ho zvládají splácet.

Kterých 30 testerek vyzkouší bylinný přípravek GAS pro bolavá dětská bříška?

24.února
Třicet testerek, respektive jejich dětí, dostane možnost vyzkoušet bylinný přípravek GAS, který rychlle a účinně zatočí s nafouklým bříškem u malých dětí. Jste mezi nimi i vy?

Testováno na tátovi: Medvídek

24.února
Nejlepší dárek k Vánocům pro naši čtyřletou holčičku byl medvídek. Ano, TEN medvídek, v rozměrech King Size. Zjistili jsme, že dát takového medvěda pod stromeček je fyzikálně nemožné, takže nakonec jsme museli dát stromeček pod medvěda.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes