15
new stories - click to show

Vladimír Kořen

Related to

Vladimír Kořen: Zázraky přírody jsou pro mě jako přípravka na smrt

17.April » Novinky.cz
Dvanáct let moderuje s Marošem Kramárem pořad Zázraky přírody. Poznatky z role „pokusného králíka“, na němž se před kamerou testují fyzikální zákony, teď Vladimír Kořen (48) využívá ve svém novém povolání. Už rok učí na základní škole fyziku a příro…

Na základce mi zakázali zpívat hymnu, prozradil Vladimír Kořen

8.March » Revue iDNES.cz
Poznali se na šachovém večeru a zakoukali se do sebe. Moderátor Vladimír Kořen (48) má s manželkou Martinou (46) čtyři děti, nejmladšímu Vladimírovi bude v létě rok. Manželé v rozhovoru pro Magazín DNES promluvili nejen o rodině.

Sobotní večer patřil novinkám: Bodovala kriminálka Duch: A co zábavná show Na lovu?

6.February » Blesk.cz
Pro sobotní večer proti sobě postavily konkurenční televizní stanice TV Nova a FTV Prima, které se neustále přehahují o diváky, skutečně silné soupeře - zábavný pořad Na lovu proti novinkovému krimiseriálu Duch. Kdo si nakonec vedl lépe?

Skrze známky se dá potkat lidská duše, říká Vladimír Kořen. Jeho známky Říčan obletěly svět

31.January » ČRo 2 - Praha
„Svět politiky a školství jsou dva odlišné světy, v jednu chvíli mi to přestalo dávat smysl, a tak jsem z místa starosty odešel,“ svěřuje se učitel Vladimír Kořen.

Skrze známky se dá potkat lidská duše, říká Vladimír Kořen

31.January » ČRo 2 - Praha
„Svět politiky a školství jsou dva odlišné světy, v jednu chvíli mi to přestalo dávat smysl, a tak jsem z místa starosty odešel,“ svěřuje se učitel Vladimír Kořen.

I poslední den roku 2021 můžete strávit s námi!

27.December » Rádio Proglas
Na svatého Silvestra 31. prosince se můžete těšit například na děkovnou bohoslužbu nebo speciální večerní program s Kristinou Kubačkovou a Františkem Floriánem.

I poslední den roku 2021 můžete strávit s námi!

23.December » Rádio Proglas
Na svatého Silvestra 31. prosince se můžete těšit například na děkovnou bohoslužbu nebo speciální večerní program s Kristinou Kubačkovou a Františkem Floriánem.

Konference SMO: Celostátní finanční konference letos již po čtyřiadvacáté

25.November » Týden.cz
Jak na obecní finance nejen v době covidové se můžete dozvědět tento čtvrtek, 25. listopadu. Svaz měst a obcí ČR pro vás připravil celostátní finanční konferenci, z důvodů epidemiologických opatření opět on-line. Přímý přenos konference můžete sledo…

PODÍVEJTE SE: Alej svobody u Příbrami vysadilo kolem pěti set dobrovolníků

13.November » Boleslavský deník
U Památníku Vojna u Příbrami se v sobotu 13. listopadu uskutečnila hromadná akce, na kterou se registrovalo více jak 500 dobrovolníků. Ti vysadili 11 lip a 89 javorů. Nově vysazená Alej svobody poblíž vězeňského zařízení pro politické odpůrce komuni…

Konference Předcházení vzniku odpadů – pro obce zdarma!

9.November » Tretiruka.cz
Srdečně zveme nejen všechny zástupce měst a obcí na již 7. ročník konference Předcházení vzniku odpadů, který se uskuteční 9. prosince 2021 v Praze. Opět se můžete těšit na kvalitní a inspirativní program, profesionální moderaci v podání Vladimíra K…

Hvězda Slunečné Kramár razantně změnila vzhled! Co se stalo?!

2.November » Aha!
Na svých blonďatých vlnitých vlasech si zakládal celý život. To už je ale minulostí! Maroš Kramár (62) se během jednoho večera změnil k nepoznání. „Změna je život,“ okomentoval představitel podnikatele Linharta z primáckého seriálu Slunečná svůj ult…

29. benefiční koncert Arcidiecézní charity Praha: Bůh se skrze hudbu dotkl našich srdcí

1.November » cirkev.cz
V neděli 31. října 2021 se v pražském Obecním domě uskutečnil 29. benefiční koncert Arcidiecézní charity Praha. Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK uvedl pod vedením Roberta Kružíka Smetanův cyklus symfonických básní Má vlast.

Tato informační stránka o Vladimír Kořen zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Kořen" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes