Libor Akrman

Vztahuje se k

Ceny firem stoupají, čeští investoři se vydávají lovit do zahraničí

5.dubna » Ekonom iHNed.cz
Průměrné prodejní ceny evropských firem loni meziročně vzrostly o tři procenta. Akviziční apetit investory přesto neopouští, peněz je na trhu fúzí a akvizic stále dost. Zahraničním aktivitám nahrálo i uvolnění kurzu koruny.

Peněz na trhu je dost, příležitosti k investicím ale už docházejí

5.dubna » Ekonom iHNed.cz
Aktivita na trhu fúzí a akvizic zůstane i letos vysoká. Zájem investorů se soustřeďuje hlavně na obory, jako jsou strojírenství, energetika nebo technologie. Naopak v oblasti nemovitostí se očekává korekce.

Tuzemské firmy se opět vrací do českých rukou

26.října » Ekonom iHNed.cz
Na českém trhu i ve střední Evropě je patrný rostoucí akviziční apetit fondů soukromého kapitálu. Z velké části do nich vkládají peníze sami bývalí majitelé firem.

Transakcí, kdy se strany nedomluví, bude přibývat, říká v rozhovoru Štěpán Flieger z EY Česká republika

26.října » Ekonom iHNed.cz
Na trhu fúzí a akvizic je velmi mnoho peněz a kvůli vysokému zájmu podmínky transakce často udává prodávající. Nadruhou stranu ziskovost firem klesá kvůli posilování koruny. Rostou i náklady kvůli zvyšování mezd. Nůžky mezi nabízenou a poptávanou ...

Začátky Beatles v Abbey Road: George Martin pitval bicí

4.září » Dotyk.cz
/ VIDEO / Jak vznikaly úplně první nahrávky Beatles a kdo na nich nakonec bubnuje? Producent George Martin byl nekompromisní a kapelu hnal do studia několikrát. Za bicími se vystřídali hned tři kandidáti.

Paul McCartney dosáhl dohody o autorských právech a má dohled nad dílem Beatles

3.července » Dotyk.cz
Bývalý člen Beatles Paul McCartney dosáhl dohody, týkající se autorských práv k archívu této hudební skupiny. Může se tak vyhnout právní bitvě, která by měla zásadní následky pro celou oblast hudebního podnikání.

„Majetek vytváří první generace, druhá ho utratí a třetí o něj přijde,“ říká Arkman z Dotyku

27.října » Zet.cz
Čtyřicet procent všech miliardářů světa v následujících 20 letech překročí hranici sedmdesáti let a budou se muset porozhlížet po dědicích. Podle studie švýcarské banky UBS může převod majetku způsobit velké a možná i nepředvídatelné následky. Šéf...
Michail Gorbačov - Ruský politik

Tato informační stránka o Libor Akrman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Libor Akrman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes