15
new stories - click to show

Fota Absolonová

Related to

Monika Absolonová bojující podruhé s covidem promluvila! Jak na tom nyní zpěvačka je?

9.January » Super.cz
Monika Absolonová (45) znovu bojuje s koronavirem. Zatímco před rokem a čtvrt ztratila chuť i čich, tentokrát bojuje "jen" se zánětem průdušnice. Jak sama prozradila, její stav je den ode dne lepší. Onemocněli ale její synové.

Monika Absolonová ruší koncerty. Covid a zánět průdušnice

5.January » Super.cz
Zpěvačka Monika Absolonová (45) ruší ze zdravotních důvodů vystoupení. Ještě koncem roku si užívala s dětmi dovolenou na horách, pak ji však bohužel dostihla nemoc. A to včetně obávaného koronaviru.

Po rozchodu další rána: Monika Absolonová má nohu v sádře. Co se jí stalo?

18.June » Super.cz
Pro Moniku Absolonovou (44) léto nezačalo zrovna optimisticky. Po rozchodu s partnerem Tomášem Hornou nyní musí řešit zdravotní problémy. Nohu má v sádře a šest týdnů tak bude prakticky mimo provoz.

Šíleně zhubla a zase si nechává růst vlasy: Monika Absolonová promluvila o rozchodu

13.May » Super.cz
Zpěvačka Monika Absolonová (44) po rozchodu s exhokejistou a otcem synů Tadeáše a Matouše hubne. A to rapidně. Žádná dieta či běhání! Stačí k tomu stresové období, kterým momentálně prochází.

Slova podpory pro Moniku Absolonovou: Co jí k rozchodu napsala Pizingerová, Kubelková nebo Kobzanová?

2.May » Super.cz
S prvním květnovým dnem přišla Monika Absolonová (44) s velmi nečekanou zprávou. Po sedmi letech oznámila rozchod. Smutnou informací zaskočila nejen své fanoušky, kteří věřili, že jí to s hokejistou Tomášem Hornou klape, ale i své přátele a kolegy.

Monika Absolonová oznámila po 7 letech rozchod: 1. máj slaví jen se svými syny

1.May » Super.cz
Tak tohle nikdo nečekal. S šokující zprávou v den zamilovaných přišla Monika Absolonová (44) . Zpěvačka oznámila rozchod. S hokejistou Tomášem Hornou, se kterým má dva syny Tadeáše a Matouše, se rozešli po sedmi letech vztahu.

Monika Absolonová šokovala proměnou! Je z ní platinová blondýna s krátkým mikádem

13.November » Super.cz
Zpěvačka Monika Absolonová (44) změnila image. Nově ji zdobí krátké mikádo a platinová blond barva. "Po tomhle jsem toužila dvacet let," komentovala změnu zpěvačka.

Monika Absolonová: Nic víc, než co mám, už od života nechci

30.December » Novinky.cz
Letošní Vánoce byly pro první dámu českého muzikálu divoké: doma má dva malé kluky, čtyřletého a ročního, absolvovala předvánoční koncertní turné po pěti městech a přípravy na svátky brala smrtelně vážně. Včetně pečení osmnácti vánoček.

Sluší jí to i bez líčidel: Dvojnásobná mamina Monika Absolonová poslala fanouškům vzkaz od plotny

7.March » Super.cz
Zpěvačka Monika Absolonová (42) je pyšnou dvojnásobnou maminkou synů Tadeáše (3) a Matouše, který přišel na svět loni v listopadu .

Tato informační stránka o Fota Absolonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Fota Absolonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes