Felix Slováček

Related to

Chudák Dáda! Krutý verdikt Felixe bere veškerou naději

12:17 » Aha!
Ani nemoc dcery Aničky (24) nezvyklala muzikanta v přesvědčení, setrvat dál po boku výtvarnice Lucie Gelemové (35). Spíš naopak!

Felix Slováček se diví: Tajnosti Gelemové! Co mu vůbec neřekla?

9:11 » stars24.cz
Možná si myslel, že si budou říkat všechno, ale není to tak. Ani Felix Slováček dlouho nevěděl, co bude dělat jeho přítelkyně. Proč dělala Lucie Gelemová takové tajnosti?

Překvapený Slováček o milence Gelemové: Flek na Hradě mi zatajila!

7.July » Blesk.cz
Ani povedená hra na saxofon neudělala Felixi Slováčkovi (77) takovou radost, jako když mu jeho milenka Lucie Gelemová (37) oznámila, že bude mít flek na Pražském hradě. „Vůbec jsem to netušil,” řekl muzikant Blesku.

„Občas vám život hodí do cesty šutr jménem korona“

5.July » Orlický deník
/ROZHOVOR/ Koronakrize pro umělce znamenala období nejistoty. Nemohli vystupovat, nevěděli, co se bude dít, čas se zastavil. Využili ho různě. Frontman východočeské kapely Pirate Swing Band JIŘÍ ŠEVČÍK sepsal knihu k deseti letům skupiny. Vyjít by...

Nenechá se ničím a nikým zastrašit

5.July » NašeHvězdy.cz
V posledních měsících si kvůli boji s krutou rakovinou prsou sáhla až na dno. Přesto se herečka Anna Slováčková (24) snaží být pozitivní, i když ji tělo neposlouchá a vše na ni doléhá. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 prošla sérií dvanác...

Po dalších chemoterapiích ji čeká i ozařování: V boji s rakovinou se ale Slováčková nespoléhá jen na západní medicínu

5.July » Super.cz
Jsou to již čtyři roky, co Anna Julie Slováčková (24) bojuje s rakovinou prsu. Lékaři u zpěvačky zjistili nezhoubný nádor poté, co si nahmatala bulku. Loni se při pravidelné kontrole ukázalo, že se nemoc vrátila a výsledky tentokrát odhalily rakov...

Anna Julie Slováčková si připadá po dlouhé době opět skvěle: Změnila si i barvu vlasů!

4.July » eXtra.cz
Obrovská bojovnice s rakovinou Anna Julie Slováčková (24) je zase plná elánu. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárňuje zdravotní sestřičku Radku, prošla změnou image. Jak teď vypadá?

Remdesivir si razí cestu k pacientům s covid-19. EK vydala průlomové rozhodnutí

3.July » globe24.cz
Evropská komise povolila podmínečné použití remdesiviru pro pacienty s covidem-19. Dnes oznámila, že lék bude možné podávat lidem s těžkým průběhem nemoci. Remdesivir vyvinul tým americké firmy Gilead Sciences vedený Čechem Tomášem Cihlářem.

Macron radikálně mění politický kurz. Francie má nového premiéra

3.July » globe24.cz
Novým francouzským premiérem se dnes stal Jean Castex, který od dubna koordinoval uvolňování opatření přijatých v boji proti šíření koronaviru. Ve funkci nahradil Édouarda Philippea, jenž stál v čele kabinetu od května 2017 a ráno podal demisi. Zm...

Spadla klec. Rakouské komando dopadlo jednoho z nejhledanějších Slováků

3.July » globe24.cz
V rakouském Badenu nedaleko Vídně byl zatčen 63letý Slovák odsouzený ve své vlasti za objednávku vraždy. Šlo o jednoho z nejhledanějších občanů Slovenské republiky, napsala dnes agentura APA. Hledaný muž byl nezvěstný od roku 2018.

Felix Slováček upřímně o vztahu s Dádou: Je to…!

3.July » stars24.cz
Osobní život Felixe Slováčka je v posledních letech řádně zamotaný, především vztah s manželkou Dádou Patrasovou kvůli tomu není zrovna ideální. Populární hudebník prozradil, jak to teď mezi nimi je.

Slováčkovy slavné ruce šmátralky v akci! Rozvášnila ho ňadra na dosah

3.July » Blesk.cz
Seladon Felix Slováček (77), jenž má doma manželku a na chatě zase mladou milenku, se ve čtvrtek odpoledne objevil po boku jiné ženy - a to sličné, do modra zbarvené krásky. Celou dobu bezostyšně obdivoval její odhalená prsa!
Jiří Krampol - Český herec a moderátor

Tato informační stránka o Felix Slováček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Felix Slováček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes