Jan Bartoň

Vztahuje se k

NĚMECKO: Merkelové teče do bot...

23.června » Neviditelný Pes
Angela Merkelová na svém vystoupení k Mezinárodnímu dni uprchlíků prohlásila, že pro poválečný odsun německého obyvatelstva neexistovalo žádné morální ani politické ospravedlnění. To je obludný nesmysl.

POLITIKA: Poche jako zásadní problém č. 2

21.června » Neviditelný Pes
Zásadní problém číslo 1, Andreje Babiše včele koaliční vlády, smázla ČSSD vypsáním referenda. Zásadní problém číslo 2, Miroslava Pocheho, si ČSSD vyrobila navíc. Pokud ustoupí, její budoucnost je jistá.

SVĚT: Merkelová narazila na Trumpa

20.června » Neviditelný Pes
Se zájmem jsem si přečetl komentář značky „aha“ na idnes.cz o Angele Merkelové jako „poslední obránkyni liberálního světa“. Merkelová by podle komentáře zřejmě už ve volbách 2017 nekandidovala na kancléřku, pokud by v USA zvítězila Hillary Clinton...

POLITIKA: Zeman spálil rudé trenýrky

18.června » Neviditelný Pes
Podle novinky.cz reagovali čeští politici „většinou negativně“ na akci, při níž Miloš Zeman spálil na Hradě rudé trenýrky, které mu „doručila“ skupina Ztohoven výměnou za prezidentskou standartu. Není to celá pravda.

MIGRACE: Merkelová pokračuje v chybné politice

13.června » Neviditelný Pes
Poté, co německá kancléřka Angela Merkelová připustila, že migrační kvóty ničemu nepomohly, se v Německu rozpoutala další fáze boje uvnitř vlády o změnu migrační politiky. Merkelová změnu nechce.

GLOSA: Okamura neumí anglicky?

11.června » Neviditelný Pes
Údajné pobavení způsobil dopis Tomia Okamury britské premiérce Therese Mayové. Odborníci na angličtinu v něm našli mnoho chyb. Posloužilo to proto k další diskreditaci předsedy SPD.

POLITIKA: Demonstrace proti Babišovi a Zemanovi

9.června » Neviditelný Pes
Den před jmenováním Andreje Babiše podruhé premiérem se v Praze a několika dalších městech sešli lidé, aby protestovali proti jeho jmenování. Na demonstraci v Praze vystoupili i opoziční politici.

POLITIKA: Bojkot? Jen realita ve sněmovně

5.června » Neviditelný Pes
Svolání mimořádné schůze k aféře novičok, o kterou požádala opozice, proběhlo za „nestandardních podmínek“. Protože se schůze nezúčastnil dle přihlášení dostatek poslanců, jednání přerušil předseda sněmovny na neurčito.

POLITIKA: Kůrovec Babiš a stydlivý Kalousek

4.června » Neviditelný Pes
Poslanecká sněmovna podpořila vládní návrh na rozšíření vojenských misí. Během debaty vyčítala zejména ODS, že návrh předkládá vláda bez důvěry. Babiš na tuto výtku zavtipkoval o kůrovci.

EVROPA: Fašisté, kam se podíváš

2.června » Neviditelný Pes
To, co se dělo v Evropské unii před dvaceti lety v době účasti „krajní pravice“ v rakouské vládě a bylo považováno Bruselem za nebezpečné, je dnes v EU téměř normou. Stále více slyšíme varování před nástupem fašistů.

DIVADLO: Senátorka kontra Slušní lidé

1.června » Neviditelný Pes
Akce členů hnutí Slušní lidé, která způsobila přerušení divadelního představení v Divadle Husa na Provázku, aktivizovala senátorku Elišku Wagnerovou k podání trestního oznámení z výtržnictví. Policie to hodnotí jako přestupek.

USA: Trump zrušil setkání s Kimem

26.května » Neviditelný Pes
Prezident Donald Trump napsal dopis severokorejskému vůdci Kim Čong-unovi, v němž mu oznámil zrušení plánovaného setkání na nejvyšší úrovni v Singapuru. Čeští experti hovoří o „diletantismu Trumpa“.

Tato informační stránka o Jan Bartoň zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Bartoň" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes