Martin Netolický

Related to

Plán na rozvoj Svitavské nemocnice nenaruší ani koronavirová krize

12:38 » InfoDnes.cz
(svitavydnes.cz) Nedílnou součástí krajského zdravotnictví je také Svitavská nemocnice. Tu v úterý na závěr své cesty po svitavském regionu navštívil hejtman Martin Netolický. Během setkání informoval zástupce nemocnice, ale především starostu měs...

Pardubický kraj chce začít opravovat průtah Hradcem nad Svitavou již letos v červenci

12:38 » InfoDnes.cz
(svitavydnes.cz) Jižně od Svitav se nachází Hradec nad Svitavou. Se starostou Kamilem Pavlišem zde v úterý dopoledne jednal hejtman Martin Netolický. Obec čeká dokončení druhé etapy vodovodu za 80 milionů korun. Součástí je také modernizace průtah...

Trojice krajů chce změnit zákon o rozpočtovém určení daní

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický v úterý večer na půdě Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky obhajoval před zákonodárci legislativní iniciativu Pardubického kraje na změnu zákona č. 243/2000 Sb., o rozpočtovém určení daní.

Schillený nápad? Starostové hrozí stávkou

Sdružení místních samospráv kvůli schválenému kompenzačnímu bonusu, který obcím a krajům ukrojí třetinu z daňových příjmů, hrozí vládě stávkovou pohotovostí.

Testy na koronavirus v Pardubickém kraji jinak. Zdravotníci pošetří síly

3.June » ČRo Pardubice
Odběrové týmy dál pracují prakticky nepřetržitě. Příznivý vývoj kolem nákazy ale přinese změnu. Informoval o ní hejtman kraje Martin Netolický.

Kraj přidá na hasičská auta

3.June » Orlický deník
Rada Pardubického kraje na svém pondělním jednání schválila poskytnutí dotací na pořízení nových dopravních automobilů pro jednotky sborů dobrovolných hasičů obcí.

Odběry na drive-in jen tři dny v týdnu

2.June » Orlický deník
Pacientů s covid-19 v kraji ubývá, a proto se také změní systém odběrů vzorků. Odběry budou zajištěné denně s výjimkou nedělí.

STAN se spojil s ČSSD a ve Sněmovně začíná boj o miliardy pro regiony

2.June » Seznam Zprávy
STAN s pomocí části ČSSD prosadil na jednání schůze Sněmovny body týkající se novel zákonů měnící rozpočtové určení daní, kraje by tak mohly získat alespoň část peněz, které jim odřekla vláda kvůli koronavirovým kompenzacím.

Nemocnice v Moravské Třebové se bude stavět v létě

2.June » prvnizpravy.cz
Druhou zastávkou hejtmana Martina Netolického v rámci cesty po Moravskotřebovsku a Jevíčsku byla obec Chornice.

Chrudimsko bez coronaviru

Chrudim – Dobrých zpráv opravdu není nikdy dost. Přestože se již dnes stále častěji ozývají hlasy , že celá pandemie coronaviru byla jen velkou mediální show, není radno virus podceňovat a i dnes je nutné se proti němu aktivně bránit. Počty nakaže...
Hana Orgoníková - politik za ČSSD

Tato informační stránka o Martin Netolický zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Netolický" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes