15
new stories - click to show

Zdeněk Rytíř

Related to

Jiří Vondráček slaví sedmdesátku. Poslechněte si ho

7.January » ČRo
Jeden ze zakladatelů české poprockové skupiny Turbo Jiří Vondráček, muž mnoha profesí, spojených s hudbou Jiří Vondráček má kulatiny.

Každý ví - časy se mění

10.December » ČRo
10. prosince se na celém světě od roku 1950 slaví každoročně Den lidských práv. Jsou to nejdůležitější práva každé lidské bytosti na této planetě.

Ivo Fencl: Je to trest?

8.November » ParlamentniListy.cz
Je to trest je song textaře Zdeňka Rytíře, známý z podání Petra Spáleného. Bývá to i povzdechem. A ne? Jak se někomu něco semele a zlého přihodí, jeho soused už má na jazyku právě toto sousloví: „Ha! A jestli on ho pánbů nepotrestal: za to, že nez...

Václav Neckář – Planetárium

22.October » topvip.cz
Komplet z roku 1977 nepochybně patří do zlatého archivu československého populární hudby. K vynikajícímu pěveckému výkonu Václava Neckáře nutno připočítat jeho tradiční dar využít všech textových nuancí. Měl z čeho vybírat: Michael Prostějovský, Z...

Václav a Jan Neckářovi: K uspokojení cenzury stačilo v textu vyměnit slovo

18.October » Novinky.cz
V roce 1977 vydal zpěvák Václav Neckář se skupinou Bacily album Planetárium. Od dosavadní převážně popové tvorby se na něm odklonili k hard rocku a deska se stala jednou z nejdůležitějších v historii československé hudby. Nyní vyšla v reedici. O j...

Hudební projekt Planetárium je dle tvůrců o Vesmíru mimo i v nás

8.October » Seznam Zprávy
Přes čtyřicet let staré album Václava Neckáře Planetárium, které právě vychází v reedici na dvou vinylech, je podle již zesnulého Zdeňka Rytíře nejen o Vesmíru mimo nás, ale také o Vesmíru v nás.

Neckářův hudební projekt Planetárium o Vesmíru mimo i v nás

8.October » ČeskéNoviny.cz
Praha - Přes čtyřicet let staré album Václava Neckáře Planetárium, které právě vychází v reedici na dvou vinylech, je podle již zesnulého Zdeňka Rytíře nejen o Vesmíru mimo nás,...

Last minute folkové koncerty

6.October » ČRo Pardubice
Vypadá to, že se nevyhneme obnovení razantních opatření proti šíření nemoci covid-19. To prakticky znamená, že pokud jste nestihli vyrazit na nějaký koncert, je více než pravděpodobné, že už to ani nestihnete.

Planetárium, kultový album Václava Neckářa, vychádza v reedícii

2.October » TERAZ.sk
Spevácky výkon Václava Neckářa na tejto platni umocňujú texty piesní, na ktorých sa podieľali Michael Prostějovský, Zdeněk Rytíř, Vladimír Čort či Jiřina Fikejzová.

Last minute folkové koncerty

30.September » ČRo Pardubice
Vypadá to, že se nevyhneme obnovení razantních opatření proti šíření nemoci covid-19. To prakticky znamená, že pokud jste nestihli vyrazit na nějaký koncert, je více než pravděpodobné, že už to ani nestihnete.

O princezně, která ráčkovala

28.September » Informuji.cz
O princezně, která ráčkovala - KD Čelákovice - 7.12.2020 v... | Čelákovice - (2020-12-07 17:00:00 - 2020-12-07 00:00:00)

Hannig: Odešla Fikejzová, autorka čes. verze protiválečného šlágru, jejž zpívají všichni

Zemřela Jiřina Fikejzová, která obohatila národní sport, ale i hudební popkulturu zejména ČSSR. Byla členkou řady odborných hudebních porot a komisí, spolupracovala se Supraphonem, Pantonem, Orchestrem Karla Vlacha, TOČRem v neposlední řadě. Patří...
Dara Rolins - Slovenská zpěvačka

Tato informační stránka o Zdeněk Rytíř zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Rytíř" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes