Roberto Aguirre

Vztahuje se k

Riverdale: Tvůrce a herci prozrazují, co nás čeká ve třetí řadě

21.září » Edna.cz
Riverdale se už za tři týdny vrací se svou třetí řadou. Přečtěte si, co o nové řadě prozradili v nedávném rozhovoru tvůrce Roberto Aguirre-Sacasa a herečka Lili Reinhart . A přidali jsme ještě pár starších střípků a dvě nové fotografie.

Chilling Adventures of Sabrina: nová TV série v traileru

14.září » filmserver.cz
Na Netflix míří nová televizní série Chilling Adventures of Sabrina inspirovaná stejnojmenným komiksem. Podívejte se na první ukázku.

Třetí série možná zamává přátelstvím v Riverdale! Co můžeme čekat?

22.května » Óčko.tv
Dočkali jsme se malé nápovědy ohledně toho, co se bude dít ve třetí sérii „Riverdale“ - producent Roberto Aguirre-Sacasa nás ale varuje, že toho bude mnohem více! Další články k tématu: Cole Sprouse z Riverdale se omluvil za necitlivost a vzal Lil...

Riverdale: V třetí řadě se budeme s Toni a Reggiem setkávat častěji

21.května » Edna.cz
Toni Topaz a Reggie Mantle, které hrají herci Vanessa Morgan a Charles Melton, byli povýšeni na hlavní postavy. V nadcházející třetí řadě se tak s nimi budeme setkávat častěji.

Chilling Adventures of Sabrina: Tvůrce potvrdil název seriálu o čarodějce Sabrině

3.května » Edna.cz
Tvůrce Roberto Aguirre-Sacasa včera potvrdil, že chystaný seriál o čarodějnice Sabrině se skutečně bude jmenovat Chilling Adventures of Sabrina . Od nynějška tak všechny novinky najdete na jeho vlastním webu.

Riverdale: Herečka Jaz Sinclair si zahraje Sabrininu nejlepší přítelkyni

13.února » Edna.cz
K herečce Kiernan Shipke se připojuje herečka Jaz Sinclair, která ztvární Sabrininu nejlepší kamarádku. Tvůrce Roberto Aguirre-Sacasa navíc zveřejnil první fotografii Sabrinina kocoura Salema.

Riverdale: České titulky k epizodě Chapter Twenty Six: The Tell-Tale Heart

9.února » Edna.cz
České titulky ke třinácté epizodě druhé série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Chapter Twenty Six: The Tell-Tale Heart . Titulky pro vás připravili @Ladick , whaskalmanik, emthoman, @Blahar & @komcus . Po zhlédnutí nezapomeňt...

Riverdale: České titulky k epizodě Chapter Twenty Five: The Wicked and the Divine

4.února » Edna.cz
České titulky ke dvanácté epizodě druhé série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Chapter Twenty Five: The Wicked and the Divine . Titulky pro vás připravili @Ladick , emthoman, @Blahar & @komcus . Po zhlédnutí nezapomeňte epizo...

Riverdale: České titulky k epizodě Chapter Twenty Four: The Wrestler

31.ledna » Edna.cz
České titulky k jedenácté epizodě druhé série jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Chapter Twenty Four: The Wrestler . Titulky pro vás připravili @Ladick , emthoman, @Blahar & @komcus . Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit .

Riverdale: České titulky k epizodě Chapter Twenty Three: The Blackboard Jungle

21.ledna » Edna.cz
České titulky k první letošní epizodě jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Chapter Twenty Three: The Blackboard Jungle . Titulky pro vás připravili @Ladick , @Goodkin , @Artista , emthoman, @komcus & @Blahar . Po zhlédnutí nezapo...

Riverdale: Sabrina získává svou hereckou tvář

6.ledna » Edna.cz
Vývoj spin-offu o čarodějce Sabrině se včera dočkal velkého posunu. Tvůrce Roberto Aguirre-Sacasa na svém Twitteru oznámil obsazení hlavní role – samotné Sabriny.

Riverdale: Tvůrci seriálu pracují na spin-offu

23.září » Edna.cz
Po letošním úspěchu novinky Riverdale tvůrci seriálu neztrácí čas a připravují na stanici CW jeho spin-off, aby tak rozšířili seriálový svět Archie Comics. Ten nese název The Chilling Adventures of Sabrina .
Julianne Mooreová - Americká herečka
Stephen King - Americký spisovatel hororů

Tato informační stránka o Roberto Aguirre zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roberto Aguirre" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes