Mara Awa

Related to

Hladomor v Kombodži: Co jedli lidé v době Pol Potovy krutovlády

25.January » Dotyk.cz
Krutovláda Rudých Kmérů stačila během čtyř let vymýtit třetinu obyvatel Kambodže. Častou příčinou úmrtí přitom byla podvýživa, prostí lidé byli nuceni přežívat na rýžové polévce. Jaké hody si přitom dopřával jejich neomezený vládce Pol Pot?

Účetní z Osvětimi O. Groning: Na smrt poslal mnoho lidí, spravedlnosti ale unikl

25.January » Dotyk.cz
Nebylo mu ani dvacet, když roku 1939 vypukla druhá světová válka. Nacistickému režimu byl Oskar Gröning oddán natolik, že se na kariérním žebříčku vyšplhal na „účetního“ osvětimského tábora smrti. Rukama mu procházely cennosti i lidské životy.

Záhada Awa Maru: 2000 lidí a poklad za pět miliard dolarů zmizel neznámo kam

25.January » Dotyk.cz
,,Jdeme ke dnu!" zakřičel kapitán parníku Awa Maru, ale nebylo to nic platné. Už za několik vteřin se loď ocitla pod vodou, s ní 2 004 osob a také 40 tun zlata, 12 tun platiny a diamanty.

5 nejcennějších pokladů WW2, které stále nebyly nalezeny

16.March » MagazinSecurity.cz
Miliardy dolarů ve špercích, zlatu a uměleckých dílech byly ztraceny či ukradeny během 2. světové války. Těchto největších pět úlovků nenechává v klidu spát záhadology a stopaře pokladů ani po 70 letech.

Tato informační stránka o Mara Awa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mara Awa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes