Romana Anděrová

Related to

Kůň koňovi dělal dobře: Mám tě rád, podrbu tě

1.January » Ahaonline.cz
Kamaráde, podrbejme si záda. Koně vědí, jak si navzájem udělat dobře, a koně Převalského v Zoo Praha nejsou výjimkou. Zejména nyní, když už jim narůstá zimní srst, je péče přítele fajn.

Babyboom u volavek v zoo Praha: Hladové krky natahují po rybkách

9.April » Ahaonline.cz
Hladové krky se již vyklubaly z modrozelených vajíček v hnízdech volavek v pražské zoo. Máma s tátou jsou v jednom letu, aby dětičky nasytili. Za potravou létají až 20 km daleko, žádná voliéra je totiž neomezuje.

Škola pohybu a »chování« převaláčků v pražské zoo: Okusovat, kopat, skákat – vše dovoleno

2.March » Ahaonline.cz
Skákat, běhat, kopat, okusovat, otírat se jeden o druhého – takové jsou hrátky hříbat koně Převalského v pražské zoo. A není to jen skotačení nevycválaných mláďat. Je to skutečná škola hrou.

V Zoo Praha už je jaro. Volně žijící volavky zahnízdily: V korunách stromů se zelenají vajíčka!

28.February » Ahaonline.cz
Jaro je ve vzduchu. Jasno v tom mají volavky, které volně žijí v pražské zoo. V jejich hnízdech už se zelenají vajíčka a rodiče o ně starostlivě pečují.

Bílá kalamita sužuje v Česku řidiče i chodce, ale...Plameňák na sněhu vesele »tančí«

11.January » Ahaonline.cz
Sníh se stále valí na Česko. Řidiče a chodce trápí na mnoha místech zaváté silnice a chodníky. Bílá kalamita ochromila Jablonec nad Nisou. Plameňáci v pražské zoo si ale na sněhové nadílce spokojeně »tančí«.

Když bizona bolí břicho: Léky do něj nafoukali!

1.January » Aha!
Bizona v pražské zoo rozbolelo břicho. Vyléčit tunový kolos není jednoduchá věc. Není to přítulný mazel a už jeho hmotnost a nevyzpytatelnost z něj dělají nebezpečné a mnohdy nevypočitatelné zvíře.

Tato informační stránka o Romana Anděrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Romana Anděrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes