15
new stories - click to show

Ferdinand Havlík

Related to

Ke 150. výročí úmrtí Erbena vychází Kytice s ilustracemi Fürstové

20.November » Seznam Zprávy
Ke 150. výročí úmrtí Karla Jaromíra Erbena, které připadne na 21. listopadu, vychází jeho sbírka balad Kytice s ilustracemi současné malířky Míly Fürstové.

Hodnocení uživatelů: Kytice (Divadlo Semafor) - 100 % [Karel H]

25.September » i-divadlo.cz
Jedno z nejlepších představení divadla. Myslím si, že recenze redakce píší lidé, kteří nikdy nic podobného neudělali a jen kritizují práci ostatních.

Hodnocení uživatelů: Kytice (Divadlo Semafor) - 70 % [Betka_S]

22.September » i-divadlo.cz
Aktuální pojetí Polednice u mě bohužel příliš nefungovalo, jakkoliv byl Felix Slováček ml. skvělý. Lucie Černíková výborná. Mám k tomuto představení především nostalgický vztah - Kytici mám naposlouchanou, ale viděla jsem ji poprvé a nebyla jsem z...

K letošnímu jubileu uznávaného kapelníka a aranžéra Vana Alexandera

Dále hudební pořad připomíná výročí původní českobudějovické rozhlasové nahrávky Sextetu Ferdinanda Havlíka, ale i osmdesátiny zpěvačky Sue Raney. Připravil Jiří Kasal.

Ferdinand Havlík Enterprise

9.April » blog.idnes.cz
Kdo ví, umí. Kdo neví, čumí. Snažte se tedy vědět, nikoli "čumět". „Získat jeden milion liber je velice obtížná a namahavá práce. Nejlehčeji to však jde, když to za vás udělali vaši rodiče nebo příbuzní...“ Winston Churchill.

Synkopy na kanapi: David Vrobel Trio s Jiřím Suchým

18.March » Rádio Proglas
Podvečer v neděli 21. března vám zpříjemníme melodiemi z Divadla Semafor a jazzovými standardy v podání tria saxofonisty Davida Vrobela a jeho hostů, Jiřího Suchého a Jitky Molavcové. Pořad Synkopy na kanapi začíná v 16.30.

Jubilantka Jitka Molavcová (70): Ze Semaforu rovnou do nemocnice!

17.March » Blesk.cz
Letošní rok je pro herečku Jitku Molavcovou zlomový, slaví 70 a z toho 50 let na jevišti divadla Semafor. Křehká blondýnka, která kvůli celoživotní lásce k divadlu odmítla role ve filmech nebo seriálech.

Jitka Molavcová slaví dnes 70. narozeniny a je snad ještě krásnější než dříve

17.March » Kafe.cz
Jitka Molavcová je zosobněním neobvyklé kombinace jemného půvabu a nevšedního komického talentu. Svým výrazným hereckým talentem na sebe upozornila hned v několika semaforských hrách. Jitka je nejen výborná komička, ale umí podat i vážnější role. ...

Rozhovor s Leonou Machálkovou: Váhu si nehlídám, hlídám si hlavně dobrou náladu

14.December » Kafe.cz
Jako neznámá blondýnka z Přerova obstála před přísným okem pánů Jiřího Suchého a Ferdinanda Havlíka v Divadle Semafor. Od té doby jde její kariéra jen směrem vzhůru. Leona Machálková (52), zpěvačka, muzikálová hvězda, maminka dospívajícího syna Ar...

Tato informační stránka o Ferdinand Havlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ferdinand Havlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes