Eva Hanáková

Related to

ČTK by podle Žantovského měla zveřejňovat texty politiků. Novinářský výbor to odmítá

2.September » Aktuálně.cz
Návrh je podle výboru v přímém rozporu se Zákonem o České tiskové kanceláři. Rada také nesmí ovlivňovat skladbu zpravodajství.

CZ IPI vyzval Radu ČTK k nezasahování do práce agentury

2.September » MediaGuru
Český národní výbor Mezinárodního tiskového institutu vyzývá Radu České tiskové kanceláře, aby se nevměšovala do práce redakce ČTK.

Novinársky výbor vyzval radu ČTK k nezasahovaniu do práce agentúry

2.September » O médiách
Český národní výbor Mezinárodního tiskového institutu vyzval Radu České tiskové kanceláře, aby se nevměšovala do práce redakce národní zpravodajské agentury.

Novinářský výbor vyzval radu ČTK k nezasahování do práce agentury

2.September » ČeskéNoviny.cz
Praha - Český národní výbor Mezinárodního tiskového institutu vyzval Radu České tiskové kanceláře, aby se nevměšovala do práce redakce národní zpravodajské agentury. Důvodem je...

Martin Komárek a fenomén novinářské prostituce

1.September » Forum24
Bývalá šéfredakorka časopisu Dotyk a Ekonom Eva Hanáková upozornila na Twitteru, že novým šéfkomentátorem v centrální redakci regionálního Deníku bude Martin Komárek, někdejší komunistický novinář a poslanec Babišova hnutí ANO. Hanáková pouze uved...

Žofín hostil vizionáře, Praha si vysloužila pochvalu

Na Žofíně se včera a dnes konal druhý ročník mezinárodního summit prestižní Singularity University. Na SingularityU Czech Summitu se sešly stovky lídrů z celého světa, osobnosti ze soukromého, veřejného i akademického sektoru.

Experti ze Silicon Valley míří do Prahy. Na konferenci budou diskutovat o umělé inteligenci, biotechnologiích či virtuální real

5.February » iHNED.cz
Praha bude na začátku dubna hostit další ročník summitu Singularity University. Vystoupí na něm přes 20 expertů. Česko je zatím jedinou zemí ve střední a východní Evropě, kde se tento summit koná. Konference se v Praze koná už podruhé. ”Loni měla ...

Světoví vizionáři se v dubnu vrací do Prahy na SingularityU Summit

5.February » E15.cz
Víc než dvacet špičkových expertů ze Silicon Valley přiveze po roce znovu do Česka čtveřice známých tuzemských byznysmenů spolu s bývalou šéfkou týdeníku Ekonom Evou Hanákovou.

Summit Singularity University se vrací do Prahy

5.February » MediaGuru
Světoví vizionáři opět zamíří do Česka. Přednášející z Singularity University se podruhé setkají se středoevropskými lídry a inovátory.
Jaroslava Wenigerová - politik za ODS

Tato informační stránka o Eva Hanáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Hanáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes