Adéla Ambrožová

Vztahuje se k

Dobrá zpráva pro Říčany! Rozestavěná budova věznice se nebude dostavovat

13.října » Říčany
Okraj Říčan hyzdí téměř 30 let betonová konstrukce budovy, která měla fungovat jako věznice. Vedení města posledních několik měsíců jednalo s vlastníkem areálu - Vězeňskou službou ČR - o možném využití rozestavěné stavby. Věznice v Říčanech ale ne...

Městská policie v Říčanech provedla monitoring parkování v centru města

18.září » prvnizpravy.cz
Městští strážníci v Říčanech se po dohodě s vedením města během posledních čtyř dní zaměřili na parkování v centrálních částech města. Celkem zjistili 261 přestupků – nejčastěji řidiči nedodržovali šířku volného jízdního pruhu.

Zavedení parkovacích zón plánují i Říčany u Prahy

14.září » Zet.cz
Říčany u Prahy chtějí v širším centru města zavést parkovací zóny. Cílem je zajistit rezidentům dostatek míst k parkování. Město totiž využívají lidé z okolí jako přestupní stanici při cestě do Prahy. Tento problém ale chce radnice vyřešit stavbou...

Pocitová mapa Říčan: Kde se občané města cítí nejlépe a kde mají obavy?

7.září » prvnizpravy.cz
V rámci akce Fórum Zdravého města si občané Říčan vyzkoušeli tvořit pocitovou mapu města. Účastníci zaznamenali k různým místům ve městě body/pocity pomocí špendlíků šesti různých barev.

Říčanská radnice se připravuje na zákaz vjezdu kamionů do Prahy

5.září » Říčany
Praha avizovala, že hodlá od nového roku vytlačit tranzit kamionů mimo své území. Říčany, které leží na křižovatce mezi dálnicí D1 a Pražským okruhem, by čekal totální dopravní kolaps. Říčanští zastupitelé proto žádají okamžitou dostavbu silničníh...

Říčany se na konci léta tradičně rozezní do rytmů jazzu a swingu

15.července » prvnizpravy.cz
Poslední srpnový týden město ovládne jazzová a swingová horečka v rámci hudebního festivalu Pohoda džez, aneb týden jazzu v Říčanech.

Denní stacionář OLGA je nejlepší bezbariérovou stavbou

30.června » prvnizpravy.cz
Říčany získávají další ocenění. Město se nepyšní jen významnými starobylými stavbami, jako je kostel nebo zřícenina hradu, ale i v současné době zde vznikají hodnotné stavby. Jednou z nich je i budova denního stacionáře OLGA.

Setkají se tři roky od povodní u Mlýnského rybníka

17.června » Kolínský deník
Říčany – Již tři roky uplynuly od ničivých povodní. Ty způsobily škody v celém regionu a jinak tomu nebylo ani na Mlýnském rybníce.

V Říčanech se už letos budou promítat světové filmy

V Říčanech se odehraje historicky první filmový festival Říčanské filmaŘení. Promítané snímky se budou pyšnit prestižním oceněním z mezinárodních festivalů a přehlídek.

Říčany zavádí elektronický systém dlouhodobého pronájmu sportovních ploch

25.května » Říčany
Město má k dispozici několik sportovních zařízení, které kromě žáků ve školách mohou využívat i různé organizace. Stačí si pronajmout na určitou dobu nebo dlouhodobě na celý školní rok jednotlivé tělocvičny základních škol nebo městskou sportovní ...
Josef Řihák - Politik za ČSSD
Tomáš Hudeček - Politik za TOP09

Tato informační stránka o Adéla Ambrožová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adéla Ambrožová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes