E15.cz

URL:

http://zen.e15.cz

Katalog:

Publikuje:

3 položek/měsíc

Podívejte se na stovku unikátních snímků ze zákulisí natáčení Hvězdných válek

23.října
Je až s podivem, že jeden z nejúspěšnějších režisérů všech dob natočil jen šest filmů. Jenže když se druhý snímek George Lucase Americké graffiti dočkal nečekaně velkého úspěchu, mladý vizionář už věděl, kterým směrem se bude jeho další kariéra ubírat. Konečně dostal prostor pro splnění svého dlouhodobého snu. Science-fiction Star Wars měla být něčím, co do té doby nikdo nikdy nenatočil. Obří p...

G-čko na výletu v Kanadě a Aljašce. Podívejte se na povedené fotky

12.září
Německá automobilka vyslala dvě G-čka na pořádný výlet. Díky triu fotografů se můžeme podívat co zažili během 13 dnů na cestách.

Volkswagen California XXL bude skutečným pojízdným bytem pro rodinu

11.září
Na Caravan Salonu v Düsseldorfu divize Volkswagen užitkové vozy představuje studii California XXL. Vůz je postaven na základě velké dodávky Crafter.

Tetování není žádnou novinkou. Podívejte se na historické fotografie ze života tatérů minulých generací

11.září
Tetování jako způsob zkrášlování mužského i ženského těla je dobře známé už od starověku. Různé formy tetování vytvářeli už staří Egypťané nebo také Japonci. Tetování je populární dnes, ale nebylo neznámé ani ve 2. polovině 20. století. Atmosféru ze všech koutů světa, která ukazuje tatéra či tatérku se svým „objektem“, vystihují snímky, které si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Příplatkům se u BMW meze nekladou: M3 v plné výbavě pak vypadá takto

10.září
BMW, podobně jako celá řada výrobců luxusních a sportovních automobilů, nechce dávat příležitost externím ladičským společnostem. Svůj tovární tuning nabízí sama. Sportovnější nádech lze vozu dodat prvky M Performance, pro luxus a výjimečnost je tu zase program Individual.

Jak by vypadala Země po pádu civilizace? Podívejte se na umělecká ztvárnění postapokalyptické doby

9.září
Přinesl by konec lidstva rovněž konec života jako takového? Drtivá většina odborníků se shoduje na tom, že ne. Lidskou apokalypsu by velmi pravděpodobně přežily rostliny i někteří živočichové.

Ferrari nečekaně odhalilo Portofino. Novinka nahradí Californii T

8.září
Během autosalonu ve Frankfurtu se odehraje výstavní premiéra nového nejmenšího modelu v nabídce značky se vzpínajícím se koněm ve znaku.

Supersport Pagani Zonda HP Barchetta je skutečný unikát!

7.září
Pagani Zonda už tu byla, to je jasné. Tohle superauto s nálepkou toho nejexluzivnějšího, co si může člověk pořídit, se ale nikdy neomrzí, zvláště, když se jedná o tak jedinečný kousek, jako je tento krasavec.

Sladký suvenýr z ostrova Korčula. To jsou koule Marca Pola z místní slavné cukrárny

7.září
Malý krámek je sice ukrytý v jedné z uliček starého města Korčuly, když však půjdete rovnou za nosem, spolehlivě ho najdete. Dovede vás sem sladká vůně cukrovinek, které si našly cestu až na prezidentský stůl. Peče je dáma, pro kterou je cukrářská dílna celým životem.

Volkswagen potvrdil elektrickou osobní dodávku. Kdy přijde sériové I.D. Buzz?

6.září
Na platformě MEB, která poskytne základ pro celou rodinu elektrických vozů Wolkswagen I.D., Němci postaví i osobní dodávku. Půjde o sériovou verzi konceptu I.D. Buzz.

Motorkářky Bosozoku: Drsné japonské rebelky, které bez příčiny ničí, na co přijdou

6.září
V kontrastu se spořádanou japonskou společností působí idea motorkářského gangu ještě nepatřičněji než ve zbytku světa. Když se k tomu navíc přidá fakt, že tenhle je tvořen jen ženami, od nichž tamní společnost tradičně vyžaduje spíše poslušnost, je logické, že na ulicích působí ženská odnož Bosozoku velký rozruch.

BMW oficiálně představuje M5. Poprvé v historii jako čtyřkolku

5.září
BMW nejdříve unikla sada fotografií nové M5 den před slavnostní premiérou, nyní už se můžeme podívat na M5 oficiálně.

Koncept Mercedes-Maybach 6 Cabrio je krásný. Na místě motoru má sadu na piknik

4.září
Mercedes-Benz ukázal za přehlídce automobilové krásy Pebble Beach Cncours d´Elegance koncept luxusního elektrického kabrioletu.

Česká marmeládnice sbírá úspěchy po světě, k výrobě ve velkém se přesto nemá

4.září
Linda Kamarádová dodává nově své marmelády do několika dražších pražských kaváren a restaurací. Velkovýrobu a masivní prodej přesto neplánuje.

Jak vypadaly starověké památky Egypta v 19. století? Podívejte se na tyto unikátní historické fotografie

4.září
Francis Frith byl původně obyčejným prodavačem zeleniny, ale v 50. letech 19. století se mu podařilo zachytit nástup tehdy nejmodernějšího výdobytku techniky. Stal se amatérským fotografem a hned první zahraniční cesta spojená s jeho novou vášní mu navždy změnila život. Vydal se totiž do Egypta a tehdejší západní civilizace lačně toužila po jakýchkoliv snímcích zobrazujících stavby dávno zanikl...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes