Veronika Antončíková

Vztahuje se k

Farmářské trhy v Hlučíně nekončí, jen budou mít jinou podobu

6.března » Regiony 24.cz
Farmářské trhy, které si od roku 2015 získaly v Hlučíně velkou oblibu, se výrazně promění. V sobotu 14. dubna se na Mírovém náměstí poprvé představí farmářský festival jídla s názvem Dobroty na ulici.

Poslední vstupenky na Rodena a Krausovou jsou k mání v kulturním domě

7.ledna » Hlučín
Posledních zhruba dvacet vstupenek zbývá na herecký koncert Jany Krausové a Karla Rodena ve hře O lásce. Hru Phillipe Claudela uvede Studio Dva Divadlo v Kulturním domě Hlučín v úterý 16. ledna od 19 hodin.

Večer se spisovatelkou Janou Schlossarkovou se odkládá

3.října » Hlučín
Pohodový večer se spisovatelkou Janou Schlossarkovou, naplánovaný původně na neděli 8. října do Červeného kostela, se odkládá. Nový termín zatím není známý.

Hlučínem už opět zní klavír z náměstí

2.srpna » Hlučín
Pod balkonem historické budovy hlučínské radnice opět stojí westernové pianino, na které si mohou během dne zahrát kolemjdoucí.

Kulturní dům chystá festival malých divadel, jen vstupovat se bude muset opatrně

2.srpna » Hlučín
Vstupenky na festival malých divadel Divadelní podzim, který se bude konat v Kulturním domě Hlučín, jsou už v prodeji. Nyní se navíc dají koupit výhodně.

Letní kina staronovým fenoménem. Promítání pod hvězdami mají úspěch

12.července » iDNES.cz
Na náměstí, u školy, na sídlišti, na zámku i u vody. Moravskoslezský kraj pohltil boom filmových projekcí venku. Když neprší, promítání pod hvězdami přiláká i více než stovku diváků. Táhnou především pohodové komedie. Další články k tématu: Digita...

Letní kina staronovým fenoménem. Promítání pod hvězdami mají úspěch

12.července » iRegiony Impuls
Na náměstí, u školy, na sídlišti, na zámku i u vody. Moravskoslezský kraj pohltil boom filmových projekcí venku. Když neprší, promítání pod hvězdami přiláká i více než stovku diváků. Táhnou především pohodové komedie.

Přijďte si upálit svou čarodějnici a opéct si svůj párek

19.dubna » Hlučín
Na březích Hlučínského jezera se budou v sobotu 29. dubna pálit čarodějnice. Na programu rozverného odpoledne bude malování na obličej, rej maškar s hodnocením masek, sportovní soutěže pro děti a také výroba vlastních čarodějnic určených k případn...

Hlučín: Farmářské trhy se vrací na náměstí

15.března » ParlamentniListy.cz
Jarní farmářské trhy, které budou letos plnit hlučínské náměstí už třetím rokem, odstartují v sobotu 25. března. Poté se budou konat opět ve dvoutýdenních intervalech až do letních prázdnin.

Farmářské trhy se vrací na náměstí

12.března » Hlučín
Jarní farmářské trhy, které budou letos plnit hlučínské náměstí už třetím rokem, odstartují v sobotu 25. března. Poté se budou konat opět ve dvoutýdenních intervalech až do letních prázdnin.

Komici budou bavit publiku v kulturním domě

10.března » Hlučín
Dvakrát 45 minut zábavy s Komiky nabízí Kulturní dům Hlučín v pondělí 13. března od 19 hodin. Vstupenky lze ještě objednat prostřednictvím rezervačního systému kulturního domu.

Kulturní dům má novou vedoucí

3.března » Hlučín
Novou vedoucí má od března Kulturní dům Hlučín. Ve výběrovém řízení na tuto pozici nejlépe obstála Veronika Antončíková z Hlučína.
Václav IV - Český král
Juraj Herz - Český režisér
Božena Němcová - Česká spisovatelka
Karel IV - Jedenáctý český král

Tato informační stránka o Veronika Antončíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Antončíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes