Ferdinand Havlík

Vztahuje se k

Krabice jedenácti disků završuje kompletní písničkové dějiny Semaforu

23.března » Lidovky.cz
Několikaletý supraphonský projekt zmapování dějin pražského divadla Semafor prostřednictvím vydání písňového materiálu z jeho her byl úspěšně dokončen. Další články k tématu: Semafor dnes uvede osmistou reprízu Kytice. Divadlo ale bojuje s finance...

Jazzový koncert Evy Emingerové

8.února » Pražský patriot
Špičková sportovkyně a volejbalová reprezentantka Eva Emingerová má za sebou účinkování na patnácti CD a pěveckou kariéru.

Radnice zve na jazzový koncert Evy Emingerové

31.ledna » Pražský patriot
Kdysi špičková sportovkyně, volejbalová reprezentantka Eva Emingerová, má za sebou účinkování na patnácti CD a pěveckou kariéru.

Kytice

10.října » Informuji.cz
Nejúspěšnějí představení historie divadla Semafor muzikál Kytice.... | Praha 6 - (2017-10-11 19:00:00 - 2017-10-11 00:00:00)

Prdýlky andělíčkům neslepoval – nakreslil slabikář

29.června » Novinky.cz
Jistě si vzpomenete na skvělou scénu z filmu Jiřího Menzela Slavnosti sněženek na motivy povídek Bohumila Hrabala, v níž Ferdinand Havlík ztvárnil postavu akademického malíře Václava Junka.

Prověřená kvalita, či pouhá nostalgie?

19.ledna » Divá báze
Jedním z nejdéle hraných divadelních titulů na území České republiky je hra Kytice, pocházející z pera Jiřího Suchého, ředitele Divadla Semafor. První premiéra se konala během začínající normalizace v roce 1972 v režii Jiřího Císlera a inscenace s...

KNIHA: Jiří Suchý ... nikoho nezabije

30.prosince » Neviditelný Pes
Sbírka veršů básníka, kterého mám ohromně rád od chvíle, kdy jsem ho zaslechl prvně (to bylo ovšem až nestydatě dávno). A současně sbírka veršů, kterou jsem (na rozdíl od mnoha jiných) nikdy v životě neslyšel.

Před 24 lety zemřel tatínek z Návštěvníků Eugen Jegorov (†55): Infarkt za volantem!

29.prosince » Aha!
Miloval auta a za volantem jednoho z nich našel před 24 lety bohužel i smrt. Eugen Jegorov (†55) alias tatínek Adama Bernaua z Návštěvníků jel 28. prosince 1992 svým vozem manželce nakoupit a cestou jej stihl infarkt.

Neuvěříte co všechno Jiří Suchý sbírá. Může si otevřít vetešnictví

10.října » Týden.cz
Chodí spát v jednu ráno a probouzí se kolem páté. Pak víc jak hodinku pracuje a opět se jde prospat. Tak vypadá recept na vitalitu podle čerstvého pětaosmdesátníka Jiřího Suchého.

Jiří Suchý slaví pětaosmdesát let. Na nudu nemá čas

1.října » ČT24
Začátkem týdne sice Suchého stihla náhlá indispozice a kvůli vyčerpání organismu strávil noc v nemocnici, přesto hodlá své narozeniny oslavit s diváky. Na víkendových večerech s názvem Pocta Jiřímu Suchému aneb Znám ještě starší lidi bude promítnu...
Václav Hybš - Český hudebník

Tato informační stránka o Ferdinand Havlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ferdinand Havlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes