15
new stories - click to show

Ján Baláž

Related to

Klip s popravou novinářů má ostrou dohru: Jožo Ráže a Elán vyšetřuje policie

4.November » EuroZprávy.cz
Před třemi týdny vydala slovenská skupina Elán ve složení Jožo Ráž (65), Vašo Patejdl (65) a Ján Baláž (68) nový singl, kterým vyvolala pořádný poprask. Skupina naštvala tisíce svých příznivců, písní se teď dokonce bude zabývat slovenská policie.

VIDEO: Elán vydá album Najvyšší čas. Má klip proti bulvárním novinářům

15.October » PLAY.cz
V pátek 18. října vydá bratislavská skupina Elán nové album. Bude její první po pěti letech a nazvala ho Najvyšší čas. „Tak jsme to zase dali. Nejlíp jak jsme dokázali. Doufám, že budou lidé spokojeni,“ říká Jožo Ráž, baskytarista a zpěvák. „Byl u...

Populární kapela Elán natočila klip proti bulvárním médiím

14.October » ČeskéNoviny.cz
Bratislava - Slovenská skupina Elán natočila videoklip zaměřený proti bulvárním médiím. Zpěvák Jožo Ráž v nahrávce nechal přepadnout novináře a mířil na ně pistolí. Klip skupiny,...

Vrací se slovenský Elán s albem Najvyšší čas

14.October » Novinky.cz
Známá slovenská skupina Elán vydá 18. října studiové album Najvyšší čas. Bude se prodávat na CD i na vinylu.

Bomba, vykřikoval Jožo Ráž! Na premiéru muzikálu dorazil s VIP ochrankou

6.September » Blesk.cz
Voda (a krev) nad vodou, to je nový muzikál poskládaný z hitů slovenské kapely Elán. Jožo Ráž (64), Vašo Patejdl (64) a Ján Baláž (68) přijeli v doprovodu ochranky do pražského Divadla Kalich na premiéru a všichni se shodli, že je to bomba.

O mužích a otcovství: videoseriál "Víra do kapsy"

3.February » Víra.cz
Jak zvládnout roli otce, aby se ze syna jednou stal zralý muž a z dcery žena? V dubnovém vydání pořadu Víra do kapsy spolu nahlédneme do tajemství mužské spirituality.

Tato informační stránka o Ján Baláž zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ján Baláž" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes