15
new stories - click to show

Blanka Vysloužilová

Related to

Poslechněte si Vivat Flauto doma, namísto v kostele

6.January » Praha 12
Několik let bývalo zvykem, že modřanský soubor zobcových fléten pod vedením Blanky Vysloužilové pravidelně vystupoval na svátek Tří králů v modřanském kostele v rámci Tříkrálové sbírky. Letos to bohužel není možné, ale i tak si můžete koledy včetn...

Primátor Prostějova plánuje dům, díky úřadu nemusí mít stavební povolení

14.August » iRegiony Impuls
Nevídané veletoče provádí prostějovská radnice okolo stavby rodinného domu primátora Františka Jury. Během pár dní vydala postupně tři různá rozhodnutí, aby mohla s primátorem uzavřít veřejnoprávní smlouvu, která by mu nahradila stavební povolení.

Prostějov: Magistrát hlásí jeden pozitivní případ onemocnění Covid-19

Primátor města František Jura a tajemnice Magistrátu města Prostějova Blanka Vysloužilová přistoupili k ochranným opatřením v souvislosti s jedním pozitivním případem nákazy zaměstnance Odboru životního prostředí.

Prostějovskému úředníkovi, který sexuálně obtěžoval podřízené, hrozí deset let

26.August » Tiscali.cz
Šéf stavebního úřadu prostějovského magistrátu Jan Košťál proslul sexuálním obtěžováním svých podřízených i kreativním přístupem k vykládání zákonů, povolování staveb a obcházení účastníků stavebního řízení. Jak jsme zjistili, teď je obžalovaný v ...

Velikonoce na Staromáku

3.April » Praha 12
Kulturní program, který se uskuteční v rámci velikonočních prodejních trhů na Staroměstském náměstí, můžete navštívit od 6. 4. do 28. 4. 2019 v pracovních dnech od 16:00 do 19:00 hod. a o víkendu od 16:00 do 20:00 hod.

Tříkrálový koncert - Praha Modřany

4.January » Informuji.cz
Římskokatolická farnost u kostela Nanebevzetí Panny Marie a Farní charita... | Praha 4 - (2019-01-06 15:30:00 - 2019-01-06 00:00:00)

Říčany podpoří Olivovu dětskou léčebnu, aby neskončila

10.April » Říčansko.info
Olivova dětská léčebna, jejíž služby využívají děti z celé republiky téměř 120 let, se potýká s ekonomickými problémy.

Tato informační stránka o Blanka Vysloužilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Blanka Vysloužilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes