Fota Asa

Vztahuje se k

Alaphilippe vyhrál Valonský šíp, Kreuziger 4.

18.dubna » RoadCycling.cz
Po čtyřech triumfech Alejandra Valverdeho v řadě, našel v roce 2018 přemožitele. Zvítězil druhý největší favorit Julian Alaphilippe, který lépe načasoval útok v cílovém Mur de Huy. Na vynikajícím čtvrtém místě dojel Roman Kreuziger a potvrdil svou...

Soler vyhrál Paříž - Nice

11.března » RoadCycling.cz
Závěrečná etapa Paříž - Nice v okolí města Nice změnila úplně vše. Simon Yates přišel o celkové vítězství o pouhé čtyři sekundy, naopak slaví Španělé. David de la Cruz si zopakoval loňské vítězství v poslední etapě a hlavně Marc Soler vybojoval sv...

Simon Yates vyhrál 7. etapu Paříž - Nice a vede celkově

10.března » RoadCycling.cz
Na velkém vítězství Simona Yatese na vrcholu stoupání La Colmiane má výrazný podíl i český cyklista Roman Kreuziger, který mu připravil pozici pro útok a mladý Brit ji využil. Mnoho favoritů vypadlo z pořadí, včetně Luise Leona Sáncheze.

Molard vyhrál ve Vence

9.března » RoadCycling.cz
Rudy Molard vyhrál dramatickou 6. etapu Paříž - Nice s cílem ve Vence. V klasikářském profilu byl pod tlakem Luis Leon Sánchez, ale žlutý trikot udržel. Závod skončil pro Wouta Poelse, který spadl a musel vzdát. Roman Kreuziger si vedl výborně a d...

Démare vyhrál úvodní etapu Paříž - Nice

4.března » RoadCycling.cz
Výjimečně těsným dojezdem hned čtyř závodníků skončila první etapa Paříž - Nice. Zvítězil Arnaud Démare, druhý byl překvapivě Gorka Izagirre a třetí Christophe Laporte.

První etapu Paříž - Nice vyhrál Démare

5.března » RoadCycling.cz
Hned první etapa rozdělila favority, větrný závod nesedl mnoha jezdcům na celkové pořadí. Ale pro největší favority nic nekončí.

Neukáznění diváci a nepozornost Ritchie Porteho ovlivnila 12. etapu Tour

14.července » RoadCycling.cz
Nastala šílená situace, po pádu přišel Froome o kolo a technická pomoc byla v ten okamžik v nedohlednu, Froome to zkusil do cíle doběhnout.
Zdeněk Štybar - Český silniční cyklista a cyklokrosař
Peter Sagan - Slovenský cyklista

Tato informační stránka o Fota Asa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Fota Asa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes