Stanislav Antoš

Related to

Domažlice: Úvěr předfinancuje velký stavební projekt v ZŠ Komenského 17

23.October » ParlamentniListy.cz
Domažličtí zastupitelé schválili smlouvu na přijetí dlouhodobého bankovního úvěru ve výši 37 300 000 Kč, uzavřenou mezi městem a Komerční bankou a. s.

Domažlice: V Havlovicích by mohl být nový retardér a přechod pro chodce

19.October » ParlamentniListy.cz
Se třemi návrhy na zabezpečení vyšší dopravní bezpečnosti v Havlovicích se na radu města obrátili místní občané prostřednictvím Josefa Mathausera ze sboru dobrovolných hasičů.

Domažlice: Objekt bývalé prodejny nápojů je určen k demolici

20.September » ParlamentniListy.cz
Zchátralý objekt dřívější prodejny nápojů na vojenském seřadišti v areálu bývalých kasáren v Petrovické ulici bude zdemolován. Práce provede firma Zempra KL za 454 tisíc korun.

Domažlice: Z Fastrovy ulice by se mohla stát jednosměrka ve směru z náměstí

9.September » ParlamentniListy.cz
V souvislosti s probíhající diskuzí o zklidnění dopravy v centru města projednávali domažličtí radní návrh městské policie na případné uvolnění provozu ve Fastrově ulici formou jednosměrky - výjezdu z náměstí Míru.

V Domažlicích havarovala opilá cyklistka

10.August » QAP.cz
V Domažlicích havarovala 41letá žena na kole, po nehodě utrpěla zranění. Vyšetřování ukázalo, že žena byla pod vlivem alkoholu. Nehodou se dále zabývají domažličtí policisté.

Řidiči si připlatí. Domažlice zdraží parkovné v centru

8.August » Plzeň.cz
Poprvé od poloviny 90. let se v centru Domažlic zvýší cena parkovného. Rozhodli o tom místní zastupitelé, kteří si slibují zejména zklidnění dopravy v samotném srdci města. Zvýšení cen za parkovné v centru Domažlic od 1. ledna 2021 je jedním z kro...

Domažlice: Bezbariérové úpravy v ZŠ Komenského 17 přijdou na 34,5 milionu korun

Pět nových učeben v podkroví tzv. chlapecké školy a řada stavebních zásahů kvůli bezbariérovosti objektu základní školy v Komenského ulici je zadáním veřejné zakázky, kterou rada města přidělila společnosti Stavby VZL.
Ivan Gabal - Český politik sociolog

Tato informační stránka o Stanislav Antoš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Antoš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes