Tomáš Fiala

Related to

Strakonická nemocnice bude třídit pacienty

Od čtvrtka 2. dubna musí pacienti směřující do strakonické nemocnice procházet centrálním třídícím pracovištěm. Nemocnice tím zkvalitňuje agendu třídění pacientů s možnou koronavirovou infekcí. Výjimku je u pacientů přivezených ZZS a u pacientů od...

Pandemie nejspíš zhatí vyprodaný Rock for People i další festivaly

26.March » iDNES.cz
Nákaza koronavirem může mít drtivý dopad na festivalovou sezonu. Pořadatelé přemýšlejí o termínových přesunech, aby minimalizovali obrovské škody. Největší problém jsou uzavřené hranice, na trutnovský Obscene Extreme, josefovský Brutal Assault i h...

Roušky všem. Filmové postavy inspirují Čechy, jak se chránit před koronavirem

25.March » Informuji.cz
S pandemií koronaviru bojuje bez přehánění celý svět. Někdo ale hrůzný scénář předvídal a do budoucna se pojistil. Nabízíme vám vzory a hrdiny dneška, filmové postavy, které si zakrývaly nos a ústa ještě před tím, než to bylo IN.

Není nutno, po zavíračce i newyorská opera. Nabízíme kulturní tipy na středu 25. března

25.March » Informuji.cz
Dnes se bude zpívat, vařit a koukat na operu. A to je pouze ochutnávka z pravidelných tipů na kulturu doma od Informuji.cz

Živé Zrní, machinace ve zdravotnictví a záznamy z Liptákova. Nabízíme kulturní tipy na úterý 24. března

24.March » Informuji.cz
V úterý pro vás máme ideální léky na trudomyslnost. Cimrmany online, novinku Adama Lamberta nebo i nějakou tu literaturu faktu. Co vás v karanténě zabaví?

Konečně fotbal, NoDFLIX i virtuální realita Alyx. Nabízíme kulturní tipy na pondělí 23. března

23.March » Informuji.cz
Nový týden a čerstvé kulturní tipy na doma. Nemáte na co se dívat, co poslouchat či co hrát? S výběrem vám pomůžeme. Sledujte náš web i sociální sítě.

Self Made, Světový den poezie i Horstův odložený případ. Nabízíme kulturní tipy na víkend od 21. do 22. března

21.March » Informuji.cz
O víkendu na chvíli odložte pracovní nástroje, vlezte pod deku a užijte si kultury na plný plyn. U telky, počítače nebo knížky. Zde jsou naše koronatipy.

Dnes je Světový den poezie. Podívejte se na básnické tipy od naší redakce

21.March » Informuji.cz
Dvacet jedna let existuje svátek oslavující krásu a rozmanitost světové poezie. Nechte se inspirovat výběrem pozoruhodných básnických sbírek od redakce Informuji.cz.

Dokument Collective, herní peklo i rubínovská Thelma se Selmou. Nabízíme kulturní tipy na pátek 20. března

20.March » Informuji.cz
S pracovním týdnem v teple domova se loučíme ve velkém. Vyberte si kulturu podle vašeho gusta a podpořte své oblíbené umělce.

Vlastníci konečně doma, koncert pro milion i čtení na Palmovce. Nabízíme kulturní tipy na čtvrtek 19. března

19.March » Informuji.cz
Vítejte ve čtvrtém dni kulturní karantény. Ani dnes nepřijedete o ty nejlepší tipy z kuchyně portálu Informuji.cz. Nechybí ani jeden z nejlepších českých filmů loňského roku.

Na COVID-19 vás otestují už i ve Strakonicích. Přibudou i další místa

Na COVID 19 se lidé mohou od středy nechat otestovat i ve Strakonicích. Toto odběrové místo mohou využívat jako druhé v Jihočeském kraji. Původně bylo pouze v Budějovicích. Nebo odběry prováděla ZZS.

Nový Cole, Visáči a Cirk La Putyka s FILMharmonií. Nabízíme kulturní tipy na středu 18. března

18.March » Informuji.cz
Karanténa pokračuje i na Informuji, ale rozhodně se kvůli ní nehodláme nudit. I ve středu pro vás máme to nejlepší z domácí kultury. Najdete zde vše od filmů a seriálů přes knížky až po hry.

Tato informační stránka o Tomáš Fiala zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Fiala" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes