Miroslav Balatka

Related to

Ing. Miroslav Balatka

Petici upozorňující na alarmující stav uhelných regionů Karlovarského a Ústeckého kraje podporují všichni poslanci a senátoři z dotčených krajů, stejně jako i obě krajská zastupitelstva. Vláda tyto požadavky i nadále ignoruje.

Petici už podepsalo 4500 lidí

Sokolovsko – Uhelným regionům v Karlovarském a Ústeckém kraji v důsledku útlumu a ukončování těžby uhlí hrozí sociálně-ekonomický kolaps.

Lidé chtějí peníze z povolenek do regionů

2.July » iUHLI.cz
Petici za návrat peněz z emisních povolenek do uhelných regionů podepsalo už 4500 lidí. Má také podporu všech senátorů a poslanců z Karlovarského a Ústeckého kraje, stejně tak obou krajských zastupitelstev.

Ing. Miroslav Balatka

Přestaňte přehlížet problémy strukturálně postižených regionů, upozorňuje Senát vládu. A nabízí řešení.

Chudé „špinavé“ kraje chtějí více z miliard vybraných za emisní povolenky

23.May » iDNES.cz
Změnit dosavadní systém, kdy z nejchudších regionů odcházejí do státního rozpočtu miliardy, chce skupina senátorů z Karlovarského a Ústeckého kraje. Tlačí na vládu, aby upravila současnou praxi s využíváním zisků z emisních povolenek. Další články...

Chudé „špinavé“ kraje chtějí více z miliard vybraných za emisní povolenky

23.May » iRegiony Impuls
Změnit dosavadní systém, kdy z nejchudších regionů odcházejí do státního rozpočtu miliardy, chce skupina senátorů z Karlovarského a Ústeckého kraje. Tlačí na vládu, aby upravila současnou praxi s využíváním zisků z emisních povolenek.

„Perverzní a zbožné přání KSČM.“ Zdanění církevních restitucí čelí kritice Senátu

14.February » Blesk.cz
Senát zřejmě odmítne zdanění peněžitých náhrad, které církve dostávají od státu za majetek nevydaný v restitucích. Doporučil mu to dnes jednoznačně jeho hospodářský výbor hlasy opozice, která má v horní komoře většinu. Pokud poslanci senátní veto ...

Ing. Miroslav Balatka

14.February » ParlamentniListy.cz
Výbor Senátu Parlamentu ČR pro hospodářství, zemědělství a dopravu dnes doporučil novelu na zdanění církevních náhrad neschválit.

Změna insolvenčního zákona? Exekuce paralyzují sever Čech, senátoři apelují na poslance

22.January » EuroZprávy.cz
Pětice senátorů z Ústeckého a Karlovarského kraje oslovila dopisem poslance z těchto regionů, aby podpořili senátní verzi novely insolvenčního zákona, která umožňuje takzvaný osobní bankrot i nejchudším lidem. Obrátili se na ně jako na zástupce kr...
Božena Sekaninova - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Miroslav Balatka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Balatka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes