15
new stories - click to show

Silvie Marková

Related to

Sledujte on-line přenos zádušní mše za herečku Hanu Maciuchovou

16.February » CNN Prima NEWS
Zádušní mše pro herečku Hanu Maciuchovou se koná v úterý od 16:30 hodin v kostele sv. Ludmily na náměstí Míru v Praze. Sledujte v tomto článku on-line vysílání rekviemu.

Sledujte on-line přenos zádušní mše pro herečku Hanu Maciuchovou

16.February » CNN Prima NEWS
Zádušní mše pro herečku Hanu Maciuchovou se koná v úterý od 16:30 hodin v kostele sv. Ludmily na náměstí Míru v Praze. Sledujte v tomto článku on-line vysílání rekviemu.

Předávání ceny Český lev, které se uskuteční 6. března, letos symbolizuje pohled do prázdného kina

11.February » InfoDnes.cz
Mimořádný ročník výročních cen Český lev České filmové a televizní akademie (ČFTA) avizuje atypicky originální a hravý, ale také výstižný vizuál s moderátorem Václavem Koptou v opuštěném kině. Téměř prázdné letos zůstane i Rudolfinum, v němž budou...

Bolest Hany Maciuchové (†75): Připravovala se na roli matky, starala se o bratra. Pak přišla tragédie!

29.January » Blesk.cz
Nebyla sice nikdy matka, ale zato se osvědčila jako skvělá starostlivá starší sestra. Hana Maciuchová (†75) se svěřila, že o dva roky mladšího brášku Milana hlídala už od svých čtyř let! „Rodiče byli hodně zaneprázdnění,“ řekla na vysvětlenou.

Hana Maciuchová (†75) se loučila už před dvěma měsíci: Vzkaz plný bolesti i odvahy!

27.January » Blesk.cz
Byla statečná do posledních chvil života. Hana Maciuchová (†75) vyslechla na podzim krutý ortel - vrátila se jí rakovina, s níž bojovala před čtyřmi roky. Zemřela v lednu, ovšem s divadlem se loučila už dříve.

Po dlouhé nemoci zemřela herečka Hana Maciuchová, bylo jí 75 let

27.January » iDNES.cz
Po dlouhé, těžké nemoci zemřela v úterý v Olomouci herečka Hana Maciuchová. Bylo jí 75 let. „Rozloučení bude pouze v úzkém rodinném kruhu,“ oznámila hereččina sestra Silvie Marková. Herečka bojovala s rakovinou, kvůli nemoci před časem přerušila s...

Odchod Hany Maciuchové zasáhl její kolegy. Netušila jsem, že je to tak zlé, říká Jaroslava Obermaierová

27.January » Život v Česku
Vilma Nyklová a učitelka Miriam Hejlová dlouhé roky bok po boku bavily diváky v nekonečném televizním seriálu. Jaroslava Obermaierová (74) přiznala, že si musela vypnout telefon, když se dozvěděla, že ve věku 75 let odešla do hereckého nebe Hana M...

Zemřela herečka Hana Maciuchová, bylo jí 75 let

27.January » Forum24
Po dlouhé, těžké nemoci dnes zemřela v Olomouci herečka Hana Maciuchová. Oznámila to hereččina sestra Silvie Marková. Maciuchové bylo 75 let. "Rozloučení bude pouze v úzkém rodinném kruhu," dodala Marková. Hana Maciuchová, která se narodila 29. li...

Zemřela herečka Hana Maciuchová

27.January » Kinobox.cz
Ve věku 75 let po dlouhé nemoci zemřela v Olomouci herečka Hana Maciuchová. O jejím úmrtí dnes informovala hereččina sestra Silvie Marková.
Ludmila Dvořáková - Česká operní pěvkyně

Tato informační stránka o Silvie Marková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Silvie Marková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes