Felix Antonín

Vztahuje se k

Syn Slováčka a Patrasové promluvil o Gelemové: Krutá pravda o tátově milence!

28.května » Blesk.cz
Felix Slováček ml. (34) hraje v několika pražských divadlech, zpívá v muzikálech a stejně jako táta hraje na klarinet a saxofon. K otázkám Nedělního Blesku se postavil chlapsky čelem. A prozradil třeba, proč »nemusí « milenku svého otce...

Syn Dády Patrasové se konečně pochlubil fotkou celé rodiny: Oba kluci jako by Felixovi z oka vypadli

23.srpna » Super.cz
Syn Dagmar Patrasové (60) má evidentně silné geny. Konečně se pochlubil fotkou celé rodiny a je jasné, po kom oba kluci jsou, i když maminku má každý jinou. Pětiletý Felix Antonín i týdenní Rafael Slavomír jsou oba po tátovi.

Patrasová září štěstím: Děkuji za gratulace!

17.srpna » Aha!
Dáda Patrasová (60) s rodinou slaví! Narodil se jí totiž už v pořadí druhý vnouček. Partnerka jejího syna Felixe Slováčka ml. (32) včera porodila chlapečka.

Dáda Patrasová je podruhé babičkou: Felix Slováček ml. má zase syna!

16.srpna » Blesk.cz
Dáda Patrasová (60) může oslavovat. Narodil se jí totiž už v pořadí druhý vnouček. Michaela Zemánková (35), partnerka Felixe Slováčka ml. (32), porodila chlapečka.

RADOSTNÁ ZPRÁVA: Míša Zemánková z Hlasu je maminkou! A Dáda Patrasová už dvojnásobnou babičkou

16.srpna » Prásk!
Zpěvačka Michaela Zemánková, která se proslavila v Hlasu Česko Slovenska, porodila svému partnerovi Felixovi Slováčkovi ml. v úterý syna. Dáda Patrasová a Felix Slováček jsou tak dvojnásobnými prarodiči. Partnerka Felixe Slováčka ml. Michaela Zemá...

O mém manželovi se jedna věc skoro neví... Dáda Patrasová mluví i o bulváru, který ji pronásleduje, a říká: Ten poslední rok a

14.června » KrajskeListy.cz
Novináři neřeší nic jiného, než Dádu Patrasovou. Felix Slováček ji podvádí, ona prý pije a je nešťastná. Jak je na tom doopravdy, prozradila serveru Novinky.cz - jaká je pravá Dagmar Patrasová? Prý úplně jiná, než jak ji líčí bulvár.
Kristian Kodet - Český malíř
Dagmar Patrasová - Česká herečka a zpěvačka
Jiří Krampol - Český herec a moderátor

Tato informační stránka o Felix Antonín zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Felix Antonín" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes