15
new stories - click to show

Petr Rychlý Český herec

Related to


Stories

Marián Labuda a další umělci v komických scénkách

16.January » ČRo 2 - Praha
Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty 23. ledna 2021.

Tratím miliony, brečí primář z Ordinace

14.January » NašeHvězdy.cz
Současná krize dopadla na většinu umělců, lépe jsou na tom herci ze státních a městských divadel, kteří mají svůj sice nevalný, ale aspoň stálý plat. Možná nejhůř je na tom Petr Rychlý (55), který byl zvyklý vydělávat až půl milionu měsíčně, a teď...

Karel Šíp, Jiřina Bohdalová a další herci v zábavných scénkách

9.January » ČRo 2 - Praha
Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty 16. ledna 2021.

Jan Kraus i Bolek Polívka ve skečích a historkách na začátku roku

2.January » ČRo 2 - Praha
Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty 9. ledna 2021.

Hitparáda skečů a historek v podání Bolka Polívky nebo Ondřeje Kepky

26.December » ČRo 2 - Praha
Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty 2. ledna 2021.

Skeče v podání Jiřiny Bohdalové, Pavla Zedníčka a dalších mistrů zábavy

19.December » ČRo 2 - Praha
Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty 26. prosince 2020.

Hitparáda skečů v podání Miroslava Donutila, Jiřího Suchého a dalších mistrů zábavy

12.December » ČRo 2 - Praha
Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty 19. prosince 2020.

Petr Rychlý přichází o pracovní nabídky. Konec Ordinace mu dělá starosti

5.December » Kafe.cz
Pro umělce není, stejně jako pro ostatní, situace ohledně pandemie koronaviru příznivá. Spousta herců spoléhala na své honoráře z natáčení seriálů, to se teď ale razantně změní například pro herce Petra Rychlého. Náhlý konec Ordinace v růžové zahr...

Hitparáda skečů a humorných historek nejen o tom, co dokáže meteorologický přístroj

5.December » ČRo 2 - Praha
Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty 12. prosince 2020.

Mináři, víš, kdo ti podepisuje petici? Dva nežijící prezidenti i doktor z „Ordinace“. Češi mají zase srandu

4.December » ParlamentniListy.cz
Mikuláš Minář představil své nové politické hnutí. Rozhodně nehodlá být pětiprocentní stranou. „Hledáme půl milionu lidí, kteří jsou pro vznik nové politické síly,“ pověděl. Na svém webu se k dnešnímu ránu chlubí více než 6400 podpisy na podporují...

Tato informační stránka o Petr Rychlý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Rychlý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes