15
new stories - click to show

Roberto Aguirre

Related to

HBO chystá reboot True Blood

9.December » SerialZone.cz
Upíři na HBO opět ožijí. Šest let uplynulo od doby, kdy se na kabelovce rozloučil provokativní upíří seriál True Blood (Pravá krev). Nyní bylo oznámeno, že HBO vyvíjí reboot svého...

Riverdale: Známe názvy prvních epizod páté řady

16.September » Edna.cz
Tvůrce seriálu se s fanoušky podělil o názvy prvních čtyř dílů nadcházející série a poskytl k nim i obrázky, které mohou o lecčem napovědět. V článku je pro vás trochu rozebereme.

Riverdale: Pátá série zahájila své natáčení

14.September » Edna.cz
Jak bylo dříve avizováno, seriál Riverdale skutečně započal natáčení své páté série 14. září. Roberto Aguirre-Sacasa se podělil o fotografii z první scény, která se pro novou řadu natáčela.

Riverdale: První nakouknutí na maturitní ples

21.August » Edna.cz
Hned v prvním díle nadcházející série nás čeká ples maturantů Riverdaleské střední. A abyste se mohli více těšit, zveřejnil Roberto Aguirre-Sacasa na sítích první fotku z tohoto důležitého okamžiku studentů, zachycující Cheryl a Toni.

Chilling Adventures of Sabrina: Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

21.August » Edna.cz
Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny , která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale .

Riverdale: Přípravy na pátou řadu začínají

18.August » Edna.cz
Tvůrce seriálu Roberto Aguirre-Sacasa na svých sítích prozradil, že včera oficiálně začaly přípravy na natáčení páté série Riverdale . Při té příležitosti zveřejnil i plakát k této řadě, nicméně nenajdeme na něm žádnou z hlavních postav.

The Brides: Nový seriál se zaměří na Drákulovy nevěsty

9.April » FandímeSerilům
Další adaptace klasické literární látky se bude odehrávat v současnosti a chce kombinovat drama s hororovými prvky.

Dracula (UK): Další Drákula na obzoru, v seriálu The Brides ho ztvární Goran Višnjić

10.March » Edna.cz
Seriál The Brides na stanici ABC začíná dostávat stále reálnější obrysy a již nyní víme, že se v něm dočkáme i samotného transylvánského hraběte. Toho si zahraje chorvatský herec Goran Višnjić.

Dracula (UK): Upíři letí: Tvůrce Riverdale chystá i seriál The Brides

14.January » Edna.cz
Drákulovy nevěsty se dočkají vlastního seriálu. Ten chystá tvůrce pecky Riverdale a uvidíme v něm origin těchto postav i jejich interakci s transylvánským krvesajem.
Luke Perry - Americký herec
Julianne Moore - Americká herečka
Stephen King - Americký spisovatel hororů

Tato informační stránka o Roberto Aguirre zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roberto Aguirre" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes