15
new stories - click to show

Petr Barták

Related to

Pandemii covidu šlo předejít, kdyby vlády jednaly rychleji, tvrdí zpráva WHO

14.May » tn.cz
Nezávislá zpráva Světové zdravotnické organizace (WHO) uvádí, že pandemii covid šlo předejít, ale "nekonzistentní a nedostatečně financovaná" příprava vlád a jejich pomalé a slabé reakce epidemii ještě zhoršily, informuje agentura RT.

Účetní kartelu svědčil proti El Chapovi, USA proti němu zrušily sankce

13.May » tn.cz
Spojené státy zrušily finanční sankce proti vysoce postavenému členu mexického drogového kartelu Sinaloa a uvedly, že Jesús "El Rey" Zambada, který svědčil proti šéfovi Joaquinovi "El Chapovi" Guzmánovi projevil změnu chování, informuje The Guardian.

Narozeninová oslava v Coloradu v USA skončila masakrem, zemřelo 7 lidí

10.May » tn.cz
Velkým krveprolitím skončila víkendová narozeninová oslava ve východní části Colorado Springs ve státě Colorado v USA. Střelec tam zastřelil šest lidí a potom obrátil zbraň proti sobě, uvedla s odvoláním na vyjádřění tamní policie agentura AP.

Policistům v Praze se snažil ujet motorkář, měl zákaz řízení

9.May » tn.cz
Pražští policisté pronásledovali v neděli večer motorkáře, který odmítal zastavit a podrobit se kontrole. Muž na motocyklu byl nakonec zadržen a policisté zjistili, že měl uložený zákaz řízení všech motorových vozidel.

Kybernetický útok paralyzoval jedno z největších palivových potrubí v USA

9.May » tn.cz
Přední americký provozovatel palivových potrubí Colonial Pipeline musel po pátečním kybernetickém útoku uzavřít celou svou síť. Na východním pobřeží USA poškozená společnost zprostředkovává zhruba polovinu dodávek paliva, informuje agentura Reuters.

Na Děčínsku shořela v noci chata. S ohněm bojovaly čtyři jednotky hasičů

8.May » tn.cz
Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v noci na sobotu u požáru chaty v obci Lesná na Děčínsku. Jedna osoba skončila v péči záchranné služby kvůli nadýchání se kouřem.

Krvavá razie v Rio de Janeiru! Opozice a aktivisté požadují vyšetřování

8.May » tn.cz
Brazilští opoziční politici a skupiny na ochranu lidských práv odsoudili jednu z nejkrvavějších policejních razií, ke které došlo ve čtvrtek v jedné z největších favel v Rio de Janeiru. Opozice požaduje vyšetření celé události a policisty viní z p...

Žena porodila v marocké nemocnici devaterčata! Všechny jsou v pořádku

5.May » tn.cz
Malijská žena porodila v úterý v Maroku devět dětí. Podle informací malijské vlády se všem devíti novorozencům daří dobře, ačkoli marocké úřady tento mimořádně vzácný případ narození vícerčat zatím nepotvrdily. Informace přinesla agentura AFP.

Útok džihádistů ve východní Burkině Faso si vyžádal 30 mrtvých

4.May » tn.cz
Při pondělním útoku ve východní Burkině Faso zabili džihádisté asi 30 lidí. Podle místních bezpečnostních zdrojů šlo o jeden nejhorších takových útoků v historii země, informuje agentura AFP.

Náboženská slavnost v Izraeli skončila tragédií! Nejméně 38 mrtvých a desítky zraněných

30.April » tn.cz
Nejméně 38 lidí přišlo o život a další desítky lidí se zranily při tragédii na náboženské slavnosti Lag Ba'omer v severním Izraeli. Podle místních médií stojí za neštěstím pohyb davu lidí po schodech v prostorách festivalu.

Smrtící požár v Kalifornii měl zakrýt vraždu ženy

30.April » tn.cz
Rozsáhlý požár v severní Kalifornii v roce 2020, při kterém přišli o život dva lidé, byl podle zjištění vyšetřovatelů založen úmyslně ve snaze zakrýt vraždu ženy. Podle CNN to ve středu na tiskové konferenci oznámil šerif okresu Solano Tom Ferrara.

Joe Biden přednesl svůj první projev na společném zasedání Kongresu

29.April » tn.cz
Prezident USA Joe Biden přednesl před Kongresem strhující projev, ve kterém triumfálně prohlásil, že Spojené státy jsou "opět v pohybu" a vyzval k masivním investicícm v řádech bilionů dolarů na obnovu americké střední třídy a na nový život "zapom...
Martin Kocourek - politik ODS
Clinton Bill - 42. prezident USA
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19
Elon Musk - Americký podnikatel
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Petr Barták zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Barták" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes