Silvie Marková

Related to

Soulové pohlazení jménem Andreya Triana

8.February » Novinky.cz
Londýnská zpěvačka Andreya Triana zahájí 30. března v Divadle Archa 10. ročník festivalu Mladí ladí jazz, který přiváží do metropole mladé talenty a boří škatulky.

Německá taneční kapela Scooter poprvé vystoupí v Ostravě

29.January » Týden.cz
Německá taneční kapela Scooter poprvé vystoupí v Ostravě. Zastaví se zde během turné, kterým slaví 25 let existence. Koncert se uskuteční 9. března v Ostravar Aréně.Řekla to za pořadatele Silvie Marková.

Do Česka opět zavítají filmové lahůdky ze Španělska

9.February » Mediafax
Festival španělských filmů La Película zavítá po roce opět do Česka a přinese fanouškům ty nejaktuálnější, nejoceňovanější lahůdky ze španělské kinematografie. Filmový maraton odstartuje v Praze, informovala za organizátory Silvie Marková.

Letní slavnosti staré hudby nabídnou tóny ze 16. až 18. století

22.May
Letní slavnosti staré hudby, které se v Praze uskuteční od 19. července do 6. srpna, nabídnou výlety za hudbou 16. až 18. století s předními zahraničními i domácími interprety. Festival láká návštěvníky do unikátních historických sálů na Pražském ...
Ludmila Dvořáková - Česká operní pěvkyně
Yo-Yo Ma - Americký violoncellista
Dvořáková Praha - Mezinárodní hudební festival

Tato informační stránka o Silvie Marková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Silvie Marková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes