Baššár al-Asad Prezident Sýrskej arabskej republiky

Vztahuje se kČlánky

Možná budete překvapeni. Už za pár let může být všechno úplně jinak

0:18 » ePortál
EU se nalézá v migrační krizi, válku na Blízkém Východě zřejmě vyhrál s ruskou pomocí syrský prezident Bašár Asad , což výrazně oslabuje kontrolní vliv Západu v této oblasti nedaleko zdrojů ropy pro Západ životně důležitých. Čína se zabydlela na o...

Zahraničí pohlíží na Asada mírněji, už nepožaduje jeho konec

15.června » Týden.cz
Několik států zapojených do politického řešení válečného konfliktu v Sýrii, které dříve požadovaly odstoupení autoritářského prezidenta Bašára Asada, od této podmínky ustupuje.

Putin posiluje svůj vliv v Sýrii. Ruská vojenská policie v Damašku pozatýkala syrské vojáky

14.června » info.cz
Kdo že to v Sýrii skutečně nosí kalhoty? Podle videa, které se na konci května šířilo po sociálních sítích, to není prezident Bašár Asad, ale ruská vojenská policie. Snímek ukazuje, jak několik Rusů na předměstí Damašku zatýká příslušníky syrské m...

Asad nevylučuje útok na povstalce poblíž Izraele, USA mu poslaly varování

14.června » globe24.cz
Damašek - Jihozápad Sýrie je jednou z posledních oblastí ovládaných povstalci. Prezident Bašár Asad řekl, že jeho armáda může region osvobodit i vojensky, zatím se ale dává přednost diplomatickému řešení.

Asad zvažuje útok na povstalce, ve hře i politické řešení

14.června » Týden.cz
Vláda v Damašku může povstalci kontrolovaný jihozápad Sýrie osvobodit i vojensky, zatím ale usiluje o politické řešení. V rozhovoru pro íránskou televizi Al-Alam to ve středu řekl syrský prezident Bašár Asad.

Asad nevyloučil útok na povstaleckou oblast poblíž Izraele, USA už pohrozily odvetou

14.června » EuroZprávy.cz
Damašek - Jihozápad Sýrie je jednou z posledních oblastí ovládaných povstalci. Prezident Bašár Asad řekl, že jeho armáda může region osvobodit i vojensky, zatím se ale dává přednost diplomatickému řešení.

V Sýrii loni nejspíš použili sarin a chlor, ukázaly testy OPCW

14.června » MagazinSecurity.cz
Laboratorní testy potvrdily, že na severu Sýrie v provincii Hamá byl při dvou útocích loni na konci března velmi pravděpodobně použit zakázaný nervový plyn sarin a rovněž chlor. Oznámila to včera Mezinárodní organizace pro zákaz chemických zbraní ...

V Sýrii loni nejspíš použili sarin a chlor, ukázaly testy Mezinárodní organizace

13.června » Lidovky.cz
Laboratorní testy potvrdily, že v severosyrské provincii Hamá byl při dvou útocích loni na konci března velmi pravděpodobně použit zakázaný nervový plyn sarin a rovněž chlor. Oznámila to Mezinárodní organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW). J...

Není to zvláštní? Odpor IS v Sýrii se zachoval pouze v oblastech, které kontrolují USA

12.června » AC24.cz
Ozbrojený odpor Islámského státu (IS) v Sýrii se vyskytuje pouze v oblastech, které kontrolují Spojené státy. Uvedl to mluvčí ruského ministerstva obrany, generálmajor Igor Konašenkov.

Rusko se nikdy nesnažilo Sýrii diktovat, co má dělat, tvrdí Asad

10.června » globe24.cz
Damašek - Syrský prezident Bašár Asad v rozhovor pro britský list Mail on Sunday popřel, že by jeho země byla v ruském vleku. Také přiznal, že se názorově neshodne s Moskvou v otázce Íránu.

Rusko se podle Asada nikdy nesnažilo Sýrii diktovat, co má dělat

10.června » Zet.cz
Rusko se nikdy nepokusilo diktovat Sýrii, co má dělat. V rozhovoru pro britský list Mail on Sunday to řekl syrský prezident Bašár Asad. Interview dnes převzala syrská státní tisková agentura SANA. Asad v něm popřel, že by jeho země byla v ruském v...

Mezi Ruskem a Sýrii začíná být zle? Moskva nám nediktuje, ohradil se Asad

10.června » EuroZprávy.cz
Damašek - Syrský prezident Bašár Asad v rozhovor pro britský list Mail on Sunday popřel, že by jeho země byla v ruském vleku. Také přiznal, že se názorově neshodne s Moskvou v otázce Íránu.
Ramzan Kadyrov - Prezident autonomní Čečenské republiky
Libor Rouček - Český politik za ČSSD
Raúl Castro - Kubánský prezident
Tony Blair - Britský právník, diplomat a politik
Valentina Matvijenková - Ruská politička

Tato informační stránka o Baššár al-Asad zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Baššár al-Asad" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes