Karel Dvořáček

Related to

Ruština opět v kurzu? Vyškovští důchodci se hlásí, začátečníci jsou bez zájmu

Především důchodce, kteří si chtějí oživit dosavadní znalosti, láká podle pořadatelů nabídka kurzu Ruština pro pamětníky v Knihovně Karla Dvořáčka ve Vyškově.

Mrazivý příběh Ondřeje Buchtely. Kolaps a neznámý typ rakoviny

8.July » Hokej.cz
Hokejové Česko myslí na dvacetiletého obránce Ondřeje Buchtelu, který podstupuje léčbu neobvyklého typu rakoviny: lékaři mu na jaře našli zhoubný nádor na srdci.

Pabiška má jasno! Kariéru si prodlouží v Chance lize

28.June » Hokej.cz
Benátky nad Jizerou získaly výraznou posilu do nadcházejícího ročníku. Dres liberecké farmy oblékne Lukáš Pabiška, který v uplynulých jedenácti letech patřil k oporám Mladé Boleslavi. Hokej.cz informaci potvrdil sportovní ředitel Benátek Jan Slivka.

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. června 2020

21.June » Klub knihomolů
Čas dovolených se blíží, a přestože bude možná jiný než obvykle, jedno zůstává stále stejné – s dobrou knížkou je hned líp, ať jste kdekoliv. I v nadcházejícím týdnu tak můžete načerpat inspiraci na zajímavých akcích, koná se například další LiStO...

Den otců se blíží. Vyškovská knihovna nabízí speciální dárek

Neobvyklý dárek mohou dát lidé z Vyškova svým otcům v případě, že jsou vášnivými čtenáři. Knihovna Karla Dvořáčka ve Vyškově totiž připravila speciální nabídku u příležitosti Dne otců, který připadá na neděli 21. června.

Slovan vstal z popela, říká trenér Mach. Bude pokračovat spolupráce s Děčínem?

6.June » Hokej.cz
Ústecký hokej prochází velkými změnami: do vedení se vrátil olympijský vítěz Jan Čaloun, na střídačku potom oblíbený kouč Miroslav Mach. Navíc dorazily zajímavé posily v čele s Jiřím Drtinou, Anatolijem Protasenjou a Michalem Trávníčkem.

Formát Chance ligy byl schválen. Jak bude vypadat play down?

5.June » Hokej.cz
Výkonný výbor Českého hokeje na páteční schůzi schválil herní systém Chance ligy, který mu na konci května doporučily samotné kluby. Chance liga začne v sobotu 12. září.

Čaloun o staronové roli ve vedení Slovanu. Plánuje další posílení?

3.June » Hokej.cz
Roli zachránce ústeckého hokeje odmítá. Přesto se Jan Čaloun pustil do mise, jejíž splnění si bude žádat čas, odvahu a snad i trochu toho štěstí. Sportovní jednatel Slovanu popisuje přípravy na novou sezonu, odhaluje filozofii při budování kádru a...

Návrat do Kladna? Ne, Kružík posílí prvoligovou konkurenci

2.June » Hokej.cz
Poté, co na něj Rytíři neuplatnili opci, se Daniel Kružík poohlížel po novém angažmá. Hovořilo se o možném návratu do Ústí nad Labem či pokračování v cizině.

Vyškov: Město se dlouhodobě chlubí kladným hospodařením

Nový skatepark plný zajímavých překážek, rekonstrukce víceúčelového hřiště u Základní školy Morávkova či pískového u Základní školy Purkyňova, výměna střešní krytiny na budově Knihovny Karla Dvořáčka, oprava komunikace v bývalém školním statku, mo...

Kladenský kádr se plní: z hostování se k Rytířům vrací trojice útočníků

29.May » Hokej.cz
Prvoligové Kladno oznámilo podpisy smluv hned se třemi mladými forvardy: na soupisku přibyli Šimon Jelínek (na fotce), Ondřej Bláha a Matyáš Filip.

Tato informační stránka o Karel Dvořáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Dvořáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes