Lenka Abrmanová

Vztahuje se k

Číslo dne: 11

3.července » Orlický deník
Orlickoústecko - Čas dovolených znamená čas prázdných domů a bytů. Majitelé si často lámou hlavu, jak své obydlí zabezpečit, hasiči současně upozorňují, že je třeba byt zabezpečit i proti požárům.

OBRAZEM: Kociánku ovládla bubenická show

17.června » Orlický deník
Ústí nad Orlicí - V pátek v podvečer se na Kociánce v Ústí nad Orlicí konala bubenická show, pod kterou se podepsala ústecká „zuška“ společně s Klubem Popráč.

Žáci lanškrounského učiliště „přičichnou" k práci přímo ve výrobě

17.června » Orlický deník
Jablonné nad Orlicí - Firma Isolit–Bravo a Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun společně s Pardubickým krajem podepsaly v úterý memorandum o spolupráci.

Riziko nebo ne? Bývalý protiatomový kryt koupí město

17.června » Orlický deník
Česká Třebová - Českotřebovští zastupitelé rozhodli, že město využije svého předkupního práva a koupí bývalý kryt civilní obrany v Javorce. Dlouho o něj nebyl zájem a když se objevil kupec, budil obavy, protože jde o zbrojaře známého z kauzy munič...

Na Muzejní noci oslavili druhé místo

21.května » Orlický deník
Žamberk /FOTO/ - Městské muzeum v Žamberku si připsalo velký úspěch - návštěvníci ho svými hlasy vynesli na druhé místo v soutěži Muzeum roku, kterou vyhlašuje Asociace muzeí a galerií České republiky.

Českotřebovští budou putovat po hospůdkách

21.května » Orlický deník
Česká Třebová - Jednou ze zajímavých akcí, které město připravilo k 740. výročí první zmínky o České Třebové, je soutěž „Putování po českotřebovských hospůdkách a restauracích“.

Česká Třebová slaví 740. výročí

26.dubna » Orlický deník
Česká Třebová - Město si letos připomíná 740. výročí první zmínky o České Třebové, během roku se bude konat řada akcí.

Padesát obrazů k padesátinám

17.března » Orlický deník
Vysoké Mýto - V mýtské galerii v sobotu v 17 hodin slavnostní vernisáží odstartuje výstava 50 pohledů na svět Tomáše Diblíka a dřevěné úsměvy Jaroslava Doležala.

Miminka z Orlickoústecka

17.března » Orlický deník
Orlickoústecko /FOTOGALERIE/ - Maminky se rozhodly poslat rodině, přátelům a známým fotografii svého miminka prostřednictvím Orlického deníku. Redakce se připojuje ke všem gratulantům.

Škola má vzdělávat budoucí železničáře

12.března » Orlický deník
Česká Třebová - Kraj chystá investice do Vyšší odborné školy a střední školy technické v České Třebové.
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Lenka Abrmanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Abrmanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes