15
new stories - click to show

Karel Dvořáček

Related to

Odbočka elektroměru uložená v liště na průchozí krabici?

24.May » Elektrika.cz
Už dobře víme, že kromě jiného má být odbočka k elektroměru provedena tak, aby byl černý odběr nikoliv znemožněn, ale ztížen. Inu, snad proto, že znemožnit je nemožné. Vzpomínáte si, za jakých okolností lze zřizovat jednofázové přípojky? Odbočka k...

Karlovy Vary získaly brankářský objev z první ligy

9.May » Hokej.cz
Petr Hamalčík po průlomové sezoně, v níž se stal jedničkou Ústí nad Labem a patřil ke statisticky nejlepším brankářům Chance ligy, posílí Karlovy Vary.

Je hodně dětí, které čtou jen povinnou četbu, říká knihovnice Lenka Němečková

26.April » Blanenský deník
Ve třetím patře Knihovny Karla Dvořáčka ve Vyškově nacházejí malí čtenáři dětské oddělení. Knihovnice jim tam obvykle nabízí beletrii, leporela, pohádky, příběhy, říkadla, encyklopedie, příručky i básničky. Oddělení již roky vede Lenka Němečková, ...

Světelné a zásuvkové obvody pro bytovou a občanskou výstavbu – 3. část

V třetím díle pokračování seriálu o světelných a zásuvkových obvodech se zaměříme na údržba světelných obvodů v prostorech občanské výstavby a pracovišť, připojení svítidel k pevnému vedení a ochrana okolí před účinky tepla.

Světelné a zásuvkové obvody pro bytovou a občanskou výstavbu – 2. část

V dnešním pokračování žádaného seriálu se zaměříme na jištění světelných obvodů, osvětlení společných komunikací a osvětlení obytných místností.

Světelné a zásuvkové obvody pro bytovou a občanskou výstavbu – 1. část

V Českých zemích začala elektrifikace obytných sídel před první světovou válkou. Užívané sítě byly různé (záleželo především na dodavateli, jaké zdroje a síť zvolí) a z toho plynula i rozdílnost provedení elektrických rozvodů a užitých elektrickýc...

Další podpis pro ústecký Slovan, na severu zůstává obránce Brož

23.March » Hokej.cz
Ústí nad Labem dál buduje kádr pro příští sezonu, na prodloužení vzájemné spolupráce se domluvilo také s obráncem Vladimírem Brožem. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Už sedmý podpis. Ústí nad Labem dál skládá kádr na novou sezonu

18.March » Hokej.cz
Bek Štěpán Havránek pokračuje v prvoligovém Ústí nad Labem, s tamním vedením se dohodl na novém ročním kontraktu. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Tůma pokračuje v Ústí, podepsal na další rok. Nebylo co řešit, hlásí

17.March » Hokej.cz
Vedení ústeckého Slovanu se dohodlo na prodloužení spolupráce s útočníkem Martinem Tůmou. Klub o tom informoval na svém webu.

Vsetín po velkém obratu slaví! Postup vystřelil Kucharczyk

15.March » Hokej.cz
Hokejisté Vsetína nakonec zvládli sérii předkola play off Chance ligy proti Ústí nad Labem, ve čtvrtém utkání otočili nepříznivé skóre z 1:3 na 4:3 a postupují do čtvrtfinále. Další dva duely se hrají.

PREVIEW: Ústí umí překvapit. I rozjetý Vsetín by si měl dát pozor

10.March » Hokej.cz
Že je parta a týmové pojetí víc než jména na soupisce, dokázalo Ústí nad Labem už v památném ročníku 2015/2016. A letos to připomnělo znovu.

Prostějov se trápí, Porubě se daří. Koukat na to ale nebudeme, tvrdí Endál

9.March » Hokej.cz
Série Poruby s Prostějovem nabídne konfrontaci dvou týmů v naprosto odlišném rozpoložení. Zatímco Ostravané po výměně trenérů šlapou a vyhráli ve třech po sobě jdoucích utkáních, Jestřábi se trápí. Prohráli už sedmkrát v řadě.

Tato informační stránka o Karel Dvořáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Dvořáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes