15
new stories - click to show

František Jura

Related to

V obřadní síni prostějovské radnice byly předány Ceny města Prostějova za rok 2022

22.September » Prostějov
Zastupitelé schválili již v červnu letošního roku laureáty Cen města Prostějova za rok 2022. Noví držitelé Ceny města Prostějova si ocenění převzali z rukou primátora města Františka Jury a členů vedení města v pátek 22. září 2023 v 10:00 v obřadní …

Primátor města František Jura se připojil k otevřené výzvě adresované nejvyšším ústavním činitelům

21.September » Prostějov
Jako primátor našeho statutárního města jsem se připojil k otevřené výzvě cílené vrchním zástupcům naší republiky. Výzvu podepsalo 20 představitelů jednotlivých statutárních měst včetně 8 zástupců krajských měst a její plné znění naleznete zde.

Hrozí uzavírání kulturních institucí, úřadů či omezení městské policie?

21.September » Prostějov
Jako primátor našeho statutárního města jsem se připojil k otevřené výzvě cílené vrchním zástupcům naší republiky. Výzvu podepsalo 20 představitelů jednotlivých statutárních měst včetně 8 zástupců krajských měst a její plné znění naleznete zde.

Debata s odpůrci plazmového zplyňování odpadu v Mostkovicích přilákala 200 lidí

21.September » Odpady iHNed.cz
Přes dvě stovky obyvatel Mostkovic na Prostějovsku a okolních obcí dorazily do mostkovické sokolovny na debatu s autory petice proti […]

Prostějov chystá memorandum s firmou PGP Terminal ohledně likvidace odpadu

20.September » Odpady iHNed.cz
Prostějovští radní chtějí v listopadu předložit zastupitelům návrh memoranda s firmou PGP Terminal, která v nedalekých Mostkovicích plánuje výstavbu zařízení […]

Vyhřívaný trávník a tři tribuny. V Prostějově začínají s výstavbou nového fotbalového stadionu

8.September » ČRo Olomouc
V Prostějově začali s výstavbou nového fotbalového stadionu za více než 200 miliónů korun. Asi polovinu uhradí státní dotace, zbytek pak město a Olomoucký kraj.

Zavadil bude mít velké kompetence, věříme že má našemu celku co dát, hlásí předseda Prostějova Jura

8.September » eFotbal.cz
FNL > Realizační tým druholigového Prostějova je po odvolání Michala Šmardy již opět kompletní. Odvolaného kouče, který předtím vedl z pozice hlavního trenéra půl roku Viktorii Žižkov, nahradili ještě ve čtvrtek Josef Mazura s Pavlem Zavadilem.

Trenéra Šmardu v Prostějově střídají Mazura se Zavadilem

7.September » iDNES.cz
Prostějov odvolal v reprezentační pauze kouče Michala Šmardu a v další části druhé nejvyšší soutěže tým povede zkušený Josef Mazura společně s nedávno ještě aktivním fotbalistou Pavlem Zavadilem.

Rozpočet pro rok 2024 bude sestaven s koeficientem 1,00

6.September » Prostějov
Rada města Prostějova schválila na svém zasedání Pokyny k sestavení návrhu rozpočtu statutárního města Prostějova pro rok 2024, které jsou pro kapitoly rozpočtu města závazné.

Návštěva Českého svazu chovatelů

4.September » Prostějov
Dnes dopoledne (4. 9. 2023) navštívil primátor František Jura prostějovské sídlo Českého svazu chovatelů. Organizace působí na území celého okresu. Statutární město Prostějov jí letos pomohlo s přebudováním nevyužívaných prostor v sídle svazu v Plum…

Dětem opět začal školní rok

4.September » Prostějov
Primátor města Prostějova František Jura přivítal dnes školáky na RG a ZŠ Otto Wichterleho Prostějov. Další členové vedení taktéž přivítali žáky prostějovských základních škol.

Hladinu Plumlovské přehrady brázdily dračí lodě

2.September » Prostějov
Další ročník soutěže O pohár primátora v závodu Dračích lodí na 500 metrů dnes (2. 9. 2023) hostila Pláž "U Vrbiček" na Plumlovské přehradě. Pozdravit všechny a předat ceny vítězům přišel také primátor Prostějova František Jura a náměstek primátora …

Tato informační stránka o František Jura zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Jura" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes