E15.cz

URL:

http://zen.e15.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

13,3 položek/týden

Podívejte se na 14 amerických celebrit v době, kdy jejich kariéra teprve začínala

6:25
Jak vypadala někdejší hudební ikona Kurt Cobain, když začínal? Jak to slušelo herečce Angelině Jolie před více než dvaceti lety, když dělala modelku?

Recenze: Disneyho Kráska a zvíře se vrací

12:45
Po šestadvaceti letech se do kin vrátila Disneyho oslazená verze klasické pohádky Kráska a zvíře, tentokrát v podobě opulentní hrané muzikálové romance.

Artega Scalo: Elektrický supersport o výkonu tisíc koní dorazí za dva roky

26.března
Německý malosériový výrobce oznámil, že jejich koncept Scalo Superelletra přijede za dva roky v produkční verzi. Bude to supersport s výkonem přes 1 000 koňských sil. Koncept takového vozu byl k vidění na ženevském autosalonu.

OBRAZEM: Newyorský byt legendární herečky Grety Garbo je na prodej. Cena 150 milionů

25.března
Nádherný byt Grety Garbo (1905 – 1990), jedné z nejslavnějších hereček všech dob, se v New Yorku vůbec poprvé prodává. Podle majitelů je téměř se stejným vybavením, jaké zde filmový idol zanechal. Cena je 6 milionů dolarů (v přepočtu kolem 150 milionů korun). Garbo zde žila od roku 1954 až do své smrti v dubnu 1990.

Anna Bernasek: S důvěrou opatrně. Nevkládejte své soukromí do rukou firem.

25.března
Proč budou restaurace v budoucnosti vědět dřív než vy, co si objednáte, a hlavně, kolik za to zaplatíte, jak si o nás společnosti sbírají data, i když se vyhýbáme internetu, a v čem spočívá riziko cen šitých na míru, uvedla v rozhovoru pro ZEN americká ekonomka a novinářka Anna Bernasek.

Lamborghini Huracán Performante: V hlavní roli aktivní aerodynamika

24.března
Lamborghini odhalilo odlehčenou a posílenou verzi modelu Huracán, která už nenese přídomek Superleggera, jako tou bylo v minulosti, nýbrž Performante.

Nissan Micra pro hudební nadšence: Reproduktory Bose jsou i v opěrce hlavy

23.března
Pokud si při cestování autem rádi poslechnete muziku z kvalitních reproduktorů, zbystřete. Nissan představil speciální edici Micry ve spolupráci s Bose.

Putování kolem Dunaje. Vydejte se s námi fascinující krajinou evropského veletoku

23.března
Dunaj na slovensko-maďarské hranici svede zázraky: tu iluzi mořského pobřeží, tam zas dokonalou tropickou džungli. Nedlouhý úsek od Komárna k ohbí Dunaje projedete autem za půl hodiny, ale putovat podél živého veletoku můžete několik dní.

Nový Yellow Bird: Karbonový monokok, 710 koní a samosvor

22.března
Značka RUF se na Ženevě vytáhla s inkarnací slavného Yellow Birdu, který svého času platil za nekorunovaného krále Nordschelife. Tentokrát retro design první housle nehraje.

Je to znát! Podívejte se, jak se změní alkoholici, kteří přestanou pít

22.března
O škodlivosti nadměrné konzumace alkoholu bylo napsáno nezměrné množství článků a knih. Pozitivní motivace pro závislé ale v médiích často chybí. Jak se tedy vlastně změní život někoho, kdo dokáže alkoholismus překonat?

Tohle je divoký elektrický koncept Dendrobium. Na vývoji se podílel i Williams

21.března
Dendrobium je koncept elektrického hyperauta pro dva, na jehož vývoji se kromě singapurského výrobce podílel také Williams.

Britský fotograf strávil 25 let života s delfíny a velrybami. Nafotil úžasné snímky

20.března
Sám tvrdí, že mu trvalo čtvrt století, než se naučil k mořským savcům potápět tak, aby je nijak nerušil. Díky těmto jedinečným zkušenostem se ale Christopher Swann mohl dostat k velrybám a delfínům blíže, než kdokoliv před ním.

Nezdolní Depeche Mode vydali jednu ze svých nejlepších desek

20.března
Kultovní kapela z osmdesátých a první poloviny devadesátých let Depeche Mode vydala svou čtrnáctou řadovou desku. Jednu ze svých nejlepších.

Teror po telefonu. Bulharští zločinci vydírají seniory

19.března
V Bulharsku se vzmáhá nový druh trestné činnosti, tentokrát přes telefon. Vyhrožování po telefonu děsí staré lidi, na něž si zločinci vymýšlejí stále rafinovanější a agresivnější triky, které jim vynášejí tučné peníze. "Vzali mi všechno, moje peníze i moje zdraví," vzlyká dvaaosmdesátiletá Nadežda Alexijevová, která od oné tragické události neopustila svůj byt ve městě Kustendil na jihozápadě z...
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes