nových článků - klikněte pro zobrazení

Sean Behrens

Napraví letní českou facku? Američané k tomu mají jasné předpoklady

22.prosince » Hokej.cz
Čtyři měsíce uplynuly od letního juniorského šampionátu, a patrně každý den z tohoto období trávili Američané hořkou pilulku v podobě čtvrtfinálového vyřazení od českého týmu. Teď udělají všechno pro povedený reparát, ideálně i zopakování finále s K…

Divokou výhru Ruska řídil supertalent Mičkov. Švýcarsko přemohlo Lotyšsko

27.dubna » Hokej.cz
Domácí Američané na úvod mistrovství světa do 18 let nestačili v přestřelce na Rusy. V souběžně hraném zápase druhé skupiny potom Švýcaři potvrdili roli favorita a přemohli Loyše.

Sedmnáctka držela s USA krok půl zápasu. Je to posun, těší Eismanna

5.února » Hokej.cz
Reprezentace do sedmnácti let začala turnaj pěti zemí v Rusku prohrou 3:7 se Spojenými státy americkými, které rozhodly do té doby vyrovnanou partii v závěru prostřední třetiny.