15
new stories - click to show

Jiří Krampol Český herec a moderátor

Related to


Stories

Dobrá zpráva z Islandu! Žádný z českých turistů už není v umělém spánku

11:53 » stars24.cz
Na Islandu zůstává po páteční nehodě v nemocnicích asi deset českých občanů, informovala ČT s odkazem na ministerstvo zahraničí. Dva nejvážněji zranění lidé už podle zástupců cestovní kanceláře nejsou v umělém spánku.

Jiří Krampol se dnes dočká vysvobození: STĚHOVÁNÍ je na pořadu dne!

9:19 » stars24.cz
Jiří Krampol je už pěkných pár týdnů v nemocnici, jeho pobyt se ale podle všeho blíží ke konci. Především k radosti jeho samotného. Stěhování na novou adresu už totiž nějaký čas netrpělivě vyhlížel.

Jiří Krampol chce být zdravý a... Legendární herec prozradil, co má za lubem!

16.June » stars24.cz
Jiří Krampol oslaví za měsíc 86. narozeniny, v současnosti navíc pobývá v nemocnici. Vyhlíží ale nejenom přesun na novou adresu, dokonce veřejně promluvil o poměrně velkých plánech na příští rok. Co by chtěl podniknout?

Jiří Krampol a exmanželka Marta: DRSNÁ HÁDKA KVŮLI POSTELI

16.June » Aha!
Po 80 dnech po špitálech se snad zítra dočká stěhování. Moc mu pomohla s vyřizováním papírů potřebných k pobytu v pečovatelském domě. Teď se ale Jiří Krampol (85) a jeho bývalá manželka Marta Krampolová (59) pohádali. Kvůli posteli!

Herec Rudolf Jelínek byl podle manželky unesen. Požádala o pomoc policii

15.June » Prima Ženy
Herce Rudolfa Jelínka, který letos v únoru oslavil 89. narozeniny, v poslední době trápí zdravotní problémy. Po dvou mrtvicích a krvácení do mozku se bez obětavé péče své o třicet let mladší manželky Martiny neobešel. Ta nyní na policii nahlásila je…

Láska na zakázku

14.June » Nový Bydžov
Nová česká romantická komedie plná splněných přání. Dávejte si pozor na to, co si přejete, může se to splnit. Hrají: Eva Toulová, Martin Kraus, Jiří Krampol, Václav Vydra, Valérie Zawadská, Jaromír Nosek, Igor Bareš aj.

Herce Karla Effu matka odložila k adopci. I přes vážnou nemoc hrál do poslední chvíle

11.June » Prima Ženy
Díky své vizáži patřil Karel Effa k nepřehlédnutelným českým hercům. Před kamerou býval obvykle obsazován do rolí padouchů. Na konci života onemocněl vážnou nemocí, hrál však téměř do poslední chvíle. Od jeho smrti 11. června uplynulo jednatřicet le…

Téměř půl roku v nemocnici, ale to nejhorší ho teprve čeká. Jiří Krampol promluvil o stěhování a svém majetku

11.June » Život v Česku
Stále je v péči lékařů v Nemocnici Na Františku, a to už přibližně tři měsíce v kuse –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ celkem ale s hospitalizací v loňském prosinci už prakticky půl roku. Postupně se jeho stav zlepšuje. Řeč je o pětaosmdesátiletém herci Jiřím Krampolovi, kte…

Stáří není pro sraby. Jan Přeučil je důkazem

10.June » Seznam Médium
Stáří není pro sraby, to je název jednoho z filmů Tomáše Magnuska, ve kterém hrají vedle Jana Přeučila ještě Jiří Krampol, Luděk Sobota a Rudolf Hrušínský ml. Čtveřice plavčíků na penzi jako vyšitá!

Zase je všechno jinak? PRAVDA o novém bydlení Jiřího Krampola!

10.June » stars24.cz
Jiří Krampol je i pár týdnů před 86. narozeninami stále v nemocnici, kde čeká na přesun do zařízení, které sám označil za domov s pečovatelskou službou. Nyní se však objevily docela jiné informace o jeho budoucím bydlišti.

Pamatujete na parťáka Kutila Tima, Ala Borlanda? Dnes se neúspěšně snaží navázat na zašlou slávu a stěží byste ho poznali

7.June » TVGURU.cz
Richard Karn si zahrál dobrosrdečného vousáče Ala Borlanda v televizním seriálu Kutil Tim. Co dnes americký herec dělá a jak vypadá? The post Pamatujete na parťáka Kutila Tima, Ala Borlanda? Dnes se neúspěšně snaží navázat na zašlou slávu a stěží by…
Uršula Kluková - Česká herečka
Valérie Zawadská - Česká herečka
Martin Kraus - Herec
Oldřich Vlach - Český herec
Ladislav Trojan - Český herec
Marta Vančurová - Česká herečka
Igor Bareš - Český herec

Tato informační stránka o Jiří Krampol zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Krampol" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes