15
new stories - click to show

Tomáš Trapl

Related to

Muzikálový matador i pedagog Tomáš Trapl: Zpěv, nebo interpretace? Důležité je se z toho vylhat

16.August » ČRo
Nepřehlédnutelný typ, který ztvárnil role feťáků nebo lichvářů, má na kontě má přes 30 muzikálů, deset let hrál v divadle Semafor. „Tam se také zpívalo, ale dřív se tomu muzikál neříkalo,“ vysvětluje původně vystudovaný operní pěvec Tomáš Trapl.

5 DRAKŮ V TRUCKU - ZRUŠENO!!

11.June » Kraslice
- vystoupí Daniel Hůlka, Bohuš Matuš, Vlado Chmelo, Tomáš Trapl, Petr Tomeček a Kateřina Brožová - místo: nám. T. G. Masaryka - čas: od 17:00 hodin - pro vstup na akci bude nutno dodržet všechna hygienická opatření platná dle nařízení vlády ČR

# SERIÁLOVÝ LOKI BUDE DŮLEŽITÝ Dle ředitele Marvel Studios Kevina Feige bude mít Loki ze všech dosavadních seriálů ...

8.June » Kritiky.cz
# SERIÁLOVÝ LOKI BUDE DŮLEŽITÝ Dle ředitele Marvel Studios Kevina Feige bude mít Loki ze všech dosavadních seriálů ze světa Marvel Cinematic Universe největší dopad na budoucnost tohoto propojeného světa.

Vteřiny hrůzy muzikálové hvězdy Trapla: Přítelkyni mu zranil divoký příboj!

14.July » Blesk.cz
Dovolená na Krétě se jim vymstila. Přítelkyně Tomáše Trapla (56) se vážně zranila! Zpěvačka Petra Kopecká (38) skončila v péči řeckých lékařů.

Vteřiny hrůzy muzikálové hvězdy Trapla: Ženu mu zranil divoký příboj!

14.July » Blesk.cz
Dovolená na Krétě se jim vymstila. Manželka Tomáše Trapla (56) se vážně zranila! Zpěvačka Petra Kohoutová (56) skončila v péči řeckých lékařů.

Muzikálový zpěvák strachy bez sebe. Přítelkyni smetla na Krétě vlna. Skončila v péči lékařů

10.July » Super.cz
Zpěvák Tomáš Trapl (56), kterého vídáme například v muzikálech Kat Mydlář, Tři mušketýři nebo Kleopatra v Divadle Broadway, sbalil kufry a odletěl se svou přítelkyní Petrou na zaslouženou dovolenou.

Bond & Beatles Symphonic v podání KSO

29.June » Karlovy Vary
Výběr titulních písní z filmů o agentovi 007 a známé hity skupiny Beatles v symfonickém provedení zazní u Thermalu v pátek 3. července. Karlovarský symfonický orchestr doprovodí hvězdné vokalisty Evu Burešovou (hvězdu seriálu Slunečná) a Tomáše Tr...

Dracula - koncertní verze muzikálu

20.June » Informuji.cz
DRACULA, koncertní verze muzikálu Vystoupí: DANIEL HŮLKA, TOMÁŠ TRAPL,... | Praha 7 - (2020-08-20 20:00:00 - 2020-08-20 00:00:00)

Česká verze muzikálu Tarzan získala pochvalu i ze zahraničí

20.February » iDNES.cz
Muzikál Tarzan, který se hraje od podzimu v Divadle Hybernia, patří bezpochyby k tomu nejlepšímu, co lze nyní na české muzikálové scéně vidět. Spojení nádherné hudby Phila Collinse, tance a akrobacie, výborných hereckých výkonů a také příběhu, kte...

Hodnocení uživatelů: Mefisto (Divadlo Hybernia) - 80 % [VasekN]

10.February » i-divadlo.cz
Velice solidní kus s vyrovnanými alternacemi Vojtek/Zonyga, Ryšavý/Barták (první jmenovaní se mi zdáli o fous lepší). Zpěvná hudba a přesto bez podstatného hitu, který byste si po odchodu broukali. A jak je někde Ivana Korolová, pak víte, že už je...

Bohouš Josef měl namále

29.January » Týden.cz
Prudká bolest na hrudi nevěští nikdy nic dobrého! Bohouš Josef zkolaboval v šatně divadla těsně před vystoupením!

Bohouš Josef měl na mále! Infarkt?

28.January » Týden.cz
Prudká bolest na hrudi nevěští nikdy nic dobrého! Bohouš Josef zkolaboval v šatně divadla těsně před vystoupením!

Tato informační stránka o Tomáš Trapl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Trapl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes