E15.cz

URL:

http://zen.e15.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

6,3 položek/týden

I Mitsubishi má svůj program speciálních operací. Debutuje pick-upem L200

17:14
Mitsubishi představuje svůj program Special Vehicle Projects. Tovární úpravy ukazuje na modelu L200.

Hrátky s fotografií: Mladá polská fotografka vytvořila unikátní sérii

7:00
„Nevíme nic o skutečné vazbě fotografa a fotografovaného objektu. Můžeme si jen domyslet, jaký je skutečný význam jejich gest a výrazů,“ říká polská fotografka Weronika Gęsicka. Jejím nejnovějším počinem je série, která diváka zneklidní a znervózní.

Z Nissanu Micra je klasické městské auto. Ceny v ČR začínají na 259 000 Kč

23.května
Zatímco minulé generace malého Nissanu měly spíše boubelaté tvary, nyní chce japonská automobilka zaujmout publikum ostře řezanými rysy karosérie.

Porsche chce zaujmout zákazníky, které čas na kolo nezajímá. Co to znamená?

22.května
Co se u Porsche mění? Během představení nové 911 GT3 s manuální převodovkou se rozpovídal šéf divize GT.

Seppuku: Podívejte se na fascinující fotku rituální sebevraždy japonského samuraje z 19. století

22.května
Přestože japonští samurajové jsou už dávno historií, jejich staré fotky vždy rozproudí diskusi o legendární statečnosti, odvaze a věrnosti těchto výjimečných bojovníků. V posledních dnech takový ohlas vyvolala 130 stará fotografie rituální sebevraždy jednoho samuraje.

Společnost FJ Company restaurovala Toyotu FJ40 z roku 1972. Vypadá skvěle

21.května
Pokud jste fanoušci poctivých off-roadů, následující přestavba se vám bude líbit. Společnost z Floridy se pustila do 45 let staré Toyoty a výsledek se povedl!

Nový boom v čínské dopravě. Jízda na sdíleném kole se stala módním trendem

20.května
Jízdní kolo si pronajmete prostřednictvím mobilní aplikace, pak ho necháte stát, kde chcete, a to všechno v přepočtu za pět korun na hodinu. Tento nový typ sdíleného kola se v Číně prudce rozvíjí a jeho ambiciózní propagátoři věří, že se jim ho podaří exportovat do zahraničí.

Hudební recenze: Gorillaz jsou zpět, ale jsou jiní

19.května
Virtuální ansámbl kolem lídra dávných britpopových hvězd Blur Damona Albarna je zpět. Na novém albu vydaném po šesti letech hostuje řada hvězd.

Škoda 706: Nejlegendárnější český nákladní vůz se v různých obměnách vyráběl padesát let

17.května
Prvním nákladním automobilem z Liazu byla Škoda 706 R, jejíž kořeny sahají až do druhé poloviny třicátých let k modelu 706 a písmeno R v jejím označení znamená Rekonstruovaný. Podívejte se jak počátky výroby vyfotografoval Vilém Heckel.

U zámku Loučeň se znovu představí historicé vozy Ferrari a další skvosty

17.května
Na čtvrtém ročníku Concours d´Elegance bude hrát prim značka Ferrari, která v letošním roce slaví 70. výročí založení. Podařilo se shromáždit automobily, které představují zajímavý průřez produkcí této automobilky. Akci pořádá Společnost Veteránská krása a sdružení Chateau Loučeň Concours d' Elegance 3. a 4. 6. 2017.

Nejluxusnější dům v Americe, který kdy šel do prodeje. V ceně je i služebnictvo a vozový park

9.května
Na americkém realitním trhu se objevil superluxusní obytný dům v Kalifornii, který je vůbec nejdražší, jaký se v tomto segmentu nabízel. Stojí 250 milionů dolarů (v přepočtu téměř 6,3 miliardy korun).

Doktorka Jana Budařová: Konopí je lék a jeho síla je mezi veřejností stále málo známá

8.května
Každý by ho měl vyzkoušet, dozvěděla se autorka ZENu Věra Keilová od Jany Budařové, lékařky, které se říká konopná a která u nás za právo na život elegantních rostlin bojuje ze všech sil. Marihuana totiž dokáže vyléčit řadu neduhů.

Další Francouz v kabátě od Opelu je na světě. Jak se vám líbí Grandland X?

7.května
Sbližování francouzské skupiny PSA s Opelem začalo mnohem dříve, než došlo k finální akvizici a rüsselsheimská automobilka spadla do francouzských rukou Peugeotu, Citroënu a DS. Proto můžeme letos vidět již druhý plod společné práce.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes