Pavel Běhounek

Related to

Nižší DPH na ubytování, kulturu a sport je tu. Projděte si, co se mění

1.July » Peníze.cz
Daň z přidané hodnoty z ubytování a ze vstupného na kulturu a sport od dneška klesla z 15 na 10 procent. Projděte si kompletní výčet služeb, kterých se změna týká.

Nové články na DAUČ: Evidence tržeb – Legislativní novinky – Účetní odpisy

23.April » DAUC.cz
Publikovali jsme nejnovější články z oblasti účetnictví, v nichž vás provedeme problematikou evidence tržeb od 1. 5., resp. po ukončení nouzového stavu, a dalšími legislativními novinkami spjatými s epidemií onemocnění covid-19 či tématem účetního...

Změny v zaokrouhlení DPH

18.November » Portál POHODA
Pojďme si představit rozporuplné téma, a to zaokrouhlování DPH. Od dubna letošního roku došlo totiž k novelizaci zákona o DPH a s tím i způsobu zaokrouhlování. Jaké se zaokrouhlovalo před novelou a jak po ní? V čem spočívá onen rozpor?

Změny ve výpočtu DPH: Zaokrouhlení už nepovede k více správným výsledkům

21.October » Peníze.cz
Změny zákona o DPH ohledně zaokrouhlování rozpoutaly diskuse, poněkud překvapujícím způsobem se vyjádřila i Finanční správa. Náš článek chce uvést rozporuplné informace na pravou míru.

Nové články na DAUČ.cz!

17.October » DAUC.cz
V nejnovějších příspěvcích se zabýváme aktuálním legislativním vývojem v oblasti daní a v souvisejících oblastech a také přinášíme praktický článek na téma cizí měny v daňové evidenci.

Tato informační stránka o Pavel Běhounek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Běhounek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes