Maria Zacharová

Related to

Zacharová: „Nord Stream - 2“ se Spojených států ale vůbec netýká!

28.December » prvnízprávy.cz
Projekt plynovodu „Nord Stream-2“ je evropskou záležitostí, která se vůbec netýká Spojených států, uvedla mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharová.

Rusko: Nizozemci chtějí skrýt své chyby při vyšetřování katastrofy MH17!

13.December » Nová republika
-kou- 13.12.2019 RIA.ru a PrvníZprávy Nizozemsko chce skrýt své vlastní chyby při vyšetřování katastrofy MH17 tím, že se snaží proti Rusku vznést nárok na vydání bývalého velitele jedné z jednotek protivzdušné obrany samozvané DLR Vladimira Cemach...

Rusko: Nizozemci chtějí skrýt své chyby při vyšetřování katastrofy MH17!

13.December » prvnízprávy.cz
Nizozemsko chce skrýt své vlastní chyby při vyšetřování katastrofy MH17 tím, že se snaží proti Rusku vznést nárok na vydání bývalého velitele jedné z jednotek protivzdušné obrany samozvané DLR Vladimira Cemacha.

M. Zacharová: O české iniciativě postavit památník Vlasovcům v Praze

30.November » i-RU.cz
Z brífingu oficiální představitelky MID RF Marii Zacharové 28.listopadu v Moskvě: Další opravdu děsivá zpráva přišla z Prahy. Nečekali jsme to. Mluvíme o nové, hrozné (pobuřující, nepřijatelné) iniciativě, zaměřené nejen na falšování historie, ale...

Zacharová: Čekáme na vysvětlení Londýna o zakladateli „Bílých přileb" !

11.November » prvnízprávy.cz
Místo toho, aby Londýn tvrdil, že Moskva a Damašek kritizují "Bílé přilby", měl by se vyjádřit k informacím, že jedním ze zakladatelů organizace je bývalý zaměstnanec Mi-6, který byl podle některých zpráv v kontaktu s Al-Káidou.

Zacharová na adresu Deutsche Welle: Jste lháři!

9.November » AC24.cz
Označila za lež prohlášení německé veřejnoprávní mediální společnosti Deutsche Welle (DW), že se zástupce její moskevské kanceláře nesetkal s vedoucím tiskového střediska ruské diplomatické mise. (Foto: Wikimedia)

Zacharová k USA: Zveřejněte přepisy Obamových rozhovorů!

30.September » prvnízprávy.cz
Podle mluvčí ruské diplomacie Maria Zacharová by USA neměly troškařit a vyzvala k zveřejnění přepisů telefonních rozhovorů bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy se světovými vůdci.

Tisková mluvčí ruské diplomacie vzkazuje k USA: Zveřejněte přepisy Obamových rozhovorů!

30.September » AC24.cz
Podle mluvčí ruské diplomacie Maria Zacharová by USA neměly troškařit a vyzvala k zveřejnění přepisů telefonních rozhovorů bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy se světovými vůdci. (Foto: Wikimedia)

Lavrov způsobil rozruch v OSN

28.September » Nová republika
28. 9. 2019 lenta Po projevu ministra zahraničních věcí RF Sergeje Lavrova v OSN vznikl zástup těch, kteří s ním chtěli pohovořit. Oznámila to tisková mluvčí ministerstva zahraničí RF Maria Zacharová na své stránce na Facebooku. "Zástup v sídle OS...

Rusko neakceptuje pojem „sovětská okupace“, uvedlo ruské ministerstvo zahraničí

Rusko neakceptuje pojem „sovětská okupace“, kompenzaci za škody, které požadovalo ministerstvo zahraničí Estonska, a na základě toho odmítá právní nároky vůči Rusku, sdělila tisková mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova.

Rusko rozhořčeně: Ukrajinská armáda v Donbasu ničí civilní obyvatele!

19.August » AC24.cz
Moskva vyzývá mezinárodní společenství, aby přestalo zavírat oči před tím, jak ukrajinské bezpečnostní síly ničí obyvatelstvo Donbasu, uvedla mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharová. (Foto: MoR)

Lavrov Japonsku: Až bude mírová smlouva, můžeme jednat o Kurilech

16.August » prvnízprávy.cz
Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharová v rozhovoru pro moskevskou rozhlasovou stanici, komentovala slova ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova o Kurilských ostrovech.

Tato informační stránka o Maria Zacharová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Maria Zacharová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes