Jaroslav Bednář Český hokejista

Related to


Stories

Hokejová Slavia v novém: s jiným logem a čistými dresy s hvězdou

19:49 » iDNES.cz
Tradice a historie. Na to chtěla upozornit hokejová Slavia, která u příležitosti 120. výročí svého založení představila novou vizuální identitu. Do nadcházející sezony vstoupí s čerstvou tváří, jejímž základem je logo odkazující na tradiční slávis...

Razantní změna! Slavia už nebude mít červenobílé dresy, ale jen červené, nebo bílé. Nové je i logo

19:16 » Sport.cz
Připomíná si 120. výročí od založení klubu, a proto se u této příležitosti hokejová Slavia rozhodla změnit i svou vizuální identitu. Do nadcházející sezony první ligy tak Pražané vstoupí nejen s novým logem odkazujícím na tradiční slávistické hodn...

Slavia má nového spolumajitele. Bylo by krásné postoupit, hlásí

4.August » Hokej.cz
Tohle léto bylo pro Slavii plné skvělých zpráv. Tedy alespoň tak, jak je to v aktuální situaci vůbec možné. Dorazily zajímavé posily, mimo jiné Jaroslav Bednář. A teď Pražané přispěchali s další podstatnou novinkou.

PŘEHLED: Přestupy v Chance lize. Velké změny v Kadani nebo Ústí

4.August » Hokej.cz
Jan Výtisk, Martin Adamský, Michal Trávníček, Jaroslav Bednář, Marek Laš, Josef Hrabal, Tomáš Linhart... Prvoligové kluby odpálily už několik přestupových bomb. Nabízíme kompletní přehled dosud oznámených změn v jednotlivých týmech.

Přípravu hokejové Slavie zastavila nákaza koronavirem

23.July » Deník.cz
Hokejová Slavia Praha přerušila po pozitivních testech na koronavirus v týmu přípravu na novou sezonu první ligy. Kontroly ještě čekají v nadcházejících dnech další hráče. Nejbližší tréninky byly zrušeny. Klub o tom informoval na webu.

Hokejová Slavia ruší tréninky kvůli koronaviru. Dezinfikují i Litoměřice

23.July » NOVA Sport
Hokejová Slavia musela zrušit nejbližší tréninky a nastoupit do karantény. Důvodem je pozitivní test na koronavirus u některých hráčů. Kvůli nemoci Covid-19 nemohou využít svou arénu ani v Litoměřicích. Pražská Slavia se připravuje na ročník, kter...

Slávisté dřou na ledě. Je s nimi už i Bednář

22.July » Deník.cz
Nad ledovou plochou se vznášel opar, z něhož se jako z husté mlhy kdesi na blatech vynořoval jeden hokejista druhým. Ke střeše stařičkého vršovického zimáčku se nesl ostrý zvuk trenérovy píšťalky a čerstvě nabroušené brusle svištěly jedna radost. ...

Slavia začala na ledě i s Bednářem, uspěje kvarteto hráčů na zkoušce?

20.July » Hokej.cz
Hokejisté pražské Slavie se dnes po třítýdenním volnu znovu sešli v Edenu, aby zahájili druhou fázi přípravy na novou sezonu. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Jágr a spol. Podívejte se na pět zkušených hvězd, které míří do hokejové Chance ligy

18.July » SportRevue.cz
Chance liga sice není nejvyšší českou hokejovou ligou, její prestiž ale rok co rok roste. A příští sezona bude ještě zajímavější.

Slavia bude tak trochu retro. Tohle je TOP 5 posil sešívaných

10.July » Hokej.cz
Jaroslav Bednář, Marek Tomica, Jan Novák, Jiří Doležal... A taky Roman Málek (i když teda ten mladší) s Milanem Antošem (taky mladším). Slušná nostalgie, ne? Slavia v létě zajímavě posilovala a doufá v další posun.

PŘEHLED: Přestupy v Chance lize. Slavia přilákala zajímavá jména

6.July » Hokej.cz
Jan Výtisk, Martin Adamský, Michal Trávníček, Jaroslav Bednář, Marek Laš, Josef Hrabal, Tomáš Linhart... Prvoligové kluby odpálily už několik přestupových bomb. Nabízíme kompletní přehled dosud oznámených změn v jednotlivých týmech.
Marek Černošek - Český hokejista

Tato informační stránka o Jaroslav Bednář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Bednář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes