15
new stories - click to show

Karel Velebný

Related to

Nepojmenovaná ulička ve Frýdlantu dostane jméno po Karlu Velebném

5.January » Liberecká Drbna
Doposud bezejmenná ulička ve Frýdlantu nedaleko šibeničního vrchu nově ponese jméno Karla Velebného.

Zakladatel jazzové dílny Karel Velebný má ve Frýdlantu ulici

2.January » Seznam Zprávy
Zakladatel letní jazzové dílny a jeden z objevitelů a zasvěcených propagátorů díla Járy Cimrmana Karel Velebný má ve Frýdlantu na Liberecku vlastní ulici. O pojmenování nově vydlážděné uličky rozhodli v anketě obyvatelé města.

Frýdlant má novou ulici. Karla Velebného

19.December » ParlamentniListy.cz
Jednoznačným vítězem ankety o pojmenování nově vydlážděné uličky ve Frýdlantě se stal návrh Jiřího Kutílka. Ulice se dle jeho návrhu nově jmenuje Karla Velebného, na počest zakladatele proslulé jazzové dílny, která Frýdlant již více než 35 let pro...

Ve Frýdlantu je nově ulice Karla Velebného

14.December » Frýdlant
Jednoznačným vítězem ankety o pojmenování nově vydlážděné uličky ve Frýdlantě se stal návrh Jiřího Kutílka. Ulice se dle jeho návrhu nově jmenuje Karla Velebného, na počest zakladatele proslulé jazzové dílny, která Frýdlant již více než 35 let pro...

Zemřel Jan Konopásek, stěžejní osobnost moderního československého jazzu a držitel Grammy

14.November » iREPORT.cz
V úctyhodném věku 88 let zemřel Jan Konopásek, český barytonsaxofonista, flétnista, skladatel a stěžejní osobnost moderního českého jazzu. Českému rozhlasu to potvrdil rodinný přítel, Jiří Válek.

Zemřel jazzman Jan Konopásek, český držitel Grammy

13.November » Český rozhlas Jazz
V noci ze čtvrtku na pátek zemřela jedna ze zakladatelských osobností českého jazzu, saxofonista a flétnista Jan Konopásek (1931).

Injekce jazzové pozitivity proti koronaviru

20.August » Novinky.cz
Každoročně před 21. srpnem se v severočeském Frýdlantu koná týdenní Letní jazzová dílna Karla Velebného. Letos už po sedmatřicáté. V roli lektorů se jí účastní špičky domácí jazzové scény i hosté ze zahraničí.

Frýdlant se na týden proměnil v město jazzu. Vystoupí hudebníci z celé Evropy

18.August » Liberecká Drbna
Dvě stovky příznivců jazzu z Česka, Slovenska, Německa, Belgie a Itálie se sjeli na sedmatřicátý ročník Letní jazzové dílny (LJD) Karla Velebného, která potrvá až do soboty.

Ve Frýdlantu začala Letní jazzová dílna

15.August » Liberecký deník
Třicátý sedmý ročník Letní jazzové dílny Karla Velebného (LJD) začíná v sobotu 15. srpna ve Frýdlantu. Té letošní se zúčastní více než dvě stovky mladých ctitelů jazzu z České republiky, Slovenska, Německa, Belgie a Itálie.

Letní jazzová dílna Karla Velebného začíná ve Frýdlantu

15.August » Novinky.cz
Přes obavy ze zrušení se od 15. do 22. srpna uskuteční v severočeském Frýdlantu 37. Letní jazzová dílna Karla Velebného. Zúčastní se jí více než dvě stovky mladých adeptů jazzového umění, které povede devatenáctičlenný lektorský sbor.

Tato informační stránka o Karel Velebný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Velebný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes