15
new stories - click to show

Denisa Ballová

Related to

Francouzi chtějí ochránit svá knihkupectví před Amazonem speciálním zákonem

19.November » Deník N
Malá, nezávislá knihkupectví nedokážou cenově konkurovat online gigantům jako Amazon nebo Fnac. Po lockdownech jim chce pomoci vláda.

Zabil ji, protože byla Židovka. Vraha nemocné babičky uvěznil francouzský soud na doživotí

12.November » Deník N
V dětství přežila Mireille Knollová holokaust, ve stáří už ale útok mladých mužů ve svém sociálním bytě ne. Útočníci ji prý zabili proto, že se domnívali, že jako Židovka doma ukrývá bohatství.

Na faře i v dětském táboře: další příběhy dětí zneužitých v katolické církvi ve Francii

7.October » Deník N
Oběti sexuálního zneužívání ve francouzské katolické církvi mluví o svých traumatech, která léta tajily a jimiž se často církev i policie odmítaly zabývat. V úterý nezávislá vyšetřovací komise zveřejnila zprávu, podle níž od roku 1950 zneužilo ve ...

Bylo mu 12, když Merkelová vstoupila do politiky. Teď ji chce Macron nahradit v čele EU

1.October » Deník N
Francouzský prezident by rád převzal vůdčí pozici v EU ještě před volbami v příštím roce. Může mu to ale překazit jeho útočný přístup vůči USA i styl jednání s evropskými zeměmi.

Válečná špionka i matka dvanácti dětí. Josephine Bakerové udělí nejvyšší poctu v pařížském Pantheonu

28.August » Deník N
Pod šaty pašovala tajné vzkazy pro odboj. Josephine Bakerová se čtyřikrát vdala a byla múzou kubistů i spisovatelů. Američanku chtěl Macron pochovat mezi francouzskými hrdiny v pařížském Pantheonu. Proč jí tam nakonec odhalí jen kenotaf?

Od šikany ve škole až po miliardu z kosmetiky. Jak se Rihanna stala nejbohatší zpěvačkou světa

10.August » Deník N
Majetek zpěvačky z Barbadosu se odhaduje na 1,7 miliardy dolarů. Přestože popová hvězda nenahrála nové album od roku 2016.

Covidový pas je ve Francii lístkem na kávu i na vlak

10.August » Deník N
Protesty, odpor proti očkování i povinným dokladům o něm, na druhé straně velký odpor voličů nejsilnějších stran proti odpůrcům… Francouzský ministr zdravotnictví doufá, že nový zákon o covidovém pasu pomůže naočkovat další miliony Francouzů a pře...

Méně masa ve školních jídelnách? Francouzi chtějí za lepší klima bojovat vegetariánskou stravou

6.June » Deník N
Každou sekundu se ve světě spotřebuje 10 tisíc kilogramů masa. Francouzští poslanci jednají o zákonu na ochranu klimatu, jehož součástí je i vegetariánská strava v jídelnách.

Kritizuje přistěhovalce a muslimy. Hvězda nejsledovanější zpravodajské televize ve Francii může ovlivnit volby

14.May » Deník N
Největší hvězda televize Éric Zemmour je potomkem židovských přistěhovalců z Alžírska, který v pořadu moderovaném míšenkou z Karibiku kritizuje Francii kvůli multikulturalismu.

Prázdné ulice a nechtěné doteky: Brusel řeší obtěžování žen v době zákazu vycházení

19.April » Deník N
Mladou Španělku chtěl v centru belgické metropole znásilnit neznámý muž. I když to nahlásila na policii, zapsali ji jen do nelichotivých statistik.

Jí bylo 14 let, jemu 50. Psal o ní knihy a Francouzi je milovali

20.January » Deník N
Francouzský spisovatel Gabriel Matzneff se roky netajil tím, že má rád neplnoleté dívky. Za své romány získával ocenění. Až do chvíle, než jedna z jeho obětí promluvila.

Tato informační stránka o Denisa Ballová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Denisa Ballová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes