Jim Anderson

Vztahuje se k

AMD: nejvýkonnější letošní procesor Ryzen může ještě přijít

24.dubna » Živě.cz
AMD před pár dny uvedlo na trh novou generaci procesorů RYZEN 2000, ovšem řada lidí se začala ptát, proč nebyl uveden nástupce nejlepšího modelu předchozí generace, tedy procesoru Ryzen 7 1800X. Na tuto otázku nyní odpověděl Jim Anderson z AMD, kt...

Schovává si AMD Ryzen 7 2800X v záloze? Prý není vyloučen. Ukázal se i Radeon Vega Nano

23.dubna » Cnews.cz
Minulý týden ve čtvrtek vydalo AMD procesory Ryzen založené na 12nm čipech Pinnacle Ridge, a jak se později ukázalo, zřejmě s nimi také vypustilo úsporné 35W verze APU Raven Ridge. Zdá se, že okolo této události se ale vynořily dvě další zajímavos...

AMD Ryzen 2000 nastupují: co je nového?

19.dubna » Svět hardware
AMD v Mnichově prezentovalo nové procesory Ryzen druhé generace, které přijdou na trh už velice brzy a s nimi také nové desky s čipsetem X470. Pojďme se podívat na to, co k tomu mohli říci tři zástupci této firmy.

AMD Ryzen 2000 nastupují: co je nového?

16.dubna » Svět hardware
AMD v Mnichově prezentovalo nové procesory Ryzen druhé generace, které přijdou na trh už velice brzy a s nimi také nové desky s čipsetem X470. Pojďme se podívat na to, co k tomu mohli říci tři zástupci této firmy.

AMD se chce brzy vrátit na tržní podíl z dob CPU Athlon 64

14.března » Svět hardware
AMD v poslední době srší sebevědomím, alespoň co se týká procesorů s architekturou Zen. Jejich obliba a dosah na trhu prokazatelně stoupá a zástupce AMD nyní ohlásil záměr dostat se na tržní podíl z dob, kdy byly aktuální procesory Athlon 64.

Viceprezident AMD věří, že uvedení nových procesorů pomůže společnosti upevnit svou pozici na trhu

13.března » Web4Trader
Viceprezident AMD, Jim Anderson je přesvědčen, že společnost bude letos schopna navázat na svůj zisk podílu na trhu s procesory z minulého roku.

Threadripper byl hobby projekt, který AMD nemělo v plánu. Jméno je původní „codename“

9.září » Cnews.cz
Minulý týden se vedle hardwarových novinek aktuální přítomnosti objevila i jedna zajímavost, zabývající se „minulostí“. Forbes totiž publikoval rozhovor s několika zaměstnanci AMD, v němž se rozebírá značně nestandardní zrod a vývoj procesorů Thre...

Threadripper vznikly mimo hlavní strategii jako iniciativa malého týmu

7.září » Svět hardware
Na povrch se dostaly informace o tom, že vývojářský tým procesorů Ryzen Threadripper, s nimiž AMD nyní útočí na lukrativní HEDT trh, byl překvapivě malý. Tyto procesory tak stály mimo hlavní strategii firmy, která s nimi původně vůbec nepočítala.

Co Apple prozradilo o Radeonu Vega: 11 TFLOPS, ořezaná verze s 3584 shadery, snímek čipu

7.června » Cnews.cz
Jak už jste si možná ve včerejším zpravodajství všimli, firma Apple oznámila nový hybrid all-in-one počítače a pracovní stanice nazvaný iMac Pro, a v něm jako grafickou kartu Radeony Pro s čipy Vega. Díky tomu se k nám nečekaně dostaly nějaké nové...

Ryzen mobile: 8 vláken v ultratenkém notebooku (+ další CPU novinky)

1.června » DIIT.cz
AMD k příležitosti Computexu krom Vegy naťukla i procesorové produkty, mimo jiné předvedla první notebook se čtyřjádrovým / osmivláknovým Ryzen Mobile. V krátkosti se podíváme na vše, co nás čeká…

AMD Threadripper předvedeny, dorazí někdy v létě

31.května » Svět hardware
Computex představuje pro zákazníky čekající na novinky od AMD menší zklamání, protože se dozvědí, že musí mít ještě velkou trpělivost. My se nyní podíváme na to, co nového bylo prozrazeno o procesorech Threadripper.

Novinka: Začaly se prodávat procesory AMD Ryzen 5. Tady jsou české ceny!

11.dubna » PCTuning.cz
Společnost AMD dnes uvedla na trh novou řadu desktopových procesorů s označením Ryzen 5, která je určena pro hráče i tvůrce obsahu.
Carrie Underwood - Americká zpěvačka
Yo-Yo Ma - Americký violoncellista

Tato informační stránka o Jim Anderson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jim Anderson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes