Anna Slováčková

Related to

Oblékněte se podle Aničky Slováčkové

23.October » Blesk pro ženy.cz
Je krásná, talentovaná, laskavá, silná a má to v hlavě srovnané. I když teď řeší hlavně zdraví, dokáže si užívat i běžné radosti.

Hvězda filmu Big Lebowski Jeff Bridges: Rakovina jícnu! Začínám s léčbou, vzkázal

20.October » Blesk.cz
Nemoci se nevyhýbají ani hollywoodským hvězdám. Vážnou diagnózu nyní oznámil herec Jeff Bridges (70), který se zapsal do paměti divákům především jako Dude v komedii Big Lebowski!

Anička Slováčková o možném původu nemoci: Jakou roli sehráli rodiče?

19.October » stars24.cz
Aničku Slováčkovou v posledních měsících zbrzdily v rozletu vážné zdravotní potíže. Talentovaná herečka a zpěvačka nyní promluvila o možném původu nemoci. Mohly roli sehrát rodinné spory?

Může za onemocnění rakovinou rozpad vztahu slavných rodičů? Slováčková na to má svůj názor

19.October » Super.cz
Říjen je na celém světě měsícem boje proti rakovině prsu a pomoci nemocným ženám. Po svých životních zkušenostech Anna Julie Slováčková (25) tento měsíc vnímá zcela jiným pohledem, neboť má s touto nemocí osobní zkušenosti .

S rakovinou prsu bojují tváří v tvář: 15 slavných žen, které si nemocí prošly, či pomáhají

18.October » eXtra.cz
Onkologických onemocnění stále přibývá, jednou z nejrozšířenějších forem je celosvětově rakovina prsu. Ač i ta se dá úspěšně léčit, důležitá je prevence a podchycení nemoci včas. Měsíc říjen se tak celosvětově považuje za měsíc boje proti rakovině...

Pohotová reakce Burešové v Tvojí tváři: To nemělo chybu! Je to bohyně

18.October » Blesk.cz
Sedmý díl show Tvoje tvář má známý hlas přinesl mnoho nečekaných okamžiků. Některé byly bizarní, jiné spíše dojemné. Co je ale jisté, že to byla zajímavá podívaná. A jak účinkující dokázali, jsou i mistry improvizace, což fanoušci umějí patřičně o...

Anička Slováčková se ve Tváři neubránila slzám: Podívejte se, čím ji jeden z porotců rozplakal

17.October » Super.cz
Anička Slováčková (25) , která se objevila v 2. řadě show Tvoje tvář má známý hlas , se po letech vrátila na místo činu, tentokrát jako hvězdný host.

Vystoupení Aničky Slováčkové v Tváři „rozsekalo“ porotu i Polívku: Nemůžu mluvit! Jsi hrdina...

17.October » Blesk.cz
Herečka a zpěvačka bojující s rakovinou Anička Slováčková (25) hostovala v posledním odvysílaném díle show Tvoje tvář má známý hlas. A emoce se daly krájet! Tolik zadržovaných slz a dojemných slov jste v televizi dlouho nespatřili. A není divu, sp...

Anička Slováčková se ve Tváři neubrání slzám: Podívejte se, čím ji jeden z porotců rozpláče

17.October » Super.cz
Anička Slováčková (25) , která se objevila v 2. řadě show Tvoje tvář má známý hlas , se po letech vrací na místo činu, tentokrát jako hvězdný host.

Anička Slováčková pod drobnohledem: Žádná operace, je to takhle!

16.October » stars24.cz
Anička Slováčková je vzhledem ke zdravotním potížím, kterými si prošla, pod neustálým drobnohledem. Někteří lidé proto vznesli jeden konkrétní dotaz poté, co viděli jednu z fotografií herečky a zpěvačky.

Tato informační stránka o Anna Slováčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Slováčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes