Zdeňka Adlerová

Vztahuje se k

Zajímavé dokumenty a zábava pro děti. Knihovny zvou na středeční promítání

28.února » Vyškovský deník
Vyškovsko- Na běžné starosti nemá studentka z Chicaga čas, prostřednictvím notebooku totiž organizuje revoluci v Sýrii. Dokumentární film #Chicagogirl můžou ve středu lidé zhlédnout v Knihovně Karla Dvořáčka ve Vyškově. „Rozhodli jsme se pro pravi...

Večery pod lampou ve Světě klavírů

15.listopadu » Vyškovský zpravodaj
Hudebně-literární pořad účinkují Mgr. Libuše Procházková, Jiří Berčík a Zdeňka Adlerová. Pořádá klub přátel KKD a Svět klavírů. Vstupenky v předprodeji v KKD u paní Kachlíkové. Vstupné členové Klubu 40 Kč, ostatní 100 Kč.

Potěší miminka v olomoucké nemocnici. Chobotničkami od čtenářů knihovny

30.července » Vyškovský deník
Vyškov – Před lety sbírali pro olomouckou dětskou onkologii padesátníky, do Afriky posílali obsah autolékárniček, které se jim sešly od lidí, a loni háčkované čtverce. A také letos se chystá vyškovská Knihovna Karla Dvořáčka pomoci potřebným.

Čtení na dovolenou. Knihovna zapůjčí audioknihy i elektronické čtečky

28.června » Vyškovský deník
Vyškov - Kdo přemýšlí, jak si zkrátit dlouhou cestu na dovolenou, může zavítat do vyškovské Knihovny Karla Dvořáčka. Kromě klasických knih si v ní lidé můžou půjčit i řadu audioknih. „Zájemci si je mohou vybrat ve druhém podlaží. Rezervace přijímá...
Anthony Weiner - Americký politik

Tato informační stránka o Zdeňka Adlerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeňka Adlerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes