Jiří Mádl Český herec

Vztahuje se k


Články

Slaďouš z prvních SuperStar Julian Záhorovský 14 let poté: Jak se změnil sen puberťaček?

14.července » eXtra.cz
Pamatujete na Juliana Záhorovského (33), největšího hezouna první řady SuperStar? Rozhodně nezpíval nejlíp ze všech, ale stejně si získal velké množství fanynek. Kde je mu dnes konec?

Známé osobnosti reagují na novou vládu: Vrazi! Hanba! To nemůže vydržet dlouho. Prezident si mne ruce, že je králem

12.července » EuroZprávy.cz
Praha - Vláda hnutí ANO a ČSSD s podporo KSČM získala po dlouhých hodinách důvěru Poslanecké sněmovny. Řada známých osobností ale dala důrazně najevo, že se jí nelíbí, že se k moci opět dostávají komunisté.

Rána pro Mádla: Krach?!

10.července » stars24.cz
Ženy, zbystřete. Idol dívčích srdcí, herec a režisér Jiří Mádl, je prý opět nezadaný.Jeho partnerský vztah údajně krachnul!

Bolestný rozchod Jiřího Mádla: Krach dvouletého vztahu s krásnou blondýnkou špatně nese!

9.července » eXtra.cz
Sbalil ji pod vodopádem ve Vietnamu a celý rok se mu ji podařilo přede všemi tajit. A teď je velké lásce konec. Herec Jiří Mádl (31) se rozešel s půvabnou blondýnkou Zuzkou a krach dvouletého románku prý hodně špatně nese.

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

9.července » Expres.cz
Další články k tématu: Mádl našel náhradu za Třísku. Koho místo něj obsadil do svého filmu? Matěj Ruppert už se do politiky raději neplete: Umělci prý svými názory nepomáhají Zemana izolují a filtrují mu informace, stěžuje si Benešová. Kdo za tím ...

Osamělý Jiří Mádl: Rozchod s přítelkyní. A to plánovali miminko

9.července » Blesk.cz
Jako bludný Holanďan se na karlovarském festivalu pohyboval herec Jiří Mádl (31). Po dvou letech mu krachl vztah s půvabnou blondýnkou Zuzanou. A to s ní plánoval děti!

A proto mají Němci všechno lepší a hezčí než Češi. Proč? Je zde VIDEO

5.července » ParlamentniListy.cz
Pošleme Malou domů! Marketér Martin Jaroš vydal na Facebooku nové video s mnohoznačným názvem. Jde o výzvu směrem k voličům, ale také k premiéru Babišovi. Video tak pokračuje v sérii politických výzev od známých osobností, kterou v roce 2010 nasta...

Bývalá hvězda Ulice Jakub Štáfek: Exekuce! Co je to za blbost, zazněla slova zloby

4.července » Blesk.cz
Od svých čtrnácti let hrál Matěje Jordána v Ulici. Časem ale Jakub Štáfek (28) začal pošilhávat po režii a produkci. A to se mu vymstilo!

Bývalá hvězda Ulice Jakub Štáfek: Exekuce! Co je to za blbost, zlobil se

4.července » Blesk.cz
Od svých čtrnácti let hrál Matěje Jordána v Ulici. Časem ale Jakub Štáfek (28) začal pošilhávat po režii a produkci. A to se mu vymstilo!

Hvězda ULICE Jakub Štáfek (28). Jeho firma: EXEKUCE

4.července » Aha!
Od svých čtrnácti let hrál Matěje Jordána v Ulici. Časem ale Jakub Štáfek (28) začal pošilhávat po režii a produkci. A to se mu vymstilo! Exekutor postihl jeho podíl v produkční firmě, která má kromě jiného na kontě výrobu seriálu internetové tele...

Jiří Mádl ve filmu nahradil zesnulého Třísku: Člověk musí věřit, že se věci dějí, protože tak mají být, říká

19.června » Super.cz
Konečně zná termín první klapky. Režisér a herec Jiří Mádl (31) začne počátkem srpna natáčet podle vlastního scénáře film Na střeše, který musel loni na podzim odložit. Představitel hlavní role Jan Tříska (✝80) se v září před prvním natáčecím dnem...

Mádl našel náhradu za Třísku. Koho místo něj obsadil do svého filmu?

17.června » Expres.cz
Další články k tématu: Mádl jel z Třískova pohřbu za Chadimovou: Řešili peníze z filmu, nebo šlo o útěchu? Tříska se sám nezabil, Mádl mu měl zajistit asistenta! shodli se lidé před Národním Nedělejte z Jendy blázna, vymstil se mu rituál, říká k T...

Tato informační stránka o Jiří Mádl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Mádl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes