15
new stories - click to show

Vlaďka Angel

Related to

Proč jsme nemocní? Najděte skutečnou příčinu nemoci.

15.January » Jíme Jinak
V minulosti jsme věřili, že "nemoci nechodí po horách, ale po lidech". Nemocný je ten, kdo měl smůlu, že nemoc "dostal". Dnes už i věda potvrzuje, že existuje spojitost mezi nemocí a naším myšlením, cítěním i konáním. Sami můžeme přijít na to, proč …

13 kroků: Jak jít na nemoc JINAK

6.November » Jíme Jinak
Nemoc je stav těla, který z velké části můžeme ovlivnit svojí myslí. Jak správně k nemoci přistupovat a jak s ní pomocí emocí pracovat? Nejdříve musíme vědět, čemu se vyhnout a co určitě nedělat.

Jak vyléčit myom

3.November » Jíme Jinak
Myom, jako forma nezhoubného nádoru, je v současné době nejčastějším onemocněním ženských orgánů . Jeho výskyt není omezen věkem. Naštěstí přímo neohrožuje náš život, ale často má významný vliv na jeho kvalitu. U každé z nás je to jinak. V některých…

Ekzém mě málem připravil o život (Vlaďka, 34 let)

8.October » Jíme Jinak
K ekzému, který mě trápil od dětství, se časem přidala histaminová intolerance, anémie a náběh na astma. Až anafylaktický šok, kdy mi šlo o život, mě přiměl udělat naprostou změnu - v jídle, cvičení, sebepřijetí, odpuštění.

Tato informační stránka o Vlaďka Angel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vlaďka Angel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes