Manojlo Andrej

Vztahuje se k

Expert okomentoval vyhrůžky EU v souvislosti se situací v Azovském moři

Doktor politických věd a profesor MSU Andrej Manojlo okomentoval pro RT výrok šéfky evropské diplomacie Federiky Mogherininové o plánech EU podniknout účelová opatření kvůli situaci v Azovském moři.

"Čestný rozhovor": co Putin navrhl pro upgrade důchodového systému

30.srpna » Nová republika
Maxim Kolomijec 30. 8. 2018 ridus Prezident Ruské federace Vladimír Putin vystoupil s televizním proslovem k Rusům: hlava státu oznámila vlastní návrhy k vládnímu návrhu zákona o změnách v důchodovém systému a vysvětlila hlavní úkol navržených opa...

Politolog: Rusko má k dispozici způsoby, jak dát Američanům „studenou sprchu“

Bývalý ruský velvyslanec v USA Sergej Kisljak prohlásil, že Moskva má různé varianty odpovědi na jednání Washingtonu vůči ruskému diplomatickému majetku. Toto prohlášení ve vysílání rádia Sputnik okomentoval politolog Andrej Manojlo.

Setkání Lavrova a Mogheriniové: sankcím proti Rusku došel dech. Názor

Ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov na setkání s nejvyšší zástupkyní evropské diplomacie Federicou Mogheriniovou projednal především otázku sankcí. Politolog Andrej Manojlo ve vysílání rádia Sputnik vyjádřil názor, že nástroj sankcí je stále m...
Baššár al-Asad - Prezident Sýrskej arabskej republiky
Fotbal - Míčový sport
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Manojlo Andrej zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Manojlo Andrej" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes