Michael Aschermann

Vztahuje se k

Preparáty pohyb nenahradí, varuje kardiolog Aschermann. Sám holduje orientačnímu běhu

9.dubna » Český rozhlas
Dnes a denně jsme bombardováni nespočtem reklam na nejrůznější preparáty, které komukoliv zaručují pevné zdraví a skvělou fyzičku. Při troše dobré vůle si tedy naordinujeme přesvědčení, že nějaké debaty o rekreačním sportování můžeme bez výčitek s...

Chronická tromboembolická plicní hypertenze – závažná komplikace akutní plicní embolie

5.října » MEDICAL TRIBUNE CZ
(rubrika: , autor: Doc. MUDr. Pavel Jansa, Ph.D., MUDr. David Ambrož, Prof. MUDr. Michael Aschermann, DrSc., FESC, FACC, Prof. MUDr. Aleš Linhart, DrSc., FESC, FCMA Prof. MUDr. Jaroslav Lindner, CSc.)

Opustil nás pan profesor MUDr. Karel Horký, DrSc.

4.října » MEDICAL TRIBUNE CZ
(rubrika: , autor: Michael Aschermann a spolupracovníci z II. interní kliniky kardiologie a angiologie 1. LF UK a VFN Praha, redakční rada a redakce časopisu Medicína po promoci)

Opustil nás pan profesor Karel Horký

13.září » MEDICAL TRIBUNE CZ
(rubrika: , autor: Michael Aschermann a spolupracovníci z II. interní kliniky kardiologie a angiologie 1. LF UK a VFN Praha)

Srdci škodí, když se nezatěžuje

11.května » ČRo 2 - Praha
Zlomené srdce je poetické přirovnání, které s nemocí nemá nic společného. I když hodně společného s ní má životní styl Čechů, který časem srdce dokáže doopravdy zlomit. Více o tom kardiolog Michael Aschermann.

Infarkt dostane asi 15 000 Čechů ročně. Léčí se technikou starou 20 let

12.března » Český rozhlas
Na léčbě infarktu se za léta nic nezměnilo. Proč taky, když se metoda osvědčila? Momentálně je jen problém s pacienty. Aby si uvědomili vlastní problémy se srdcem.

Máte bolest na hrudníku? Čím dřív zajdete k lékaři, tím větší je šance, že odejdete skoro zdraví

11.března » Český rozhlas
Na rozdíl od nás nikdy neodpočívá, je dost malé, ale když poleví v práci, může to mít fatální následky. Řeč je o srdci, zázračném svalu, který opěvují básníci, biologové a hlavně kardiologové.
Miloš Táborský - Významný český kardiolog
Petr Rychlý - Český herec
Jakub Kohák - Český herec a režisér

Tato informační stránka o Michael Aschermann zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Aschermann" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes