Moto3: V Aragonii vítězí Martin s výrazným náskokem před ostatními

23.září » MotoGPSport.cz
Jorge Martin zvítězil s náskokem, který je na poměry třídy Moto3 dost výrazný. Na podium vystoupili i Bezzecchi a Bastianini.

Moto3: Sobotu zahájil nejlepším časem Bezzecchi

22.září » MotoGPSport.cz
Na prvních třech místech třetího tréninku nejslabší kubatury se seřadili tři Italové: Marco Bezzecchi, Enea Bastianini a Niccolo Antonelli.

Moto3: Martin přidal další pole position do své sbírky

25.srpna » MotoGPSport.cz
Jorge Martin už má bohatou sbírku pole position a dnes ji ještě rozšířil. Do první řady se kvalifikovali i Jaume Masiá a Lorenzo Dalla Porta.

Moto3: Odpolední trénink byl ovlivněn deštěm, nejrychlejší je Arbolino

24.srpna » MotoGPSport.cz
Během odpoledního tréninku Moto3 se na okruhu objevil déšť. Nepršelo však po celém okruhu a ani ne nijak dlouho. Nejlepší časy zajeli Italové Tony Arbolino, Marco Bezzecchi a Niccolo Antonelli.

Moto3: Závod plný pádů nakonec vyhrál Bastianini

17.června » MotoGPSport.cz
Závod ovlivnilo několik pádů. Z výhry se nakonec raduje Bastianini. Na podium vystoupili i Bezzecchi a Rodrigo.

Moto3: Katalánskou neděli zahájil nejlépe Martin

Jorge Martin je nejrychlejším mužem nedělního rána. Enea Bastianini, který do dnešního závodu vyrazí z pole position, byl dnes ráno druhý. První trojici uzavřel Nicolo Bulega. Kvůli zranění ramene nejede Niccolo Antonelli.

Moto3: Do katalánského závodu vyrazí z pole position Bastianini

16.června » MotoGPSport.cz
Pole position pro start katalánského závodu vybojoval Enea Bastianini. Jorge Martin se musel smířit s druhým místem. Do první řady se kvalifikoval i Tatsuki Suzuki.

Moto3: Martin udržel první pozici i odpoledne

1.června » MotoGPSport.cz
Jorge Martin ovládl oba páteční italské tréninky. Na dalších dvou pozicích se umístili Aron Canet a Tatsuki Suzuki. Nepříjemný pád měl Niccolo Antonelli. Jezdec musel na prohlídku do zdravotního střediska na okruhu.

Moto3: Jako první projel cílem di Giannantonio, vítězí však Arenas

20.května » MotoGPSport.cz
Cílem sice jako první projel di Giannatonio, ale kvůli penalizaci se nakonec výhry dočkal Albert Arenas. Druhý skončil Migno a třetí Ramirez.

Moto3: Sobotu zahájil nejlépe Ramirez

19.května » MotoGPSport.cz
Na prvních třech místech posledního volného tréninku třídy Moto3 se seřadili Marcos Ramirez, Niccolo Antonelli a Gabriel Rodrigo.

Moto3: Odpoledne se do čela posunul Antonelli

18.května » MotoGPSport.cz
V odpoledním francouzském tréninku se do čela dostal Niccolo Antonelli. Na druhé místo se zařadil Kaito Toba a první trojici zkompletoval Enea Bastianini.