15
new stories - click to show

Oldřich Bakus

Related to

Bakus nejen o kariéře v Dukle. Věřím, že teď už se to nezastaví, říká o nové aréně

5.November » Hokej.cz
Oldřich Bakus je jednou z legend jihlavského hokeje. Šikovný hokejista sice pověsil brusle na hřebík už před deseti lety, ale počínání Dukly sleduje neustále. Klub navíc podporuje coby jeden z partnerů.

Válkova exhibice se vydařila

Symbolickou remízou 9:9 (toto číslo nosil na dresu) skončila včerejší velkolepá hokejová exhibice legendárního útočníka jihlavské Dukly Oldřicha Válka, konaná u příležitosti jeho šedesátých narozenin. Na utkání dorazily do CZ LOKO Arény téměř čtyř...

Nedvídek atakuje Bakusův klubový rekord. Kadani dal dva góly

20.February » Hokej.cz
Třebíčský útočník Lukáš Nedvídek se v Kadani blýskl třemi kanadskými body. Nejprve připravil gól Šimonu Szathmárymu, další dva dal pak sám. V ligové produktivitě mu se ziskem 50 kanadských bodů patří desátá příčka.

Mrkejte na něj: Nedvídek překonal Nahodilův klubový rekord

17.February » Hokej.cz
Lukáš Nedvídek v sobotním utkání vytvořil nový klubový rekord Horácké Slavie v rámci první ligy. V základní části získal už 46. bod (22+24). Žádný jiný třebíčský hokejista jich během 22 sezon neměl víc.

Tato informační stránka o Oldřich Bakus zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Oldřich Bakus" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes